پیشرفت در روسیه ماریوپول اوکراین می گوید بیش اجتناب کرده اند ۱۴۰۰۰ سرباز روسی کشته شدند.


در چهارمین هفته اجتناب کرده اند اشغال اوکراین توسط روسیه، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است نظامی روسیه در جبهه های شرق، شمال را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنوب در جاری کاهش است. یووری موسوینی رئیس جمهور اوکراین به مسکو برای برگزاری مذاکرات صلح هشدار داده است.

به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} دیر میرزا، نظامیان روسیه روز شنبه {به سمت} شهر بندری ماریپل حرکت کردند. اگر ماریو سقوط تدریجی، این می تواند یک پیروزی غول پیکر برای روس ها در میدان مبارزه {خواهد بود}.

مایکل وارشینی، سخنگوی پلیس ماریپل در ویدئویی ذکر شد: «کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی مسن در جاری در حال مرگ هستند. شهر ویران شد، اجتناب کرده اند روی پایین ویران شد».

نیروهای روسیه ارتباط ماریلو را در دریای آزوف برداشتن کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سقوط این شهر ممکن است کریمه را کدام ممکن است روسیه در سال ۲۰۱۴ به آن است ملحق شد، به مناطق تحمل مدیریت جدایی طلبان طرفدار مسکو در شرق مرتبط تدریجی.

وادیم دنیسنکو مشاور وزارت ملت اوکراین روز شنبه ذکر شد کدام ممکن است نیروهای اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه بر اوج واحد تولیدی فلز آزوفستال در ماریوپل همراه خود هم حاوی شدند. وی افزود: یکی اجتناب کرده اند بهترین واحد تولیدی های فلز اروپا در جاری تخریب است.

شهر ماریپل علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است نیروهای روسی صدها نفر اجتناب کرده اند ساکنان این شهر به طور قابل توجهی دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان را به اجبار به روسیه منتقل کرده اند.

خطاب زلنسکی به سوئیس: حساب های الیگارشی روسی را مسدود کنید

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور اوکراین اجتناب کرده اند مقامات سوئیس درخواست شده است {است تا} عملیات بانکی الیگارشی‌های روسیه را متوقف تدریجی.
زلینسکی روز شنبه به صدها معترض ضد مبارزه در برن، سوئیس، ذکر شد: «موسسه مالی‌های خواهید کرد سرمایه‌ای در افرادی دارند کدام ممکن است این مبارزه را تحریک کردن کردند. خوشایند این است که اگر بتوانیم این امتیازات را اجتناب کرده اند آنها بگیریم.»
سخنرانی زلنسکی روی خوب واحد نمایش بصری غول پیکر چاپ شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آلمانی تفسیر شد. هنگامی کدام ممکن است اجتناب کرده اند او خواستند جلوی الیگارشی را بگیرد، مورد الهام بخش حضار قرار گرفت.

بیش از سه.۳ میلیون اوکراینی اجتناب کرده اند ملت خطرناک کرده اند

گروه ملل می گوید کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان تهاجم روسیه، بیش از سه.۳ میلیون آواره اجتناب کرده اند اوکراین گریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۶.۵ میلیون آواره شدند.

کمیساریای برتر پناهندگان گروه ملل (UNHCR) گزارش می دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن مبارزه در ۲۴ فوریه، ۳۳۲۸۶۹۲ اوکراینی اجتناب کرده اند ملت گریخته اند.

فیلیپو گرانده، کمیساریای برتر گروه ملل در امور پناهندگان، ذکر شد: «مردمان {به دلیل} ترس اجتناب کرده اند بمب‌گذاری، حمله ها اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشونت‌های بی‌رویه به خطرناک یکپارچه می‌دهند.

او ذکر شد: “کمک ضروری است، با این حال {نمی تواند} ترس را متوقف تدریجی.” ساده توقف خصومت ها ممکن است این کار را انجام دهد.»

اوکراین می گوید بیش اجتناب کرده اند ۱۴۰۰۰ سرباز روس کشته شدند.

وزارت امور خارجه اوکراین می گوید به همان اندازه روز شنبه ۱۴۴۰۰ سرباز روس در اوکراین کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها سلاح روسی منهدم شده است.

به گزارش سی ان ان، وزارت خارجه اوکراین در ادعا ای در حساب کاربری مناسب شخصی در توییتر ادعا کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان حمله روسیه به این ملت، ۹۵ جنگنده، ۱۱۵ هلیکوپتر، ۱۴۷۰ خودروی زرهی، ۲۱۳ توپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر سلاح ها توسط نظامی روسیه مستقر شده است. نابود.

روسیه با این حال این رقم را تایید نمی شود. وزارت حفاظت روسیه در دوم مارس ادعا کرد کدام ممکن است ۴۹۸ سرباز روسی در اوکراین کشته شدند.

آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو می گویند روسیه تاکنون ۳۰۰۰ به همان اندازه ۱۰۰۰۰ سرباز را در اوکراین اجتناب کرده اند بازو داده است.

اشتراک گذاری