پایک و شکیرا از هم جدا شدند


زوج مشهور هنری فوتبال شکیرا و پیکه به طور رسمی اعلام کردند که پس از ۱۲ سال زندگی مشترک، طلاق خواهند گرفت.

زوج مشهور هنری فوتبال شکیرا و پیکه به طور رسمی اعلام کردند که پس از ۱۲ سال زندگی مشترک، طلاق خواهند گرفت.

شکیرا و پیکه که در سال ۲۰۱۰ بدون ثبت رسمی ازدواج خود ازدواج کردند، دو پسر دارند.

بیانیه این زوج با تایید شایعه جدایی: «از اینکه تایید کردیم طلاق می گیریم متاسفیم. برای رفاه فرزندانمان که بالاترین اولویت ماست، از همه می‌خواهیم به حریم خصوصی ما احترام بگذارند.»

پیش از این شایعاتی مبنی بر رابطه پیکه با زن دیگری منتشر شده بود و حتی رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که فوتبالیست بارسلونا و خواننده مشهور هفته هاست در یک خانه زندگی نمی کنند.

پیکه و شکیرا در جریان ضبط آهنگ محبوب “Wakka Wakka” در جام جهانی ۲۰۱۰ با یکدیگر آشنا شدند و سپس به طور رسمی با یکدیگر آشنا شدند.

اعلام رسمی طلاق این زوج یک هفته پس از رد شدن پرونده شکیرا توسط دادگاهی در بارسلونا منتشر شد. دادستان های اسپانیا شکیرا را به فرار مالیاتی و دروغگویی به مقامات قضایی اسپانیا بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ متهم کرده اند. مقامات اسپانیایی می گویند این خواننده ۴۵ ساله اعلام کرده است که برای فرار از پرداخت مالیات در اسپانیا در باهاما زندگی می کند.

فرار مالیاتی شکیرا ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو برآورد شده است. دادستان های بارسلونا معتقدند شکیرا در طول سال های مورد بحث به طور دائم در اسپانیا زندگی می کرد. رابطه شکیرا با جرارد پیکه فوتبالیست اسپانیایی دوران تبلیغاتی را پشت سر می گذارد.

با این حال، وکلای او می گویند شکیرا همیشه مالیات خود را به صورت کاملا شفاف پرداخت کرده و در تمام کشورهایی که مجبور به پرداخت مالیات بوده است، این کار را بی عیب و نقص انجام داده است.

با توجه به بیانیه مختصری که پیکه و شکیرا منتشر کردند، مشخص نیست که دلیل واقعی جدایی این زوج طبق گزارش رسانه های اسپانیایی چه بوده است و آیا خیانت پیکه باعث شده این زوج مشهور به زندگی مشترک خود پایان دهند یا خیر.

اشتراک گذاری