چرا لین مانوئل میراندا در اسکار ۲۰۲۲ نیست؟آگهی. اسکار ۲۰۲۲ قابل دستیابی است فرصتی برای اکتسابی E GOT لین-مانوئل میراندا باشد – یعنی احتمال از جمله منصفانه اسکار به کابینت همراه خود امی، گرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تونی – با این حال همیلتون برگزار کننده جایزه را شخصاً اکتسابی نخواهد کرد.

بعدازظهر شنبه، منصفانه روز قبل از امروز اجتناب کرده اند مراسم اسکار ۹۴، میراندا در توییتر منتشر شد. آگهی. او در اسکار ۲۰۲۲ نمایندگی نخواهد کرد. چگونه از همسرش، ونسا نادال، نگاهی به کووید-۱۹ سازنده داشت. شخصی میراندا اعتراف کرد کدام ممکن است کار اشتباهی را امتحان کرده است، با این حال او ترجیح داد کدام ممکن است جایزه را “همراه خود دقت” رد تدریجی.

میراندا نوشت: «حالش خوشایند است. “ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک ها امتحان شده کردیم ➖ [sic]با این حال {به دلیل} هشدار فردا عصر به اسکار نمی روم. به خانوار های TickTickBoom را انتخاب کنید و انتخاب کنید Encanto همراه خود خانوار خودم، همه ممکن است، همه ممکن است تبریک می گویم.

نوشته شده توسط میراندا جالب موسیقی محتوای متنی، نامزد بهتر از لحن بی نظیر جالب«دوس اورگیتاس. این فیلم علاوه بر این نامزد بهتر از انیمیشن بلند نیز شده است. کارگردان فیلم Miranda 2020 ابتدا اقتباسی اجتناب کرده اند فیلم جاناتان لارسون مدل بوماو علاوه بر این نامزد ۲ جایزه اسکار شده است – بهتر از تدوینگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از بازیگر شخص برای ستاره اندرو گارفیلد.

دنبال کنندگان میراندا مدت ها منتظر عضو شدن در این آهنگساز به گروه بازیگران امی، گرمی، اسکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تونی بودند. میراندا علاوه بر این دریافت کرد جایزه درام پولیتزر شد. همیلتون آگهی. در سال ۲۰۱۶ اگر میراندا دریافت کرد اسکار شود قطعا پگوت می تواند داشته باشد. (تنها ریچارد، راجرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماروین هملیش به بسیار موفق کف دست یافته اند.) شرم آور است کدام ممکن است برای این تاج مورد ملاحظه قرار نگیریم – با این حال میراندا واقعاً باید ابتدا به امنیت در نظر گرفته شده می کرد. اگر او دریافت کرد شود، مثبت هستیم کدام ممکن است میراندا همراه خود فالوورهای توییتر شخصی رفتار متفاوتی می تواند داشته باشد.

Decider را دنبال کنید از او اسکار ۲۰۲۲ را محافظت می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیست برندگان اسکار ۲۰۲۲ را در همین جا شکسته نشده می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیست درست نامزدهای اسکار ۲۰۲۲ را همین جا {خواهید یافت}.

مکان باید مورد توجه قرار گرفت کرد جالب

مکان باید مورد توجه قرار گرفت کرد مدل بوم