پایان عملیات در رشت با دستگیری ۲۶ نفر از اعضای شرکت هرمی متهم به مراجع قضایی معرفی شد.


سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان با شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۲۶ نفر از اعضای آن در شهرستان رشت افزود: در محل دستگیری این افراد جزوات آموزشی مربوط به شرکت هرمی نیز وجود داشت. یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی استان گیلان با شناسایی یک شرکت هرمی ۲۶ نفر از اعضای آن را در شهرستان رشت دستگیر کرد.

با بیان اینکه فعالیت در قالب شرکت های هرمی مانع رشد و شکوفایی اقتصادی و از بین بردن ریشه و انگیزه تولید است، تصریح کرد: فعالیت اعضای این شرکت ها فاقد وجاهت قانونی است.

وی با اشاره به اینکه اخباری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رشت به دستم رسیده و پلیس موضوع را مورد بررسی قرار داد، خاطرنشان کرد: در تحقیقات انجام شده صحت موضوع مشخص و تایید شد که این افراد از اعضای این شرکت بوده اند. در داخل یک خانه واقع شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه ۲۶ نفر از اعضای این شرکت هرمی دستگیر و کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند خاطرنشان کرد: همچنین در محل کشف این افراد جزوات آموزشی مربوط به شرکت هرمی کشف شد. دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با معرفی متهم به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: با توجه به تذکرات مستمر پلیس و تلاش برای افشای ماهیت مجرمانه این گونه شرکت ها همچنان شاهد کلاهبرداری از افراد تخریب کننده هستیم. دارایی های آنها در شرکت های هرمی.

به اشتراک بگذارید