چرا سلامتی شما واقعاً ثروت شماست؟


سلامتی شما ثروت شماست. و اکنون، با این پیشنهاد نوآورانه FitnessBank، این بیانیه بیش از هر زمان دیگری صادق است. همانطور که سایت ما اشاره می کند، FitnessBank متعهد است که به اعضای فعال خود با نرخ بهره کمتر در طول زمان پاداش دهد.

پس چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ خیلی ساده است، در واقع. ابتدا، ما مراحل شما را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه که فعالیت شما را در پایگاه داده ما ثبت و همگام می کند، پیگیری می کنیم. از آنجا، یک فرمول ویژه فعالیت شما را با نرخ بهره سفارشی مرتبط می کند. هرچه بدن شما بیشتر باشد، نرخ بهتر است.

فواید فعالیت بدنی

البته، چشم انداز گره زدن فعالیت بدنی به معافیت مالی همیشه مورد توجه ما بود. اما معنای واقعی این ابتکار بسیار جذاب تر از جلب توجه جذاب است. “تغذیه ناسالم و کم تحرکی از علل اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است

در واقع، سالانه بیش از نیم میلیون نفر تسلیم انتخاب های نامناسب سبک زندگی می شوند. مهم نیست چقدر پولی که بتوانید بدست آورید و پس انداز کنید، اگر آنقدر سالم نباشید که بتوانید از آن لذت ببرید، هیچ کدام اهمیت زیادی ندارد. به همین دلیل است که ما در FitnessBank از یک سبک زندگی آگاهانه از سلامت دفاع می کنیم!

ارزش یک رژیم غذایی خوب

ایجاد عادات سالم بسیار فراتر از یک مجموعه سریع در مرکز تمرین محلی شما است. آیا تا به حال در مورد این عبارت قدیمی شنیده اید که “شکم در آشپزخانه ساخته می شود؟” این خیلی بیشتر از یک ضرب المثل ساده و قدیمی است. سلامت شما به طور مستقیم با آنچه که برای سوخت بدن خود انتخاب می کنید، مرتبط است.

این نیز مهم است زیرا رژیم غذایی شما نیز سطح انرژی شما را تعیین می کند. گزینه های غذایی سالم تر می تواند شما را در طول فعالیت بدنی طولانی تر نگه دارد و به ریکاوری بعد از تمرین کمک کند. این یعنی مراحل بیشتر، یعنی نرخ بهره حتی بهتر! سلامتی بهتر، ثروت بهتر. این یک برد-برد در سراسر هیئت مدیره است.

مراقب باشید بیش از حد تمرین نکنید

با چنین معامله شیرینی، ممکن است در جلسه بعدی باشگاه بدنسازی خود به سختی زیاد ترغیب شوید. هر چند هشدار داده شود. تمرین بیش از حد می تواند منجر به شکسته شدن عضلات شما به روشی شود که برای سلامت کلی شما مفید نباشد.

در کوتاه مدت، این می تواند صدماتی از جزئی تا عملا غیر قابل عمل ایجاد کند. در دراز مدت، می تواند منجر به آسیب دائمی شود، و حتی ممکن است منجر به بیماری های بعدی شود. همیشه به بدن خود گوش دهید و بیش از هر چیزی وقت بگذارید. تناسب اندام یک سفر است. با ثبات شما راه خود را به هر سطح بعدی در زمان مناسب کار خواهید کرد!

انتخاب FitnessBank

گفت، دست نکش! اگر می‌دانید فعال می‌شوید، از این فرصت استفاده کنید و به بدن خود درمان لازم را بدهید. ما حتی چالش‌های رقابتی داریم که بین شما و دارندگان حساب همکارتان بالا می‌رود.

این یکی از راه هایی است که FitnessBank به دنبال ارزش افزودن به زندگی و رفاه مشتریان خود است. ما مفتخریم که راهی برای ایجاد ارتباط دیگری بین سلامتی و ثروت پیدا کرده ایم. آیا می خواهید در مورد افتتاح حساب نزد ما بدانید؟ به صفحه تماس ما بروید و تماس بگیرید، ما دوست داریم گفتگو را شروع کنیم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر