پخش جریانی یا رد شدن از آن؟


فیلم نتفلیکس لوپ لاپتا فقط یک تجدید قوای هندی از تام تایکور ایندی شاید کلاسیک نیست لولا ران را اجرا کن – همچنین این دومین فیلم اکران شده در شش ماه گذشته است که در آن ستاره بالیوود تاپسی پاننو نقش یک دونده را بازی می کند (همچنین ببینید: موشک رشمی). شاید یادت بیاد لولا به عنوان یک فیلم بسیار شدید دهه ۹۰، داستانی بی‌احترامی، تجربی، در مورد زنی که در یک حلقه زمان گرفتار شده است، و بنابراین سه فرصت عجولانه و عجولانه را به دست می‌آورد تا با زمان مسابقه دهد و دوست پسر بدش را از کشته شدن نجات دهد. توسط گانگسترها آیا مفهوم سه بار پارگی بار دوم نیز به خوبی کار خواهد کرد؟ بیایید دریابیم.

اصل مطلب: ساوی (پانو) از روی درب مخزن توالت مواد مخدر مصرف می کند. او از زمانی که روی بند کفش‌های خود پا گذاشت و در حین مسابقه زانویش را شکست و ضربه او را به عنوان یک ستاره دوومیدانی از بین برد، بسیار سقوط کرده است. کرست فالن، با عصا به پشت بام بیمارستان رفت و چند اینچ از پریدن فاصله داشت که ساتیا (طاهر راج باسین) او را متوقف کرد. او فقط برای یک سیگار آنجا بود، اما در زمان اوج هم آنجا بود. آنها عاشق شدند و زندگی بی هدفی را با هم آغاز کردند، علف هرز می کشیدند و از تخت بلند می شدند و به طور کلی به جایی نمی رسیدند، اما حداقل با شخص دیگری به جایی نمی رسیدند. او به عنوان نگهبان پیرمردی کار می کند که به سختی هوشیار است (و منبع خوبی از داروهای تجویزی است). وقتی مثل یک احمق قمار نمی‌کند، در آشپزخانه‌ای استخدام می‌شود که متعلق به یک اوباش است که دوست دارد روغن بوقلمون را قبل از ریختن آن در فر به صورت حسی ماساژ دهد.

اوباش یک کار ساده به ساتیا می دهد: کیف پر از پول من را پس بگیر، و اتفاقاً، اگر به آن نیاز داشتی، این هم یک اسلحه. تا زمانی که بوقلمون تمام شود فرصت دارید تا این کار یا پاو را کامل کنید، درست تا ماه. البته ساتیا مدفوع را می پیچد یا میمون را رها می کند یا شینولا یا هر چیز دیگری را می خورد. خداحافظ، پول نقد. او ناامیدانه ساوی را برای کمک صدا می زند، که با سرعت بالا و اطراف و از طریق گوا، زانویش را با چسب چسبانده است، در تلاش برای جایگزینی خمیر قبل از اینکه بوقلمون به آب شیرین کامل برسد (حداقل غاز در حال پخته شدن نیست). او به ملاقات پدرش می رود که در وهله اول از ساتیا احمق ناراضی است. او با یک راننده تاکسی روبرو می شود که رانندگی نمی کند، زیرا او خیلی ناراحت است که عشق زندگی اش او را رها کرده و ازدواج می کند. او توسط یک پلیس گوفبال سوار بر موتور سیکلت تعقیب می شود. در همین حال، ساتیا به دزدی از یک جواهرفروشی فکر می کند، که او را با دو برادر احمق درگیر می کند که اتفاقاً قصد سرقت از همان جواهرفروشی را دارند، احتمالاً به این دلیل که متعلق به پدرشان است.

خنده دار است، چگونه ساوی قبلاً در یک مسیر بین دو خط در یک حلقه می دوید و اکنون همه خطوط در هم پیچیده شده است زیرا او از ترافیک طفره می رود و با مشکلات دیگران در کنار مشکلات خودش و در کنار مشکل بزرگ، یعنی اینکه BF به زودی kaputskies می شود. نقطه ای وجود دارد که تایمر بوقلمون ۱۴ دقیقه است و ۸۵ دقیقه از این فیلم باقی مانده است، بنابراین می دانید که این روایت با تغییرات مختلف در تعامل با پدر و راننده تاکسی و پلیس و برادران نادان در شرف تجسم است. ، با قهرمان معیوب اما دلسوز ما امیدواریم هر بار درس های کافی بیاموزد تا بار چهارم، پنجم یا ششم یا هفتم نباشد.

لوپ لاپتا
عکس: نتفلیکس

این شما را به یاد چه فیلم هایی می اندازد؟: فکر می کنم: می خواهم حافظه بدون وجود لولا ران را اجرا کن، و خواهد شد لولا ران را اجرا کن بدون وجود روز گراند هاگ? و آیا برادران جواهرات پدرشان را می کوبیدند لوپ لاپتا بدون وجود قبل از اینکه شیطان بداند شما مرده اید?

عملکردی که ارزش تماشا را دارد: من پاننو را در این مورد دوست داشتم – او به ساوی تعادل کاملی از شایستگی، ناامیدی، عصبانیت و WGAF را بدون قربانی کردن هیچ یک از کمدی یا ترحم شخصیت ارائه می دهد.

دیالوگ به یاد ماندنی: خنده بزرگ اینجا:

ساوی: چرا با اتوبوس پنج میلیون سوار می شوید؟

ساتیا: من نمی دانم – زیرا نمی توانم بیش از ۵۰ روپیه فکر کنم!

جنسیت و پوست: هیچ یک. TBTTT (AOT) TF: حرکت بیش از حد مشغول در طول زمان (و بیش از مماس) به F—.

برداشت ما: لوپ لاپتا بیش از حد طولانی است، بیش از حد خودشیفته، بیش از حد شیفته هوشمندی خود، از نظر بصری بیش از حد گیج کننده – و خیلی خنده دار است. کارگردان، آکاش باتیا، به طور متوسط ​​۸۹ دقیقه فیلم را می گیرد لولا و بیش از دو ساعت آن را باد می کند، اما در مماس های روایی فراوان آن کشش کافی برای توجیه تغییرات پیدا می کند. به هر حال نباید بخواهد نسخه اصلی را با بازیگران و لوکیشن های مختلف بازتولید کند. فیلم Tykwer از بسیاری جهات یک تمرین متمایز اروپایی فلسفی بود، و بازسازی آن را شرقی می کند و داستان عشق را گرم می کند (در همان صحنه اول، ساوی متوجه می شود که بچه ساتیا را باردار است، و این راز را در حالی که می دود، می دود و می دود، پنهان می کند. ) و به بازسازی به اندازه کافی فرصت می دهد تا وجود آن را توجیه کند.

بنابراین، اگر منطقی باشد، این ریف در داستان، پیچیدگی‌های ساده‌تر داستان اصلی را پیچیده می‌کند. این کمتر یک آزمایش فکری اثر پروانه است، بیشتر تمرینی برای شفقت کارمایی. و کمدی، زیرا این فیلم مملو از شخصیت هایی است که دلقک هستند – دلقک های غمگین، دلقک های تراژیک، دلقک هایی با لباس عروس. بدون تعقیب مداوم خنده، این پیش‌فرض تافی کشیده ممکن است خراب شود. اعتراف می کنم که تحسین می کنم لوپ لاپتا در عین حال فرسوده شدن توسط آن، با ویرایش هولناک و سرعت تقویت‌شده‌اش، به ندرت مکث می‌کند تا آنقدر طولانی نفس بکشد که به بدن اجازه می‌دهد بصری مازاد باتیا را در هر فریم، استفاده الهام‌گرفته از رنگ، زوایای هوشمندانه دوربین و مجموعه‌ای دقیق درک کند. قطعات. تقریباً تلاش زیادی روی صفحه نمایش وجود دارد و در پایان، شما کاملاً گاز گرفته می شوید. درست مثل ساوی، یکی فرض می کند.

تماس ما: آن را استریم کنید. لوپ لاپتا بازسازی نادر یک مورد علاقه قدیمی است که ارزش دیدن را دارد. بیشتر سرگرم کننده است تا نقص.

جان سربا یک نویسنده و منتقد فیلم آزاد است که در گرند راپیدز، میشیگان ساکن است. کارهای بیشتر او را در johnserbaatlarge.com بخوانید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر