چالش سریع 5 روزه: اولین زنان


اگر در شش ماه گذشته از خوانندگان زن اصلی بوده اید ، می دانید که ما با ProLon® ، رژیم غذایی که روزه را تقلید می کند ، مشارکت کردیم (کلید کاهش وزن و طول عمر را بخوانید). این مشارکت با ProLon® L-Nutra افزوده مهیجی به پیشنهادات Prime Women بوده است. ما به محصولات آنها و علمی که از آنها پشتیبانی می کند کاملاً ایمان داریم.

اکنون خوشحالیم که اولین چالش سریع 5 روزه خود را اعلام می کنیم.

یکشنبه ، 7 نوامبر – شنبه ، 13 نوامبر

زمان خوبی برای ترمیم و جوانسازی خواهد بود. شما به عنوان مربی سلامت با یک متخصص تغذیه مشهور ملی به سایر زنان روزه خود در گروه روزه خود ملحق خواهید شد.

CYNTHIA SASSچالش سریع 5 روزه

سینتیا ساس ، سفیر برند پرولون ، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و متخصص تغذیه شناخته شده است. او مشاور تغذیه پنج تیم ورزشی حرفه ای بوده و با برندگان اسکار ، گرمی و امی مشورت کرده است. او در The Today Show ، صبح بخیر آمریکا ، پزشکان و بسیاری دیگر ظاهر شده است.

انجام ProLon در محیط گروهی نه تنها انجام نخواهد شد سرگرم کننده تر، اما خواهد شد انگیزه بهتر شما برای ساختن جدید خود ، عادت های سالم در آینده مدت زیادی دوام خواهد آورد

با خرید ProLon® ، موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

  • راهنمایی ها و نکات روزانه در مورد نحوه استفاده بیشتر از ProLon و آنچه بدن شما در حال گذر است
  • گفتگوی زنده با سینتیا در طول روز
  • رویدادهای ویدیویی زوم روزانه به رهبری سینتیا
  • نکات Post-ProLon در مورد تغذیه سالم

مزایای ProLon include شامل موارد زیر است:

  • شروع سریع کاهش وزن (کاهش وزن زنان اولیه 5 پوند بود)
  • کاهش چربی شکم بدون از دست دادن توده بدون چربی بدن *
  • پاکسازی و جوانسازی سلولی که باعث پیری سالم می شود *
  • کاربران ProLon گزارش می دهند که وضوح ذهنی بهتری دارند ، انرژی بهتری دارند ، ارتباط بهتری با غذا دارند و کنترل بیشتری بر سلامتی خود دارند.

در حالی که این رویداد تا 7 نوامبر برگزار نمی شود ، می خواهید زود سفارش دهید تا مطمئن شوید که کیت ProLon خود را دارید. در ایالات متحده و کانادا ، از کد کوپن استفاده کنید:

از کد PRIME برای تخفیف 25 یورویی سفارش خود استفاده کنید.

برای مال ما خوانندگان انگلستان، از PRIME برای تخفیف 25 دلاری در رژیم 5 روزه ProLon خود برای تقلید از روزه داری استفاده کنید.

همین حالا سفارش دهید و ثبت نام کنید

آیا قبلاً کیت ProLon خود را دارید؟ اکنون در صفحه سفارش Prolon ثبت نام کنید.

قبل از شرکت در این چالش سریع 5 روزه ، با پزشک خود مشورت کنید.

* مزایای استفاده از چندین چرخه متوالی ProLon.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقاله های فوق العاده ای مانند این را برای شما ارسال می کنیم. به طور رایگان اینجا ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید