پس از شکست نتس با جیمز هاردن، همه چیز به بن سیمونز بستگی دارد


مولفه کلیدی این فیلم پرفروش بسکتبال هنوز تنها ۲۵ سال از عمرش می گذرد، و واقعاً خیلی وقت پیش نبود که او برای جاودانگی سنجیده می شد. بن سیمونز باعث شده است که افراد ناب بسکتبال از آنچه که می‌توانست باشد غافلگیر شوند، زیرا او همیشه در چیزهایی مهارت داشته است که حتی برخی از بهترین بازیکنان بسکتبال دوست ندارند به آنها فکر کنند.

دفاع گذراندن پر کردن خطوط فاصله گذاری

او یک گنج است. او چیزی است که شما در این لیگ زیاد نمی بینید. من عظمت را در او می بینم، “داک ریورز، مربی ۷۶ers بهار گذشته، پس از بازی پلی آف مقابل ویزاردز که در آن سیمونز ۱۵ پاس منجر به گل، ۱۵ ریباند و ۶ امتیاز کسب کرد، گفت.

البته، کمتر از یک ماه بعد، ریورز آهنگ متفاوتی می‌خواند، در روزی که تیمش از پلی‌آف حذف شد، از او پرسید که آیا سیمونز می‌تواند نگهبان امتیاز یک تیم قهرمانی باشد.

ریورز گفت: «در حال حاضر آن سوال یا پاسخ آن را نمی‌دانم، و این زمانی بود که سیمونز شروع به تبدیل شدن به یک سیکسر سابق کرد، مربی خودش صدایی را به دیدگاه آهکی فیلادلفیا نسبت به سیمونز جلب کرد.

البته نتز امیدوار است که ریورز اشتباه کرده باشد. آنها روی آن بانکداری می کنند. شان مارکس در نهایت امید خود را که Brooklyn Big 3 می تواند چیزی بیش از یک اتفاق آرزویی و غم انگیز تبدیل شود را رها کرد و پس از ۱۶ بازی (فقط یک بازی امسال)، ۱۳ برد، یک پیروزی پلی آف و قهرمانی صفر به این آزمایش پایان داد.


آخرین به‌روزرسانی‌ها را از روز مهلت تجاری NBA با پوشش زنده نیویورک پست دریافت کنید.


جیمز هاردن، ۱۳ ماه پس از اینکه جنرال موتورز نتس مجموعه‌ای از انتخاب‌ها و معاوضه‌ها را به همراه استعدادهای جوان جارت آلن و کریس لوورت تسلیم کرد، مارکس را در موقعیتی بی‌رحمانه قرار داد. در آن زمان آن را مانند یک حمل و نقل مضحک; حالا بدتر به نظر می رسد به نظر می رسید هاردن مایل به تسلیم شدن در بازی خود است اما فقط آن ۱۶ موقعیت را داشت.

سپس هاردن همان کاری را انجام داد که هاردن انجام می دهد: خاموش شد، او کوک کرد. و خواست بیرون مارکس نمی توانست تابستان آینده او را بیهوده از دست بدهد، بنابراین مجبور شد این کار را انجام دهد. آنها نه تایرز ماکسی و نه ماتیس تایبول، پیروزی سیکسرز را به دست نیاوردند. اما آنها یک ریش ناراضی را نیز از دست دادند. نت ها باید باور کنند که این یک برد برای آنهاست.

از آنجایی که هر دو طرف این مبادله با صدای بلندی که می توانند ادعای برتری را داشته باشند، این تنها چیزی است که در حال حاضر می دانیم: Big 3 در بروکلین شکست خورد. این یک علامت قرمز در برابر رکورد مارکس است. و یک بازی بزرگتر در برابر هاردن، که در نتز همانند راکتز کنار رفت. او باید می رفت.

تجارت جیمز هاردن
جیمز هاردن (L.) پس از اینکه او، کایری ایروینگ (c.) و کوین دورانت (R.) تنها ۱۶ بازی با هم انجام دادند، به ۷۶ers مبادله شد.
AP

آیا هاردن و جوئل امبید می توانند کارها را به نتیجه برسانند؟

الان مشکل فیلی همینه

برای نتز، تجارت پنج شنبه – و مسیر بداهه فزاینده مارکس به سمت ایجاد یک قهرمان در منطقه کلیساها – مشخص می شود که سیمونز وقتی شروع به بازی برای آنها می کند چه کسی است و چه کسی است.

باز هم: خیلی وقت پیش نبود که سیمونز تاج جواهر «فرایند» بالیهو سیکسرز بود، پایه‌ای که فیلی معتقد بود می‌تواند قهرمانی بسازد. و سیمونز می‌توانست تقریباً هر کاری را که از یک بازیکن نخبه می‌خواهید انجام دهد، به جز یکی.

او یک تیرانداز وحشتناک است.

و بله: در بسکتبال، این یک حفره سخت در بازی شما است. و او یک آجرکار با فرصت های برابر است: ۰.۱۴۷ از ۳ برای حرفه خود (او فقط ۳۴ مورد از آنها را در چهار سال انجام داده است) و ۰.۵۶۰ از خط خطا. در مقابل هاکس سال گذشته او کاملا متحجر به نظر می رسید. تماشای آن سخت بود. و تقریباً سرنوشت او را در فیلادلفیا رقم زد.

بن سیمونز نتز
آیا بن سیمونز می تواند آخرین قطعه پازل نت ها باشد؟
AP

اما موضوع اینجاست.

در بروکلین مطمئناً این یک موهبت خواهد بود که او به زور ضربه خود را نزند. در بهترین حالت، بازی سیمونز این است که همه افراد دیگر را آماده کند و فقط در مواقع ضروری با شماره خودش تماس بگیرد (و او ۰.۵۶۴ را برای حرفه خود به ۲ امتیاز زده است). در تیمی با کوین دورانت و کایری اروینگ (به علاوه پتی میلز و اکنون ست کری) بازی او باید کاملاً مطابقت داشته باشد.

و دفاع از او

بیایید مهربان باشیم: نت ها تیم دفاعی خوبی نیستند. آنها در واقع در آن انتهای طبقه اسفناک هستند. و یک دروازه بان ACE نمی تواند ناگهان آنها را به پیستون ۲۰۰۴ تبدیل کند. اما این یک شروع است و یک افزوده بزرگ است. اضافه کردن آندره دراموند و حضور پرشور او هم ضرری ندارد.

البته، این در صورتی است که نتس به بهترین حالت بن برسد.

تجارت بن سیمونز
دفاع بن سیمونز می تواند نت ها را تقویت کند.
AP

و هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم آنها چه نسخه‌ای را دریافت کرده‌اند تا زمانی که او مجدداً صحبت کند، هر زمان که باشد. نسخه گوزن در چراغ های جلوی او وجود دارد که آخرین نسخه ای است که بهار گذشته از او دیدیم.

و فراموش نکنیم، مسائل مربوط به سلامت روان را کنار بگذاریم، او به همان اندازه که هاردن ویلیامزبورگ را به آتش کشید، به سوزاندن پل بن فرانکلین کمک کرد. امبید پس از یکی از آخرین حضورهایش در تمرین سیکسرز در ماه اکتبر، بالاخره به اندازه کافی بود:

امبید گفت: «در این مرحله، صادقانه بگویم، من به آن مرد اهمیتی نمی دهم. “او هر کاری که بخواهد انجام می دهد. در نهایت، وظیفه ما این نیست که از کسی نگهداری کنیم.»

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، رقابت نتز / سیکسرز، که گهگاه در طول سالیان متمادی نفوذ کرده است، اکنون باید چیز دیگری باشد. و نت‌ها قطعا چیز دیگری هستند، چه می‌خواستند یا نه. می تواند چیزی بهتر از آنچه بود باشد. این به بن سیمونز، ۲۵ ساله است.

معمای معمایی یا قطعه آخر پازل؟ پیدا کردن آن سرگرم کننده خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر