پایگاه فرماندهی یانک ها بر بلو جیز پیروز شد


برگزارکنندگان {برای شروع} سال، یانک ها را به اعماق پایانی پرتاب کردند.

با این حال آنها فصل را همراه خود هفت تفریحی افتتاحیه تحریک کردن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجشنبه ساعت شب در برانکس به بالا رسیدند.

لوئیز سورینو مشابه نیم فصل اول به نظر می رسد مانند است، همراه خود انجام ۵ فاصله نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی ۳-۰ مقابل یانک ها در انتهای آبی ها.

روزی کدام ممکن است آرلدیس چپمن بر روی اساس های لجام گسیخته قدم زد، به هیچ وجه این اصل را بدست آمده نکرد. با این حال در گذشته اجتناب کرده اند اینکه مایکل کینگ جورج اسپرینگ را همراه خود خوب پرتاب سه امتیازی متنوع تنبل به همان اندازه بو بیشته مختلط ناخوشایند داشته باشد، دی جی لماهیو خوب دبل تغییر کرد.

در یک واحد تفریحی ۹۰ دقیقه‌ای غرق باران، یانک‌ها این سری را همراه خود گروه مورد کنجکاوی الشرق قطع کردند به همان اندازه در رد ساکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلو جی همراه خود نتیجه ۴-۳ به بالا برسند.

لویی سورینو
لوئیس سورینو ۵ امتیاز گرفت.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست
لوئیس سورینو زمانی که یانکیز بلو جیز را شکست داد پاسخ داد.
لوئیس سورینو روزی کدام ممکن است یانکیز بلو جیز را شکست داد پاسخ داد.
کوری سیپکین

آرون بون سرمربی گروه در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد تخصص در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی اظهار داشت: در نظر گرفته شده می کنم ما احتمال خوبی برای گروه خوبی داریم. “من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم ما در یک واحد کلاس واقعا خوشایند تفریحی می کنیم، روزی کدام ممکن است رقبا های زیادی در هر فصل، هر تابستان موجود است. ما همراه خود رد ساکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلو جی پریدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازوهای خوبی داشتیم. ما مخلوط کردن خوبی داریم. زمان شادی ها انگیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سختی برای من می خواهم {خواهد بود} کدام ممکن است بگویم اولین سیگنال های من می خواهم اینجا است کدام ممکن است ما برای مقابله همراه خود این موضوع مجهز هستیم. توقع من می خواهم بالاست.»

سورینو در گذشته اجتناب کرده اند اینکه بنشیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبی جییز را درو تنبل، روی بازدید کنندگان سایت زودتر زحمت کشید (۴-۳). شاید شگفت‌انگیزتر اجتناب کرده اند همه این باشد کدام ممکن است ولادیمیر گوئررو سه ضربه به جونیور زد، همراه خود ستاره آبی جی در سه ران خانگی ۴ بر ۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد ساعت شب ۲ برابر شد. گوررو روز پنجشنبه همراه خود ۴ شوت ۰-۴ پیش سر خورد.

پس اجتناب کرده اند سومین ضربه گوئررو – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت شب بعد اجتناب کرده اند ۸۳ تفریحی – برای بالا دادن به پنجمین اینینگ – هنگامی کدام ممکن است انگشت راستش اجتناب کرده اند تپه خارج شد، به دستکش سیلی زد. پس اجتناب کرده اند بازگشت اجتناب کرده اند حرکت جراحی تامی جان، سورینو در آغاز دوم شخصی شش گل به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها ۲ شوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ قدم زدن اجتناب کرده اند شخصی به جای آن گذاشت.

خوزه تروینو در 5th Inning تک آهنگ RBI را زد.
خوزه تروینو در ۵th Inning تک موسیقی RBI را زد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

یانک ها حمایت شخصی را اجتناب کرده اند کوین گاوس تازه وارد بلو جی در عوامل ۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ بدست آمده کردند کدام ممکن است در هفته اول فصل خوب سیاهچاله بود. روز پنجشنبه، ۲ مبارز در مخلوط کردن یانک ها ۳-۲ بودند، با این حال ایسیا کینر-فالففا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوزه تروینو فیلمنامه را کپی کردند.

تروینو هر ۲ بار رانندگی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنر-فالفافا هر ۲ را ۵-۶ به ثمر رساند.

این ۲ نفر ابتدا در در اطراف سوم به مصاف هم رفتند. Kiner-Falfa خوب تک‌آوت را در سمت چپ انواع کرد، سپس همراه خود Gaussman Balc موسیقی دوم را گرفت. تروینو سپس تک موسیقی عکس را در سمت چپ پایین به ثمر رساند کدام ممکن است هاپ ۱-۰ را به لورت گوریل جونیور داد.

کینر فالفا همراه خود خوب دابل بیرونی در سمت چپ ضرب الاجل را ۲ برابر کرد. تروینو کینر-فالفا در یکپارچه همراه خود نتیجه ۲-۰ مقابل یانکیز پیروز شد.

ایسیا کینر-فالففا پس از گلزنی در تک آهنگ خوزه تروینو RBI با صدای بلند مورد استقبال قرار گرفت.
Isia Kinner-Falfafa پس اجتناب کرده اند گلزنی در در اطراف سوم مقابل خوزه تروینو RBI انفرادی مورد استقبال دوگو قرار گرفت.
کوری سیپکین

داور آرون شیوع شخصی را ۲ برابر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در در اطراف هشتم مسابقات Incarnation Run همراه خود گلزنی روی دروازه جیانکارلو استانتون به گل رسید.

سورینو به نوبه شخصی تایید کرد کدام ممکن است بلو جی به هیچ وجه آنجا را توقف نکرده است.

اولین اینینگ خوب مانع مختصر برد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سورینو همراه خود سرعت ۹۸ غیر مستقیم در ساعت دوید به همان اندازه گوریل را همراه خود انگشت چپش بگیرد. چون آن است پیش بینی می سر خورد، به نظر می رسد کدام ممکن است Severino همراه خود Blue Jay Dugout صحبت می کرد، با این حال وضعیت برای عجله رفع شد.

سپس Severino در دومین اینینگ خوب پایگاه همراه خود سطح تحمیل کرد – همراه خود کمک خطای میدانی آنتونی ریزو – با این حال او ۱۱ ضربه اجتناب کرده اند ۱۲ ضربه آخر شخصی را متوقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید Springer را انتخاب کنید و انتخاب کنید Bichette را توقف کرد به همان اندازه اجتناب کرده اند ازدحام جلوگیری کنند.