پیک های مواد مخدر پس از سه مورد مرگبار ODC در یک روز در نیویورک توسط کوکائین حاوی فنتانیل دستگیر شدند.


مقامات فدرال اعلام کردند سه فروشنده مواد مخدر که یک سرویس تحویل در منهتن را اداره می کردند، روز سه شنبه به دلیل خرید و فروش داروهای حاوی فنتانیل که باعث سه بار مصرف بیش از حد مرگبار در یک روز در سال گذشته شد، دستگیر شدند.

به گفته فدرال رزرو، مظنونان بیلی اورتگا، کایلن رینی و ویلیام درایتون هر یک به توطئه برای توزیع و نگهداری به قصد توزیع فنتانیل و کوکائین متهم شدند.

طبق یک شکایت جنایی که روز سه شنبه در دادگاه فدرال منهتن منتشر شد، اورتگا و رینی علاوه بر این متهم شدند که باعث مرگ سه قربانی شدند.

بر اساس این شکایت، اورتگا، ۳۵ ساله، در ۱۷ مارس ۲۰۲۱ به عنوان یک اعزام کننده برای عملیات عمل کرد و راینی را برای انجام معاملات در سه آدرس مختلف منهتن در آن روز فرستاد.

به گفته فدرال رزرو، سه مشتری – جولیا قهرمانی، راس متانگی و آماندا شر – پس از مصرف کوکائین حاوی فنتانیل که در آن روز به آنها فروخته شده بود، بر اثر مصرف بیش از حد دوز جان خود را از دست دادند.

بر اساس این شکایت، بازرسان پیام‌های متنی بین مشتریان و توزیع‌کننده مواد مخدر را کشف کردند که نشان می‌داد فروشندگان در حال تبلیغ «مجموعه جدیدی» از محصولی هستند که باید ارائه کنند.

«اول سؤال… آیا همان روز یکشنبه است؟ از آنجایی که خوب نبود، باید از شر آن خلاص شود، طبق اسناد دادگاه، شر شماره سرویس تحویل را در حین تنظیم یک خرید پیامک کرد.

کایلن رینی
کایلن رینی قبل از وقوع تلفات در فیلم های نظارتی در سه آدرس گرفته شد.
ناحیه جنوبی نیویورک

ظاهراً اورتگا به او پیامک فرستاده است: “هیچ جدید… دسته ای”.

شر پس از اینکه ظاهرا کوکائین را امتحان کرد، پاسخ داد: «بهتر است».

اورتگا پاسخ داد: “هی سعی کن زیاد کار نکنی چون واقعا قوی است. سلام، خانم رئیس، به گفته فدرال رزرو، لول را شنیدی.

شر هرگز پاسخ نداد.

سوابق نشان می دهد که تلفن مرتبط با سرویس تحویل، بلافاصله پس از تبادل پیام متنی، سه تماس FaceTime با Scher برقرار کرده است، اما طبق این شکایت به آنها پاسخ داده نشده است.

ویلیام درایتون
ویلیام درایتون متهم است که به عنوان مأمور عملیات کوکائین عمل کرده است، اما گمان نمی رود که در این سه مرگ نقش داشته باشد.
ناحیه جنوبی نیویورک

فدرال مدعی است قهرمانی قبل از مرگش نیز یک سری پیامک با همین شماره رد و بدل کرده است.

او نوشت: “آیا آنها می توانند به جای اینکه من به ماشین بروم، بیایند طبقه بالا.”

ظاهراً اورتگا در پاسخ نوشت: “هی، بله، او ۱۰ دقیقه بالا می رود.”

او پاسخ داد: “عالی.”

اورتگا پاسخ داد: «هی. هی تو اونجا.”

سوابق تلفنی شماره سرویس تحویل را نشان می دهد و سپس دو بار در آن شب و پنج بار صبح روز بعد با او تماس گرفت، اما طبق این شکایت به هیچ یک از تماس ها پاسخ داده نشد.

آمبولانس
جولیا قهرمانی، راس متانگی و آماندا شر همگی بر اثر مصرف بیش از حد کوکائین حاوی فنتانیل جان خود را از دست دادند.
گتی ایماژ

فدرال‌ها شماره تلفنی را که پیام‌های متنی رد و بدل می‌کرد و تماس‌ها را برقرار می‌کرد، ردیابی کردند و آن را به یک حساب iCloud مرتبط کردند که معتقدند متعلق به اورتگا است.

بر اساس این شکایت، رینی، ۳۰ ساله که ادعا می‌شود پیک مواد مخدر برای سه معامله مرگبار بود، در یک ویدیوی نظارتی در آدرس‌های قبل از معاملات ضبط شد.

اعتقاد بر این است که درایتون ۳۰ ساله در این سه معامله مرگبار شرکت نکرده است، اما گفته می شود که در موارد دیگر به عنوان پیک این سرویس عمل کرده است.

این سه مظنون در انتظار محاکمه در دادگاه فدرال منهتن بودند. اطلاعات وکیل آنها بلافاصله در دسترس نبود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر