پایان دادن به مشکلات خواب با شاون استیونسون [Renewed]


در اینجا یادداشت های قسمت شماره وجود دارد. 335 زن با تغذیه خوب حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای مشترک شدن به Apple Podcasts یا Stitcher بروید.

برای ترک نظر پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و شاون استیونسون درباره پایان مشکلات خواب صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه ما ، مزرعه خار ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند ، می رود. از آنجا که ما هزینه هر بارگیری را دریافت می کنیم ، شما هر هفته با بارگیری پادکست ما از Thistle Farms حمایت می کنید.

تم ها

[07:12] پایان دادن به مشکلات خواب با شاون استیونسون

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه جامع سلامت فیس بوک برای زنان تغذیه خوب

LMNT

بلوبلوکس

نمایشگاه سلامت مدل

نمایش سلامت مدل پادکست

خواب هوشمندتر: 21 استراتژی اساسی برای خوابیدن برای بدن بهتر ، سلامتی بهتر و موفقیت بیشتر

شاون را در اینستاگرام دنبال کنید

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود. LMNT مکمل های جایگزین الکترولیت تولید می کند. فقط یک بسته پر LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و بنوشید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و با دیرینه دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت شماره مصاحبه کردیم. 311 ، بنابراین می دانید که مواد جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته اند.

برای گرفتن یکی بسته نمونه رایگان .T از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و آن را بسیار امتحان خواهید کرد. این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت خود” کلیک کنید و سپس برخی از بسته هایی را که در دست دارید بگیرید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور و فیلتراسیون کلی کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید داشتم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس غیرقابل توضیح خستگی و سیم کشی شدم ، به ویژه در شب. من هر زمان که شب ها به صفحه های BLUblox و لنزهای خواب نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام ، از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً متناسب با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. تعداد زیادی لنز کم هزینه وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، به blublox.com/wellfed، من از کد WELLFED با 15٪ تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید