پخش جریانی یا رد شدن از آن؟


آب های آمیخته به خون و جنجال های غرق جنسی فیلم هیجان انگیز مکزیکی نتفلیکس میل تاریک برای فصل دوم و آخر بازگردید، این بار ۱۵ اپیزود در برابر فصل اول حماسی ۱۸ پخش کنید. هرکسی که بار اول نمرده است، برای جذابیت بیشتر و حفظ اسرار، با چند چهره جدید برای طعم بیشتر، بازگشته است. آیا آلما ترومای داریو خود را متزلزل خواهد کرد؟ یا برای مشکلات سکسی بیشتر در آینه شیرجه بزنید؟

میل تاریک: پخش جریانی یا رد شدن از آن؟

شات افتتاحیه: ابرهای خونی درون یک آب نما تزئینی، آن را قرمز رنگ می کند. “جولیتا!” داریو گوئرا (الخاندرو اسپایتزر) از طریق نوار پلیس تصادف می کند. «نه! نه عشق من! لعنتی چه اتفاقی افتاده؟!»

اصل مطلب: آلما سولارس (مایت پرونی) به عنوان فصل اول گفت: “ما باید دوباره یاد بگیریم که دوست داشته باشیم.” میل تاریک به پایان رسید و هنوز. «درد منحرف است. هیجان انگیزه. ” و با شروع فصل دوم و آخر این تریلر، آلما به تنهایی در مکزیکوسیتی زندگی می‌کند و تلاش می‌کند تا اختلال جنسی پس از سانحه‌اش را با گروه درمانی درمان کند، اما هنوز تمام روز را به رویاپردازی درباره داریو می‌گذراند. او حتی در آینه ها برای او ظاهر می شود، مانند یک ظاهر قاتل در یک فیلم ترسناک. در همین حال، استبان سولارس (اریک هایزر) پلیس رسوایی از زندان آزاد می شود و بدون کمک از زندان بیرون می رود. “عصا کجاست؟” از زوئی (رجینا پاون) می پرسد که او آنجاست تا او را بگیرد. پای بازسازی شده استبان تنها چیزی نیست که در مورد او تغییر کرده است. او به زویی می‌گوید که دیگر مشروب نمی‌نوشد و سیگار را ترک کرده است. همچنین بحث تغییر دین او نیز وجود دارد. آلما در کانکس آفتابی خود با همسرش لئوناردو (خورخه پوزا) تلفنی صحبت می کند. او در گوادالاخارا است، جایی که سبیل‌ها و روش‌های انسان دوستی‌اش در حال رونق است.

با آزادی استبان، آلما وقایع فصل گذشته را به یاد می‌آورد، زمانی که به نظر می‌رسید او اعتراف کرده بود که در همه چیز از قتل‌هایی که در اطراف داریو می‌چرخد، خیانت‌های خودش و حتی مرگ بهترین دوستش برندا (ماریا فرناندا یپس) قبل از پایان لئوناردو دست داشته است. شلیک گلوله به پا محاکمه ای برگزار شد، اوضاع بد شد و حالا استبان به دلیل «فقدان شواهد» در خیابان است. به نوبه خود، او به زویی می گوید، هر چیزی که اتفاق افتاد “برای پول لعنتی” بود. و در یک فلاش بک دیگر، ملاقات استبان با داریو در زیر پل بروکلین، تبادل گرم آنها و آن دسته از پول نقد در پرونده وابسته را دوباره مرور می کنیم.

در مورد داریو، او برای اولین بار در شهر نیویورک در حال سایه زنی به نام لیز آنتوان (کاترین سیاچوک) قبل از اینکه هر دو در مکزیکو سیتی ظاهر شوند، دیده شد، هرچند ظاهراً به دلایل مختلف. لیس به جلسات گروه درمانی آلما ملحق می شود، در حالی که داریو به هتل گرن می رود. آن آب نما تزیینی با خون را به خاطر دارید؟ در پس‌زمینه است که آلما داریو را می‌بیند که با نامزدش جولیتا (آریانا ساودرا) با در آغوشی گرم احوالپرسی می‌کند.

DARK DESIRE S2
عکس: نتفلیکس

چه نمایش هایی به شما یادآوری خواهد کرد؟ فصل اول از میل تاریک موفقیت بزرگی برای نتفلیکس بود و تعداد زیادی را در دسته‌های غیر انگلیسی زبان خود قرار داد. اما بیایید واقعی باشیم، مهم نیست چه زبانی میل تاریک است، زیرا به زبان بین المللی صحبت می کند. همچنین به مجموعه‌ای از نمایش‌های پخش‌کننده می‌پیوندد که در آن چیزهای تند، دلپذیر، و آه بسیار دراماتیک معامله می‌شود. فکر ۳۶۵ روز، چه می شود اگر، سکس / زندگی، و پسر اسباب بازی.

برداشت ما: وقتی داشت به نامزدش سلام می کرد، داریو دقیقا نشنید که آرواره آلما به سنگفرش برخورد کرد. اما او برای یک ثانیه توجه او را به خود جلب کرد، قبل از اینکه آن را از بین ببرد، چهره‌هایش کدر شد. اگر این اولین اپ از میل تاریک فصل دوم با معرفی فریادآمیزش و آن همه آب خون آلود اتفاق وحشتناکی را برای جولیتا تلگراف نمی‌کند، پس قطعاً به ما می‌گوید که داریو و آلما اصلاً تلاش غیرقانونی خود را تمام نکرده‌اند. این نمایشی است که همیشه از بریدگی‌های مکرر خود برای شخصیت‌های مقاربتی لذت می‌برده است، که اغلب با دیالوگ‌هایی مستقیماً از یک رمان عاشقانه با تنه همراه می‌شود. و در حالی که این چند بار در اینجا اتفاق می افتد، همه به زندگی رویایی جنسی آلما تنزل داده شده است. با داشتن زندگی واقعی داریو در مکزیکوسیتی، چه نامزد باشد چه نباشد، قطعاً بین این دو زندگی واقعی جنسیت‌انگیز اتفاق می‌افتد. البته سؤالات این است که چگونه، کی، و کجا اتفاق خواهد افتاد. اما چیزی که مطمئن است این است که دارک دیزایر میل جنسی را بالا نگه می دارد.

سوالات دیگری نیز وجود دارد. رابطه لیس با داریو چیست؟ ما او را دیدیم که در بیرون از گالری هنری ۴۱ کوپر در نیویورک از او فرار کرد، و سپس او ناگهان در گروه درمانی آلما، در مورد اسطوره اروس، پسر جذاب آفرودیت صحبت کرد. آیا داریو و لیس تلاش خود را داشتند؟ او مطمئناً به دور زدن شهرت دارد. و اگر چنین است، چگونه بر PT (جنس) D آلما تأثیر می گذارد؟ همچنین موضوع این است که استبان به طور ناگهانی خدا را پیدا کرده است و زویی اتاقی را که برای او امن کرده بود در جستجوی آشکاری برای یافتن شواهدی غارت می کند. ارواح از میل تاریک فصل یک اینجا در آخرین دورش راحت نیست و ارواح جدیدی نیز به آنها ملحق شده اند.

جنسیت و پوست: آلما در یک رویای جنسی شکنجه‌شده گم می‌شود، صدایش تزلزل می‌یابد وقتی می‌گوید: «گویا ده دست دارد مرا لمس می‌کند» و جفت روی صفحه با فلاش‌هایی با نور بارق ظاهر می‌شود. در همین حال، ارگ عمارت جن زده متزلزل در موسیقی متن نیز به گونه ای که با ده دست نواخته می شود. چه زمانی میل تاریک آن را می گذارد، آن را می گذارد خیلی ترسو.

شات فراق: در حالی که آلما با دهان باز ایستاده است، داریو و جولیتا، نامزد او، دست در دستانش به هتل گرن باز می گردند. و همانطور که آنها این کار را انجام می دهند، دوربین به سمت ورودی آن آبنما از مقدمه قسمت، جایی که خون شروع به ابری شدن می کند، می رود…

ستاره خفته: زوئه سولارس رجینا پاون یکی از آنها بود میل تاریک باارزش ترین بازیکنان فصل یک، و پاوون در اوایل فصل دوم، بازی داغ خود را زنده نگه می دارد. او استبان را بیرون از زندان می‌برد و به مادرش نمی‌گوید. او را در یک اتاق اجاره ای کوچک قرار می دهد، سپس کاملاً وسایلش را برای یافتن خاک جستجو می کند. و او داریو را پشت سر می گذارد و با سوار شدن یا مرگش، کارینا (ماریا دی ویلا)، که با اکراه اما با کمال میل با تمایل دوست دخترش به B & E همراهی می کند، ثابت قدم می گذارد.

بیشترین خط پایلوت: یک روز در جلسه گروهی، درمانگر آلما به او می گوید: «یک عبارتی از کارل یونگ وجود دارد که من آن را خیلی دوست دارم. او ادامه می دهد و اکنون به طور خاص در مورد آسیب های آلما صحبت می کند. “شاید اگر با تاریکی خود روبرو شوید، بتوانید آزادی خود را بازیابی کنید.”

تماس ما: آن را استریم کنید. آن را یک لذت گناهکار بنامید یا آن را یک فیلم هیجان انگیز مملو از ملودرام غنی و خوشمزه بنامید. برای ناظران، میل تاریک همه ی پاداش های این نوع نمایش را دارد، از چشم دوزی گرفته تا همدلی.

جانی لوفتوس نویسنده و ویراستار مستقلی است که در شیکاگولند زندگی می کند. کارهای او در The Village Voice، All Music Guide، Pitchfork Media و Nicki Swift ظاهر شده است. او را در توییتر دنبال کنید: @glenngangesرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر