پیش بینی {می رود} ریچل بالکووک سریع به یانکیز بازگردد


تامپا – ریچل بالکووچ، مدیرکل جدید یانکیز لو تامپا، همچنان اجتناب کرده اند آسیب دیدگی همسترینگ در جاری درمانی است، با این حال vp می گوید او قادر خواهد بود سریع به کارکنان بازگردد. رشد شرکت کننده کوین ریس.

“او را دیدم. [Tuesday] رایس چهارشنبه، در گذشته اجتناب کرده اند تحقق همراه خود یانکیز بلو جیز در Steinburner، اظهار داشت: او آغاز به بافت خوبی با توجه به عصر کرده است. در نظر گرفته شده می کنم او در آستانه یادآور میادین است.

Balcovek اجتناب کرده اند زمان حادثه در روز سه‌شنبه اجتناب کرده اند میدان خارج شده است.

اولین سرمربی زن گذشته تاریخی بیسبال ادعا به پنجشنبه هفته قبلی در اولین ورزش بهاری این کارکنان نمایندگی تدریجی. سپس اسناد به او طرفدار کردند کدام ممکن است ۵-۷ روز آرامش تدریجی.

به آموزش داده شده است ریس، اسناد همچنان او را می‌خواهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالکووک نگفته است کدام ممکن است شوکه شده است، با این حال آموزش داده شده است است کدام ممکن است “جراحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات تولید دیگری” داشته است.

وقتی اجتناب کرده اند رایس پرسیده شد کدام ممکن است چنین رویدادهایی در کل ورزش ضربه زدن تعدادی از وقت یکبار اتفاق می‌افتد، رایس اظهار داشت: «آنها واقعاً رخ می‌دهند. آنها در همه زمان ها دلهره آور است هستند.

راشل بالکوویچ در مرکز آموزشی یانکی بهار مجروح شد.
راشل بالکوویچ در وسط آموزشی آمریکایی بهار مجروح شد.
اینستاگرام / کوری سیپکین

دی جی Lemmahuyu اظهار داشت کدام ممکن است او پنجمین را همراه خود جی آبی زده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید Aaron Bon اظهار داشت کدام ممکن است قصد دارد اجتناب کرده اند Lemahiyu در هر ۲ طرف استفاده تدریجی.

بون اظهار داشت: «سال قبلی، ما آن عمقی را کدام ممکن است الان داشتیم نداشتیم. من می خواهم می‌خواهم بخشی اجتناب کرده اند دی‌جی وابسته امسال باشم کدام ممکن است در میانه راهپیمایی پایین اوج برخی اجتناب کرده اند بچه ها برتر برگزار می‌شود. او همراه خود عدالت مدیریت می تدریجی.»

بانی چندین نامزد بدون شک، اجتناب کرده اند جمله برخی اجتناب کرده اند نامزدهای نامحتمل را بردن کرد.

” من می خواهم ترجیح می دهم. [LeMahieu] وسط آنجا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنجا [Josh] دونالدسون، [Aaron] قاضی، [Giancarlo] استانتون هر دو [Joey] گالو در بالا برای تکل اساس. در حین معاشقه چیزهای مختلفی را امتحان می کنم.»

تحمل هدایت دونالد جانسون، او اظهار داشت کدام ممکن است اجتناب کرده اند مخلوط کردن روز چهارشنبه همراه خود قاضی آنتونی ریزو، استانتون، لماهیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گالو خوشش می‌آید.

بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است او مکان {می رود}، بون لمهیو مشخص احتمالاً خواهد بود کدام ممکن است انواع زیادی خفاش به انگشت می آورد، اگرچه گلیبر تورس وقتی به جایگاه دوم بازمی گردد جایی در جاده دفاعی ندارد.

براون اظهار داشت: وقتی همه مفید هستند، باید اجتناب کرده اند در گذشته این سیستم ریزی کنیم. گرچه همه مفید برای ۱۶۲ ورزشی [LeMahieu] خفاش های زیادی پیدا خواهید کرد.

LeMahieu اظهار داشت: “ما خواهیم دید.”


آنتونی ولپ، به دست آورد جایزه کوین لاو ۲۰۲۱، روز چهارشنبه در لیگ جونیور یانکیز شناخته شده به عنوان “شرکت کننده سال” محدوده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیدن ونسکی، وینگر راست، شناخته شده به عنوان “شرکت کننده سال” محدوده شد.

ولپ ۲۰ ساله هم تیمی های تیمش در لیگ نوزاد را در چندین بخش تهاجمی مدیریت کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل را بین Low-A Tampa را انتخاب کنید و انتخاب کنید High-A Hudson Valley جدا کردن کرده است. امید کلی آنها محسوب تبدیل می شود.

Vesnesky، ۲۴ ساله، اجتناب کرده اند دره H-Hudson به Triple-A Scranton / Wilkes-Barre نقل محل قرارگیری کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا به امسال اولین ورزشی شخصی را در MLB انجام دهد.


لیگ انگور باقی مانده گریت کول در لیکلند، فلوریدا. آغاز همراه خود ببرها بالقوه است در معرض خطر باشد، با این حال براون می گوید کدام ممکن است آنها ادامه دارد باید منصفانه این سیستم پشتیبان تهیه کنند.