پیش بینی های طالع بینی برای Pokémon Legends: موجودات Arceus


زمان آن رسیده است!

Pokémon Legends: Arceus که قرار است یکی از بزرگ‌ترین نسخه‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی و رسانه‌ای باشد، قرار است دنیا را در یک طوفان ببرد.

به عنوان پردرآمدترین فرنچایز رسانه ای در جهان – به ارزش ۱۰۰ میلیارد دلار از زمان ایجاد آن در سال ۱۹۹۶ – این مجموعه متعلق به Nintendo و Game Freak با یک چرخش کاملاً جدید در فرمول “باید همه را بگیرم” در شرف پیشرفت است. که در وهله اول آن را بسیار معروف کرد.

این فرنچایز که به عنوان یک امپراتوری رسانه ای شامل بازی، تلویزیون، فیلم، انیمه، کتاب، کمیک مانگا، موسیقی، کالا و موارد دیگر شناخته می شود، برای Pokémon Legends: Arceus تنظیم شده است تا جان تازه ای در آن ببخشد. چه از طرفداران Ash Ketchum، Pikachu یا هر یک از بازی های اخیر – مانند Brilliant Diamond یا Shining Pearl – باشید و از بازی در Kanto، Johto، Hoenn، Sinnoh، Unova، Kalos، Alola یا Galar لذت ببرید، سفرهای بیشتری در راه است. !

لوک جیمز – یکی از صداهای در حال افزایش در دنیای گیکدام در آمریکا و یک کهنه سرباز پوکمون – به طور انحصاری با من و The Post صحبت کرد تا به ایجاد لیست قطعی پوکمون هیسویان کمک کند که با طالع بینی و زودیاک همسو باشد. (برای هر چیزی که داغ است، لوک جیمز را دنبال کنید.)

در مورد موجوداتی که برای شناسایی هر علامت زودیاک از Pokémon Legends: Arceus انتخاب کرده اید، چه چیزی باید بدانیم؟

“این بازی حماسی است – و اشکال جدید هیسویایی منحصر به فرد در منطقه است. هیسوی زمینی در سیاره پوکمون است که قبل از اینکه این قاره سینو نامیده شود وجود داشت. Pokémon Legends: Arceus در گذشته اتفاق می‌افتد، و به منظور جشن گرفتن انتشار بازی جدید، نینتندو تصمیم گرفت آنچه را که می‌خواهیم به ما بدهد – اشکال مختلفی از موجودات واقعاً باورنکردنی. در این مقاله می خواستم فقط با انواع هیسویان کار کنم. من تمام اطلاعاتی را که می‌توانستم پیدا کنم، به‌علاوه برخی از اطلاعات درونی‌ام در مورد بازی استفاده کردم و این فهرست را برای همه ایجاد کردم. من دوست دارم بشنوم که مردم در طول بازی چه می‌گویند.»

برای لیست انحصاری New York Post از Pokémon Legends: Arceus آماده شوید و یاد بگیرید که کدام موجود کاملاً با علامت زودیاک شما هماهنگ است!

برج حمل (۲۱ مارس – ۱۹ آوریل)

Kleavor Pokemon Legends: Arceus
پیوندها را با یک برج حمل پاک کنید.
پوکمون

نام: کلوور

نوع: اشکال / سنگ

Kleavor، تکامل جدید Scyther، یک پوکمون تهاجمی است که در حالی که با سرعت هشدار دهنده به سمت شما پرواز می کند، تبرهای خام خود را با غرور تکان می دهد. به عنوان اولین از بسیاری از پوکمون های نوبل در بازی، آماده است تا با هر نبردی رودررو با هر دشمنی که آماده رویارویی با آن است مقابله کند. برج حمل، مانند کلوور، بسیار تکانشی و تهاجمی است و آماده انجام هر کاری است.

ثور (۲۰ آوریل – ۲۰ مه)

Ursaluna Pokemon Legends: Arceus
اورسالونا در گاو تجسم می یابد.
پوکمون

نام: اورسالونا

نوع: معمولی / زمینی

Ursaluna، تکامل تازه کشف شده به Ursaring محبوب ما، با محیط خشن هیسویی سازگار شده و با انجام این کار، به یکی از آلفاها در استان خود تبدیل شده است. علیرغم هیکل تنومند جدید اورسالونا، این پوکمون معمولی/زمینی بسیار قوی و در عین حال مانند گاو یا گاو نر سرسخت است. بسیاری از Taureans مانند این جانور اوج پوکمون، از نیروی حیاتی برخوردار هستند.

GEMINI (21 مه – ۲۰ ژوئن)

Braviary Pokemon Legends: Arceus
شجاعت روح یک جوزا را مهار می کند.
پوکمون

نام: Braviary هیسویان

نوع: روانی / پرواز

هیسویان براویاری که یکی از سریع‌ترین پرندگان در منطقه خود است، اگر برای مدت طولانی در یک مکان گیر کند، بی‌صبر می‌شود. این پوکمون عاشق پرواز به آسمان و حرکت به هر کجا که باد آن را می برد، درست مانند جمینی است. Braviary ها همچنین بسیار پر سر و صدا هستند و دوست دارند هنگام شکار یک فریاد خونسرد از خود منتشر کنند. مانند Braviary، جمینی ها بسیار خودجوش هستند و همیشه می خواهند در یک لحظه در مسیرهای جدید گسترده ای حرکت کنند.

سرطان (۲۱ ژوئن – ۲۲ ژوئیه)

Hisuian Goodra Pokemon Legends: Arceus
هیسویان گودرا آینه یک سرطان است.
پوکمون

نام: هیسویان گودرا

نوع: اژدها / فولاد

هیسیوان گودرا اکنون پوسته ای را به پشت خود زده است و با این پوسته توانایی کنترل میزان سختی محافظ خود را به او داده شده است. گودراس به شدت به مربی خود چسبیده است و رابطه عشق و نفرت با تنهایی دارد. هنگامی که به یک مربی رشد می کند، اگر از کنار خود خارج شود یا اتفاق وحشتناکی برای این شخص بیفتد، بیداد می کند. ماهیت محافظتی این پوکمون بسیار شبیه به یک سرطان است.

لئو (۲۳ ژوئیه – ۲۲ اوت)

Hisuian Arcanine Pokemon Legends: Arceus
Hisuian Arcanine کاملاً به یک لئو متصل است.
پوکمون

نام: Hisuian Arcanine

نوع: آتش / سنگ

Hisuian Arcanines موجودات خیره کننده و با شکوهی هستند که در قله های کوه ها و مشرف به پادشاهی خود می نشینند. در طول طوفان های بزرگ برف، آرکانین ها به خاطر مهربانی و کمک به مسافران از دست رفته شهرت دارند و به راهنمایی آنها به سمت امن کمک می کنند. هیسویان آرکانین با اعتماد به نفس و در عین حال جسور، عمیقاً با لئوس همسو می شود.

باکره (۲۳ اوت – ۲۲ سپتامبر)

Hisuian Lilligant Pokemon Legends: Arceus
Hisuian Lilligant نماد باکره است.
پوکمون

نام: هیسیوان لیلیگانت

نوع: چمن / مبارزه

برخلاف شکل اصلی لیلیگانت، هیسویان لیلیگانت به دلیل پیمایش در گستره وسیع و دشوار منطقه هیسوی، پاهای خوبی رشد کرده است. علیرغم زیبایی جدید، لیلیگانت می‌تواند به هر دشمنی که آن را تهدید می‌کند، مشت (یا لگد) را وارد کند. با انجام این کار، لیلیگانت رابطه کاملاً وفاداری با مربیان خود ایجاد کرده است که از نزدیک نشان دهنده انعطاف پذیری یک باکره است.

LIBRA (23 سپتامبر – ۲۲ اکتبر)

افسانه های عاشقانه پوکمون: آرسیوس
پژواک های شگفت انگیز در ترازو.
پوکمون

نام: عاشق

نوع: پری / پرواز

جذاب و زیبا، این پوکمون جدید به خاطر جذاب کردن همه و همه چیزهایی که ملاقات می کند شناخته شده است. از آنجایی که به عنوان عامل زمستان شناخته شده است، می تواند یخ و برف تند را به منطقه هیسویی بیاورد. Enamorus، بومی این سرزمین بزرگ، عشق و محافظت زیادی را در آب و هوا ایجاد می کند که در سراسر هیسویی جان تازه ای می بخشد. مانند Enamorus، ترازوها مهارت های مسحور کننده ای دارند.

عقرب (۲۳ اکتبر – ۲۱ نوامبر)

هیسویان زوروآرک یک عقرب است.  پوکمون
هیسویان زوروآرک یک عقرب است.
پوکمون

نام: هیسویان زورآرک

نوع: عادی / شبح

این پوکمون توهم گرچه بسیار تهاجمی و ترسناک است، اما این توانایی را دارد که یک غریبه را از ترس دیوانه کند. با این حال، Zoroark یک نقطه نرم بسیار ویژه برای هر کسی در دایره داخلی خود دارد و برای اطمینان از ایمنی آنها تمام تلاش خود را می کند. همین وحشی گری با عقرب همسو است.

قوس (۲۲ نوامبر – ۲۱ دسامبر)

Wyrdeer Pokemon Legends: Arceus
کمان بیشترین همسویی را با Wyrdeer دارد.
پوکمون

نام: ویردر

نوع: عادی / روانی

Sagittarius و Wyrdeer هر دو به شدت ماجراجو و آزاده هستند. جایی در دنیا وجود ندارد که بتوان جلوی قدم زدن ویردیر را گرفت. Wyrdeer خود به خود و سریع است و محدودیت های بسیار کمی برای عبور از سرزمین هیسویی دارد.

برج جدی (۲۲ دسامبر – ۱۹ ژانویه)

Sneasler Pokemon Legends: Arceus
برج جدی توسط یک اسنیزلر نشان داده می شود.
پوکمون

نام: اسنیزلر

نوع: سم / مبارزه

اسنیزلر یک حریف بسیار دلهره آور و استراتژیک است. اسنزلر با توانایی جدید خود در دفع سموم کشنده از پنجه های خود، به یک ضربه زن بسیار قوی تبدیل می شود. این پوکمون مطیع، محتاط، سرد و حساب شده، قادر است از هر زمینی عبور کند و مانند یک برج جدی، تا زمانی که جاه طلبی خود را متمرکز کند، قادر به بالا رفتن از هر کوهی است که چشمانش را به آن بیندازد.

Aquarius (20 ژانویه – ۱۸ فوریه)

Pokémon Legends: Arceus - Hisuian Voltorb
هیسویان ولتورب نماد دلو است.
پوکمون

نام: هیسویان ولتورب

نوع: چمنی / برقی

آناتومی هیسویان ولتورب به طرز عجیبی مکانیکی است و شبیه یک پوکبال است. در صورت تهدید، Voltorb وارد عمل می‌شود و می‌تواند انرژی کافی قابل مقایسه با ۲۰ صاعقه را به طور همزمان ارسال کند. این آن را به یک حریف ویرانگر و انفجاری تبدیل می کند. دلوها مانند Voltorb بسیار حساب شده و دارای طبیعت منطقی و جدا هستند.

ماهی ها (۱۹ فوریه – ۲۰ مارس)

Basculegion Pokemon Legends: Arceus
ماهی ها به یک باسکولژیون متصل هستند.
پوکمون

نام: باسکولژیون

نوع: آب / شبح

Basculegion سرشار از قدرت و استقامت است. باسکولژیون که به روح کسانی که قبل از خود از دست داده اند پیوند خورده است، یکی از معدود خوش شانس هایی است که موفق می شود از سفر بالادست خود جان سالم به در ببرد. Basculegion دیده می شود که از جویبارها و رودخانه ها می پرد و از یک کار سخت انجام شده شادی می تابید. باسکولژیون علیرغم ظاهرش مهربان و حساس و همچنین نوستالژیک است. ماهی ها ماهیت عرفانی مشابهی دارند.

تشکر ویژه از لوک جیمز برای همکاری با من در این مقاله! حتماً بررسی کنید که کدام ملی پوکمون با علامت زودیاک شما همخوانی دارد!

لوک جیمز کهنه سرباز پوکمون را دنبال کنید

لوک جیمز یک هنرمند و بازیگر با یک نقطه نرم ویژه برای همه چیز MCU است. او در مورد همه چیز در geekdom، به خصوص آواتار و پوکمون است. در اوقات فراغت خود، او یا در ورزشگاه است و وزنه ها را می زند یا در تمرین جادوی آشوب را یاد می گیرد تا جادوگر اسکارلت بعدی شود. او به طور حرفه ای از مردم محافظت می کند و به عنوان یک آتش نشان یک ابرقهرمان واقعی است.


طالع بینی ۱۰۱: راهنمای شما به سوی ستاره ها


کایل توماس یک ستاره شناس شناخته شده فرهنگ پاپ در سطح جهانی است که در “Access Hollywood”، E! سرگرمی، تلویزیون NBC و ABC، مجله Cosmopolitan، Hulu، Bustle، Elite Daily، Marie Claire و موارد دیگر. او به دلیل راهنمایی های کیهانی خود برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان در رابطه با سبک زندگی سرگرمی و روندهایی که بر مردم سراسر جهان تأثیر می گذارد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر