پخش جریانی یا رد شدن از آن؟


از لحاظ تاریخی، من از NSYNC متنفر بودم، اما عاشق عشق هستم موشک قرمز (اکنون در VOD). البته، زمینه پادشاهی است و کارگردان شان بیکر از «بای بای بای» در آخرین فیلمش به طور کامل از آهنگ پاپ ساخارین استفاده می کند، که به عنوان مضمون تکرار شونده برای یک حماقت جبران ناپذیر با بازی سایمون رکس (که شایسته ده ها احیای حرفه ای است عمل می کند. برای عملکرد او). و اینجا جایی است که هک در من از شما می خواهد که به دنباله بیکر در سال ۲۰۱۷ سلام سلام کنید. پروژه فلوریدارکس یک کمدی ناراحت کننده و پر سر و صدا را با قسمت های مساوی در مورد یک خجالتی کاریزماتیک و زنانی که او از آنها استثمار می کند رهبری می کند.

موشک قرمز: پخش جریانی یا رد شدن از آن؟

اصل مطلب: “اوه لعنتی.” این اولین کلماتی است که لیل (برندا دیس) وقتی مایکی (رکس) را در آستانش می بیند از دهانش خارج می شود. او داماد اوست او قرار بود در لس آنجلس باشد و برای داشتن رابطه جنسی با زنان در حالی که دوربین‌ها بالا می‌آیند، پول می‌گرفت، اما اینجاست، در جسم، در آستانه خانه‌اش در تگزاس سیتی، که پس از چند سال دوری به واقعیت تبدیل شد. او تازه از اتوبوس خارج شده است، بدون چمدان، ۲۲ دلار در جیبش، یک براق کننده تازه و لطیف زیر چشمش، و تقریباً انتظار دارید که او یک کفش را از دست بدهد. مایکی با دیدار مجدد مانند چیزی رفتار می‌کند که باید بوق و کرنا کرد، مثل اینکه باید با در آغوش گرفتن از او استقبال کرد – و این روشی است که او کار می‌کند، راسوی که مانند یک شپش تمام عیار خود را وارد زندگی مردم می‌کند. او روی انگشتان پا راه می‌رود و یک مایل در دقیقه صحبت می‌کند و به روش‌های مناسب خنده‌دار و بریده‌شده و هوازده است. لکسی (بری الرود) هنوز از نظر فنی همسر اوست، و او در خانه‌ای کوچک با مادرش زندگی می‌کند، تلویزیون تماشا می‌کند و سیگار زیادی می‌کشد، تقریباً همه چیز را انجام می‌دهد، و اگر کسل‌کننده و بی‌حس به نظر می‌رسد. و برای ما غمگین و افسرده است، به زودی مشخص می شود که او به مایکی و هیجان هیجان انگیزش به زندگی خود نیاز دارد، همانطور که به سوراخ دیگری در سرش نیاز دارد.

اما او به هر حال به او اجازه بازگشت می دهد. او پر از وعده است، که موقتی خواهد بود و در خانه کمک خواهد کرد و شغلی پیدا می کند و به پرداخت صورت حساب ها کمک می کند، و آیا می تواند فقط یک دوش بگیرد، فقط یک دوش سریع. آنها به او اجازه شستن را دادند و لکسی یک پیراهن تمیز به او قرض داد. او روی کاناپه می خوابد و زودتر از زمانی که می خواهد بیدار می شود، لیل تلویزیون را روشن می کند تا یک برنامه قاضی مزاحم را با صدایی ناراحت کننده تماشا کند. او زیر یک بیلبورد تبلیغاتی انتخاباتی دونالد ترامپ دوچرخه می‌زند و به دلیل ۱۷ سال فاصله در رزومه‌اش، زمانی که خوداشتغال می‌کرد و – خوب، او به کارفرمایان بالقوه توضیح می‌دهد، او یک ستاره پورن است که برنده شده است، نتوانست چندین کنسرت خدمات غذایی ابتدایی را تهیه کند. چند جایزه و اگر مایکی سابر را در گوگل جستجو کنید، او اینجاست، و حتی وقتی کارت هایش را روی میز می گذارد و حقیقت را می گوید، باز هم یک مارماهی لغزنده است. مصاحبه‌ها نتیجه‌ای نداشت، بنابراین او به یاد می‌آورد لئوندریا (جولیا هیل)، که چند بار پلک می‌زند و به‌طور مبهم به یاد می‌آورد که چند دهه پیش چگونه برای او هش می‌کرد. پسرش با مایکی به دبیرستان رفت و پس از اختلاف در زمین بسکتبال او را کتک زد. او مقداری علف هرز به او می دهد و او می رود.

مایکی با لیل و همسایه لکسی، لونی (اتان داربون) به نسیم می زند، تجسم یک طرفدار فداکار و غیر کنایه آمیز Staind در سال ۲۰۲۰ که به یاد می آورد آن زمان که لکسی از او نگهداری می کرد و او و مایکی در اتاق دیگر گیر افتادند. لونی دوست دارد به خود ببالد که چگونه مایکی و لکسی را قبل از اینکه ستاره‌های پورنو «مشهور» باشند، می‌شناخت. او حرفه آنها را از نزدیک دنبال کرد و به نظر می رسد که تحت تأثیر حکایت های cra-zee مایکی در پشت صحنه نمایش بیز قرار گرفته است. مایکی برای آرام کردن لیل و لکسی با یک سفر با تمام هزینه‌ها به سوراخ دونات، به تعداد دونات‌هایی که می‌توانند بخورند و قهوه بنوشند، می‌فروشد، و قبل از اینکه متوجه شوید، او تمام کرایه را می‌پردازد و درست می‌کند. Lexi به طور منظم می آیند و چمن زنی می کنند. لیل واقعاً نمی‌خواهد که مایکی در حد شیطنت‌های همیشگی‌اش باشد، زیرا، به او می‌گوید، روشی که در حال حاضر باعث می‌شود لکسی از «مشتری‌گیری» جلوگیری کند – اما مطمئن نیستم که او متوجه شده باشد که یک صمیمانه با این مرد به هر چیزی که دارد غیر از آن دل می‌پسندد. اما او می تواند امیدوار باشد، و او خود را به حدی محبوب کرده است که لیل می پرسد چه چیزی را برای شام ترجیح می دهد، زونا یا استیک مرغ سرخ شده؟

البته همه اینها یک پرده دود است، زیرا آن سفر به سوراخ دونات برای مایکی بسیار مهم بود. زن جوانی که خود را توت فرنگی (سوزانا سون) می نامد، پشت پیشخوان شیرینی های شیرینی دارد، بله، توت فرنگیو مایکی به سختی خود را از تبدیل شدن به آن گرگ کارتونی با قلب‌هایی در چشمانش و زبانی که با خشم شهوت‌آمیز از دهانش بیرون می‌پرد، باز می‌دارد. او چند روز از تولد ۱۸ سالگی خود فاصله دارد و گاهی اوقات لباس هایی مانند راگیدی آن می پوشد، اما همه آنها بزرگ شده اند. اوه پسر. او مستعد جذابیت‌های مایکی است، که فقط امتداد خواسته‌های هوندوگ او نیست، بلکه جاه‌طلبی حرفه‌ای اوست. او به او می گوید که می تواند یک ستاره باشد، و او او را باور می کند.

فیلم پخش موشک قرمز
عکس: مجموعه اورت

این شما را به یاد چه فیلم هایی می اندازد؟: موشک قرمز بر اساس Baker’s ساخته شده است نارنگی هم از نظر موضوعی و هم از نظر سبکی، شاید با اشاره به آن شب های بوگی. بیکر همچنین مقداری انرژی وحشی و خشن را وارد می کند که فرد را به – اوه پسر – برمی گرداند. فنر شکن. یادداشت جانبی: اجرای استرابری از “بای بای بای” یک آهنگ پاپ پر وزن را دوباره زنده می کند که هیچ کدام از آن زمان که الیزابت ماس ​​آهنگ “بهشت” برایان آدامز را با ذرت بهشتی تبدیل کرد به یک دلشکستگی خالص. بوی او.

عملکردی که ارزش تماشا را دارد: آن دو دوجین احیای شغلی را انجام دهید. رکس اینجا یک نیروگاه خنده دار و کمیک است که عمیقاً خودخواه ترین شخصیت فیلم را بازی می کند. مایکی صابر مردی است که در پرواز نقشه می کشد، همه چیز را از الاغش بیرون می کشد و به سرعت وارد زندگی مردم می شود تا بتواند از آنها سوء استفاده کند. او مانند یک ماساژ درمانی است که به درستی شانه ها و ساق پاهای شما را می مالد و ممکن است شما را با پایانی خوش غافلگیر کند، اما با کیف پول شما کاملاً از بین می رود. رکس برقی است.

دیالوگ به یاد ماندنی: “دروغ نیست، عزیزم بای بای بای.” – NSYNC و Lexi و Strawberry، اما نه همه در یک زمان

جنسیت و پوست: هزاران تن از آن، بی‌لباسی مردانه و زنانه، شیارهای سخت. و اگر فکر می‌کنید مایکی صابر از آن دسته شخصیت‌هایی است که در نهایت برهنه از پنجره بیرون می‌پرد و به سرعت در خیابان می‌دوید، خب، بولسی.

برداشت ما: اوه لعنتی من درسته موشک قرمز با نشاط می‌ترقد، که با عملکرد رکس رکس، آجیل-جذاب گوشت-فذابیت، کمال است و ما را در آن فضای ناآرام اخلاقی-اخلاقی ناآرام قرار می‌دهد که ریشه در آن داریم. خوشحالی مایکی در عین حال ما از محاسبات استثمارگرانه او وحشت زده شده ایم. به همین دلیل است که توصیه می‌کنم فیلم را دو بار ببینید، زیرا اولی یک شورش خنده‌ای است که سرشار از چرخش‌های کمدی به چپ است، و دومی یک مطالعه شخصیت نگران‌کننده درباره مردی است که افراد آسیب‌دیده زیادی (بیشتر آنها احتمالاً زن هستند) به جای گذاشته است. ) در پی او.

داستان لکسی به حاشیه می رود، و ما با هم ترکیب می کنیم که چگونه او در نهایت شست و شو شد، تمام روز در مقابل تلویزیون افسرده شد، گهگاهی با مادرش داروی قرص سیگار می کشید. آیا توت فرنگی بعدی است؟ در اولین نقش مهم بازیگری خود، سون ثابت می کند که یک یافته است و شخصیتی را که با ساده لوحی و کشف قدرت جنسی خامش تعریف می شود، پیچیده می کند. با این حال، او جوان است، و مستعد اصلاح مایکی، از طریق زبان ساده، با استعداد و چند وظیفه‌ای او است. ما از احساس ناراحتی از اینکه مایکی همیشه با لگدهایش لگد می زند به این فکر می کنیم که او سزاوار این است که همیشه لگد شود.

چیزی که فیلم را در ریل سوم زنده نگه می‌دارد، این است که چگونه رکس اطمینان می‌دهد که در هر یک از نان‌های عظیم مایکی یک دانه حقیقت وجود دارد – و توانایی بیکر برای تصویربرداری واقعی از شهر کوچک ساحلی تگزاس، و در قالب داستان. با دودکش های پالایشگاه نفت و ایستگاه های اتوبوس خالی در پس زمینه. دیدگاه کارگردان با “نگاه مرد” قهرمان داستان از نظر اخلاقی کاذب معاشقه می‌کند، اما در نهایت مایکی را به‌عنوان یک خزنده محکوم می‌کند که آن را درک کرده است. می‌توانیم بنشینیم و به هیاهوی عرق‌ریز او بخندیم، که به همان اندازه که رقت‌انگیز است مؤثر است، اما موشک قرمز داستان رستگاری نیست. بسیار مهم است که بدانیم فیلم درباره او نیست، بلکه درباره افرادی است که او را بهتر می شناسند و به اندازه کافی از مزه های او لذت برده اند.

تماس ما: آن را استریم کنید. موشک قرمز فقط دیوانه، خنده دار، سکسی و باهوش نیست – ممکن است فقط بهترین فیلم سال ۲۰۲۱ باشد.

جان سربا نویسنده و منتقد فیلم مستقل ساکن گرند راپیدز، میشیگان است. کارهای بیشتر او را در johnserbaatlarge.com بخوانید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر