پرداخت وام ها باید عادلانه باشد و اجازه نمی دهیم یک ریال از حق شهر ضایع شود.


نماینده مردم لاهیجان و سیاکال در مجلس بر لزوم توزیع عادلانه اعتبارات پروژه ها تاکید کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد یک ریال از حقوق این شهرستان ها ضایع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از رسول فاروقی مهر بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی لاهیجان که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به سیاست انقباضی اقتصادی کشور بر اساس شرایط موجود، اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی کشور، شاهد سیاست گذاری اقتصادی انقباضی کشور هستیم. ، تصریح کرد: کارایی و اثربخشی سازمانی دو موضوع مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور است.

فاروقی با تاکید بر تخصیص مناسب اعتبار برای پروژه های در حال ساخت شهرستان افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی خود باید با مردم صادق باشیم.

وی پرداخت نادرست وام ها در سال های گذشته را یکی از مطالبات و گلایه های شهروندان دانست و گفت: باید از اعضای شورای روستا دعوت و با کمک و کمک آنها بودجه به عنوان نماینده مردم در روستاها توزیع شود. کاملا در سطح شهرستان

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس نیز گفت: حق شهرستان های دیگر استان را نخواهیم گرفت اما اجازه نمی دهیم حتی یک ریال حق شهرستان ضایع شود.

وی با تاکید بر عدالت در توزیع اعتبارات گفت: اولویت های شهرستان آب شرب، راه روستایی، آب کشاورزی، پروژه های بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی است.

فاروقی با بیان اینکه تابستان امسال سال سختی برای کشاورزان است، تاکید کرد: باید تمامی حوض ها و سدهای شهرستان لایروبی شود تا بتوانیم در سال های آینده آب بیشتری را از شهرستان تامین کنیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی شورای اسلامی به هم افزایی مدیران شهری اشاره کرد و افزود: برای راه های روستایی لاهیجان و سیاکل ۳۰ میلیارد تومان و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. مشکل آب روستایی در این دو شهر

نماینده مردم لاهیجان و سیاقل در شورای اسلامی با تشریح آخرین وضعیت پروژه های نیمه راه لاهیجان گفت: از وزیر راه و شهرسازی ۲۷۰ میلیارد تومان برای چهارسواری دستور دریافت کرده ایم. جاده لین جاده بوسکیاگوراب به سیاکال تکمیل می شود

فاروقی افزود: ۱۵۰ میلیارد تومان دیگر برای پروژه تقاطع غیر همسطح میدان گیل اختصاص می یابد.

وی همچنین با ابراز نگرانی از آسفالت منطقه لیل لاهیجان تاکید کرد: عقب ماندگی این منطقه در سال های گذشته باید جبران شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به ۲۲ سالگی ساخت مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از سفر رئیس جمهور به استان برای این امر اختصاص یافته است. پروژه، کافی نیست، ما در تلاش هستیم تا اعتبارات لازم را برای فاز اول دریافت کنیم. این پروژه تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

به اشتراک بگذارید