چارلز اوکلی به جلن رز در مورد دیس دولان می گوید


او ممکن است اهل کلیولند باشد، اما طرفداران نیویورک او را به عنوان یک پسر بومی پذیرفته اند. این به این دلیل است که او تماماً مشتاق، رقابت شدید و گاهی مشت‌زن است.

در این قسمت «مرد رنسانس»، چارلز اوکلی مستقیماً به خاطراتش با مایکل جردن، خط مشی مبارزه با چوب سخت و اتفاقی که بین او و جیم دولان مالک نیکس افتاد که منجر به اسکورت او از مدیسون اسکوئر گاردن در سال ۲۰۱۷ شد، رفت.

ابتدا، اوک به ما یادآوری کرد که او برای پدر دولان، چارلز، بازی کرده است. اسطوره نیویورک گفت که مشکلات آنها زمانی شروع شد که یک خبرنگار از او سوالی در مورد نیکس پرسید و او یک ارزیابی صادقانه و انتقادی از تیم ارائه داد.

اوک به من گفت: “من یک مرد رک هستم.” نظرات من متوجه او شد، اما او نباید آن را شخصی می‌گرفت.»

در سال ۲۰۱۴، او در نیواورلئان در آخر هفته ستاره های NBA در یک کازینو با لبرون جیمز بود، زمانی که شخصی به حضور دولان اشاره کرد.

گفتم: من هرگز او را ندیدم. [LeBron] گفت: “باشه، بیا بریم پشت.” اوک گفت، بنابراین من از پشت راه می روم. سپس دستش را دراز کرد تا خود را معرفی کند. او حتی برنمی گردد و دستم را نمی گیرد. گفتم این مقداری BS است. او یک مرد کنترل کننده واقعی است. اگر با موسیقی او نرقصید، او شما را از مهمانی کنار می‌گذارد.»

به عنوان هم تیمی سابق اوکلی، می توانم این واقعیت را تضمین کنم که شما این مرد را در مهمانی خود می خواهید. او خونگرم، وفادار و خشن است. و بله، او فیلتر نشده است. به همین دلیل است که کتاب جدید او با عنوان «آخرین مجری: داستان های خشن از زندگی و زمانه یکی از سرسخت ترین رقبای NBA» برای طرفداران باید خوانده شود، زیرا او خودداری نمی کند. این فقط در ذات او نیست. در گفتگوی ما، او از دوران سخت کودکی خود در کلیولند توضیح داد، که چگونه بسکتبال را به فوتبال انتخاب کرد، و سپس به خاطر تجربه HBCU خود در اتحادیه ویرجینیا باعث حسادت من شد.

بدیهی است که اوک در NBA، به خصوص در اپل بزرگ، که در آن مورد علاقه طرفداران قرار گرفت، حرفه ای تاریخی داشت. این بدان معنا نیست که او از زمانی که در اینجا بوده پشیمان نیست.

۱۰ سال در نیویورک بودم… دهه ۹۰، همه در دهه ۹۰ در مورد نیویورک بودند. بی نظیر بود. خیلی بهم خوش گذشت یکی از چیزهایی که من از آن متنفرم… ما قهرمانی را نبردیم. ما به مردم آنچه را که واقعاً می‌خواهند ندادیم.»

او همچنین توصیه‌هایی به نیک جولیوس رندل دارد که در اوایل ژانویه به جمعیت MSG انگشت شست را پایین آورد و باعث سر و صدای زیادی شد.

این نوع شهر اشتباه است [do that in]. مخصوصاً در یک بازی که شخصی برای دیدن بازی شما پول پرداخت کرده و شما انگشت شست را پایین می آورید. مگر اینکه شما [are talking] به یک نفر… فکر می کنم در گرماگرم جنگ بود.» او گفت. «این بچه ها جوان هستند. این شهرها را نمی فهمند. فقط ای کاش او هرگز این کار را نمی کرد زیرا برخی از شهرها مانند نیویورک، فکر نمی کنم هرگز او را نبخشند زیرا او امسال خوب بازی نمی کند.”

توصیه ساده اما بسیار عاقلانه او به رندل و واقعاً همه بازیکنان توپ: شما نمی توانید جمعیت را کنترل کنید. شما باید چوب سخت را کنترل کنید.

چارلز اوکلی در یک بازی در فصل 1996 در برابر مایکل جردن دفاع می کند.
چارلز اوکلی در یک بازی در سال ۱۹۹۶ در برابر مایکل جردن دفاع می کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

در مورد برچسب معروف خود به نام “مجری”، اوکلی بیش از آن را به دست آورد. از جمله خراش های به یاد ماندنی او درگیری با شهر من دیترویت پیستونز بود. اما او گفت که هرگز از مشت هایش بی دلیل استفاده نکرده است. شعار او این بود: “هرگز سعی نکنید قلدر باشید… وقتی وارد لیگ شدم، باید از خود محافظت می کردیم.”

وقتی صحبت از حفاظت شد، امیدوارم وقتی با هم تیمی سابقش، مایکل جردن، که او را زیر بال خود گرفته بود، کمربند ایمنی را بسته بود. او گفت که MJ یک بار او را به فرودگاه برد و در راه او را کشیدند.

او با اشاره به اینکه پلیس ها وقتی دیدند چه کسی در ماشین است، شوکه شدند، گفت: ما ۹۰ را انجام می دادیم و او آن را روی ۱۲۰ زد. “تو مایکل جردن هستی. خوب، آهسته حرکت کن.» او به یاد آورد که آنها گفتند.

اوک مشغول تبلیغ کتاب خود است، اما او همچنین دارای سرمایه‌گذاری‌های غیر حلقه‌ای دیگر است که جنبه دیگری از او را به نمایش می‌گذارد.

او یک برنامه آشپزی به نام «Chopping It Up With Oakley» در فاکس سول دارد که در آن مهمانان مشهورش، مانند اسکاتی پیپن و تی آی، غذای مورد علاقه خود را درخواست می کنند و او آن را با داستان سرایی و شوخی سرو می کند. مهمان رویایی او ملکه لطیفه است. اما من مطمئن هستم که او هر کسی را خیره خواهد کرد. بالاخره آشپزی را از مادر و عمه اش یاد گرفت. اما دلیل شگفت انگیزی که او برای تقویت مهارت های آشپزخانه خود کار کرد؟

«من اهل غذا خوردن هستم، بنابراین بهتر است غذا را یاد بگیرید و بفهمید. بنابراین این کاری است که من انجام دادم. در طول سال ها، بچه ها [are] مانند، “اوه، اجازه دهید من اول سفارش بدهم… زیرا می دانیم که شما تمام روز را برای سفارش خواهید برد.”

بنابراین بیوگرافی او اکنون باید به این شرح باشد: چارلز اوکلی، اسطوره NBA، مجری و خورنده حساس.

جالن رز، اهل دیترویت، یکی از اعضای انجمن نمادین Fab Five دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه ۹۰، دنیای دانشگاه‌ها را تکان داد. او قبل از تبدیل شدن به یک شخصیت رسانه ای، ۱۳ فصل در NBA بازی کرد. رز در حال حاضر تحلیلگر «شمارش معکوس NBA» و «Get Up» و یکی از مجریان برنامه «Jalen & Jacoby» است. او تهیه کننده اجرایی «The Fab Five» برای سری «۳۰ برای ۳۰» شبکه ESPN، نویسنده کتاب پرفروش «باید به مردم آنچه می‌خواهند بدهم»، یک سلیقه‌ساز مد است و یکی از بنیان‌گذاران Jalen Rose Leadership است. آکادمی، یک مدرسه عمومی در زادگاهش.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر