پیش‌نمایش، پیش‌بینی‌ها، چه چیزی را تماشا کنیم


نگاهی به بازی یکشنبه چفز-بنگال قهرمان آسیا در کانزاس سیتی، مو.:

تطبیق مارکی

بنگال QB جو بارو در مقابل. عجله روسای پاس

تایتان ها بارو را ۹ بار در بازی پلی آف تقسیمی هفته گذشته اخراج کردند، چیزی که بنگال ها می دانند که باید در برابر چیفز برطرف کنند. بنگال‌ها در تمام فصل برای محافظت از بارو، دوران سختی را پشت سر گذاشته‌اند، و چیفز که چهار بار در تاریخ ۲ ژانویه، بارو را اخراج کرد، به دنبال ضربه زدن به کیوبی جوان هستند.

زاک سرمربی بنگالز گفت: “چیزهای زیادی در این کار وجود دارد، از اینکه من او را در بهترین موقعیت قرار دادم، بچه های ما را در بهترین موقعیت قرار دادم تا تیم دیگر را مسدود کرده و برای فشارها و این چیزها آماده باشیم.” تیلور گفت. ما زمان و تلاش زیادی را صرف صحبت در مورد آن می کنیم. بعضی از بازی ها، عالی است. برخی از بازی‌ها، ما به بهبود نیاز داریم.”

کریس جونز با ۹ اخراج در این فصل هدایت چیفز را برعهده داشت. کانزاس سیتی نیز فرانک کلارک را برای رفتن به بارو دارد.

جو بارو و کریس جونز
جو بارو و کریس جونز
گتی ایماژ (۲)

بارو تنها در دومین فصل حضورش در NFL، خود را در بین بهترین مدافعان لیگ قرار داده است. او در این فصل ۴۶۱۱ یارد و ۳۴ تاچ داون پرتاب کرد.

تیلور این هفته گفت: «او کمیاب است. نمی توان با کلمات بیان کرد که چرا او چیزی است که هست.

تماس کاستلو

بنگال ها در حال افزایش هستند، اما چیف ها در حال حاضر در اوج بازی خود هستند. پاتریک ماهومز و کانزاس سیتی در این بازی نیازی به جادوی لحظه آخری نخواهند داشت. آنها از ابتدا تا انتها بازی را کنترل خواهند کرد.

چیفز ۳۵، بنگال ۲۰

چهار نزول

دوتایی پویا KC: در طول کامبک ثانیه آخر هفته گذشته که پاتریک ماهومز ابتدا به تایریک هیل و سپس به تراویس کلسه پرتاب کرد تا چیفز را به محدوده گل میدان برد، مناسب بود. آن دو فوق ستاره های ثابت چیفز بوده اند و اگر بخواهند بنگال ها را شکست دهند و به سوپر باول بازگردند، کلیدی خواهند بود.

کلچه در این فصل ۹۲ پاس برای ۱۱۲۵ یارد و ۹ تاچ داون گرفت. هیل رکورد تیم کلسه را با ۱۱۱ شکار برای ۱۲۳۹ یارد و ۹ تاچ داون شکست.

“قرار است آن یکی توسط یک گیرنده گسترده نگه داشته شود. کلچه گفت: پایان محکم همیشه نقطه کانونی در حمله نیست. تایریک کار فوق‌العاده‌ای انجام داده تا بازی خود را به سطح بعدی برساند. مطمئناً، شما او را در حال شکستن رکوردها می بینید … و او فقط به بلند شدن ادامه می دهد. بازی کردن با او بسیار سرگرم کننده است.”

تعقیب و گریز: آخرین باری که این دو تیم با هم روبرو شدند، جعمار چیس گیرنده گسترده بنگال، چیفز را شرمنده کرد. تازه‌کار از LSU در برد ۳۴-۳۱ بنگال، ۱۱ پاس برای ۲۶۶ یارد و سه تاچ داون گرفت. کانزاس سیتی در میان تیم‌هایی که چیس در این فصل ظاهر احمقانه‌ای داشتند، تنها نبود. او ۸۱ شکار برای ۱۴۵۵ یارد و ۱۳ تاچ داون داشت.

این بر عهده چیفز، چارواریوس وارد و الجاریوس اسنید خواهد بود تا سرعت چیس را کاهش دهند. جاش آلن، مدافع بیلز، هفته گذشته خط دفاعی کانزاس سیتی را تقویت کرد. آیا بارو و چیس می توانند دوباره آنها را بدست آورند؟

قرمز بزرگ: اندی رید، سرمربی چیفز در حال حاضر رزومه ای دارد که او را در تالار مشاهیر در نظر می گیرد. یک عنوان دیگر در سوپر بول او را به یک قفل تبدیل می کند. رید می تواند با تام لندری برای دومین برد پلی آف در تاریخ NFL با پیروزی مقابل بنگال برابری کند. این بیستمین برد رید در پلی آف خواهد بود. فقط بیل بلیچیک با ۳۱ عدد بیشتر دارد.

یک برد همچنین چهارمین حضور رید در سوپربول و سومین حضور متوالی با چیفز را پس از یک بازی با ایگلز در سال ۲۰۰۴ به ارمغان می آورد.

رید با ۲۳۳ برنده، پنجمین برنده مربیگری تمام دوران است. او تنها پس از دان شولا (۳۲۸)، جورج هالاس (۳۱۸)، بلیچیک (۲۹۰) و لندری (۲۵۰) قرار دارد.

کیک فرسون: بنگال ها ستاره های جوان زیادی دارند، اما این ضربه زننده آنها بود که نمایش را در هفته گذشته مقابل تایتان ها ربود. ایوان مک فرسون، یک تازه کار از فلوریدا، با سپری شدن زمان برای پیروزی در بازی برای سینسیناتی، یک گل میدان ۵۲ یارد را به ثمر رساند و اولین برد حذفی جاده ای را برای این فرنچایز به ارمغان آورد.

مک فرسون در این پلی آف ۸ بر ۸ است.

زک تیلور، سرمربی تیم بنگال، گفت: «از اولین روزی که او برای اردوی تمرینی حاضر شد در کنار او بودم و چقدر ثابت قدم بود، فقط رفتارش و نحوه رفتارش، اعتماد به نفس کاذبی وجود ندارد. پسر معامله واقعی است. او معتقد است که هر ضربه‌ای که از این پا خارج می‌شود را انجام می‌دهد، و او به خاطر ما موفق شد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر