پل پیتسبورگ در نزدیکی اظهارات بایدن فروریخت


ساعاتی قبل از ورود پرزیدنت بایدن برای اظهارنظر درباره طرح زیرساخت، کارکنان اورژانس در محل فروریختن پل در پارک پیتسبورگ بودند.

پل از طریق پارک Freck، در شرق خیابان فوربس در مرکز شهر، قبل از ساعت ۷ بعد از ظهر راه خود را باز کرد. همانطور که در توییتر گزارش شده است از اداره حفاظت عمومی شهرستان.

تصاویر KDKA نشان می دهد که حداقل چهار وسیله نقلیه – از جمله یک اتوبوس شهری – با یک جنگل پوشیده از پل تصادف کردند. تاکنون هیچ آسیبی گزارش نشده است.

به گفته این ایستگاه، خانه‌های این منطقه به دلیل میزان بالای گاز طبیعی تخلیه شده‌اند. اداره امنیت عمومی بعداً گزارش داد که خط لوله قطع شده است.

به گفته کاخ سفید، سخنان رئیس جمهور بر تقویت زنجیره تامین این کشور، تحریک تولید آمریکا و ایجاد شرایط خوب متمرکز بود. پرداخت، قانون زیرساخت های دوجانبه، اتحادیه های کارگری و آمریکای بهتر.

این پل صبح امروز در چهار مایلی (4 کیلومتری) جایی که انتظار می رفت پیدا شود، فروریخت.
این پل صبح امروز در چهار مایلی (۴ کیلومتری) جایی که انتظار می رفت پیدا شود، فروریخت.
ایمنی عمومی پیتسبورگ

طرح ۱.۲ تریلیون دلاری که بایدن در ماه نوامبر امضا کرد، نزدیک به ۱۱۰ میلیارد دلار برای جاده ها، پل ها و سایر پروژه ها اختصاص می دهد.

روز جمعه هیچ خبری فوری از سوی کاخ سفید منتشر نشد.

این یک داستان در حال رشد است. بررسی برای به روز رسانی بیشتررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر