چرا جانی ناکسویل، ستاره «جکاس»، «SNL» را رد کرد؟


این یک تصمیم “جکاس” بود.

اگرچه جانی ناکسویل به خاطر چهره شدیداً مورد آزار و اذیت «Jackass» مشهور بود، اما تقریباً هرگز در نمایش واقعیت نمادین ظاهر نشد: در حین فیلمبرداری خلبان، به این بازیگر و بدلکار نقشی به عنوان یکی از بازیگران در «Saturday Night Live» پیشنهاد شد. که خوشبختانه او برای ادامه کارش در سریال کمدی MTV رد کرد. ناکسویل، ۵۰ ساله، هنگام تبلیغ “Jackass Forever” در “شوی درو بریمور” بمب را رها کرد.

این بومی تنسی به بریمور، ۴۸ ساله، درباره این فرصت بالقوه برای ایجاد شغل گفت: «واقعاً باعث افتخار من بود که لورن مایکلز هر هفته پنج دقیقه در برنامه به من پیشنهاد کرد تا کارهایی را که انجام می‌دهم، ویدیوها و غیره انجام دهم. “و من مجبور شدم انتخاب کنم زیرا، یک چیز، من در یک نمایش ثابت می رفتم که در آن کنترل کمی داشتم.”

جانی ناکسویل، تهیه کننده اسپایک جونز، بام مارگرا و جف ترمین در فتوکال Jackass 3D در 5 نوامبر 2010 در مادرید، اسپانیا شرکت می کنند.
جانی ناکسویل، تهیه کننده اسپایک جونز، بام مارگرا و جف ترمین در فتوکال “Jackass 3D” در ۵ نوامبر ۲۰۱۰ در مادرید، اسپانیا شرکت کردند.
گتی ایماژ

ساختگی تست تصادف انسانی توضیح داد که در نهایت به انتخاب بین آزادی و امنیت شغلی بستگی دارد.

او توضیح داد: «در پایان روز مثل این است که «آیا قرار است به موقعیتی بروم که کنترلی نداشته باشم یا روی خودم شرط‌بندی کنم و روی دوستانم شرط‌بندی کنم و به آن سمت بروم؟»

ناکسویل گفت که در نهایت روی دومی شرط بندی کرده است که “می توانست فاجعه باشد” اما “خوشبختانه نتیجه داد.” اگرچه او به شوخی گفت، “برخی استدلال می کنند که هنوز یک فاجعه است.”

جانی ناکسویل در نقش تاد فاکسورثی در طول "شما ممکن است یک همجنسگرا ردنک باشید اگر ..." اسکیت روی "SNL" در سال 2005
جانی ناکسویل در نقش تاد فاکس‌ورثی در فیلم «شاید یک همجنس‌باز ردنک باشی اگر بخواهی» در «SNL» در سال ۲۰۰۵.
NBCUniversal از طریق Getty Images

Jackass Forever در حال حاضر در سینماهای سراسر کشور در حال پخش است و در میان تماشاگران سروصدا می کند و منتقدان آن را ۸۵ درصد تازه در Rotten Tomatoes به ثمر رساندند. با این حال، این فیلم اخیراً توسط PETA محکوم شد که خدمه را به سوء استفاده از حیوانات در برخی از شیرین کاری ها متهم کرد.

همراه با ناکسویل، استیو او، کریس پونتیوس، جیسون “وی من” آکونا، دیو انگلند و دیگر پدران بنیانگذار سریال، در اسپین آف نوستالژیک بازی می کنند. بام مارگرا، اسکیت باز رسوایی، علیرغم اخراج از فیلم در سال گذشته به دلیل نقض سیاست پرهیز از خود – که بعداً به خاطر آن از ناکسویل، تهیه کننده «جکاس برای همیشه»، اسپایک جونز و پارامونت شکایت کرد، کوتاهی کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر