چند کالری می نوشید؟


لوبستریتوقتی در تگزاس زندگی می کردم ، من و دختر کوچکم هر دو آخر هفته به خرچنگ قرمز می زدیم. ما جوک ها را می شکستیم ، می رسیدیم (مدرسه علاوه بر دسته کوچک شادی من ، ما را بسیار مشغول کرده بود) و از چند نوشیدنی لذت می بردیم. یعنی Lobsterite با شکوه در حال انحطاط. یه خوشمزه [not-so-] دیزی کوچک 18 اونس.

پر از تکیلا و سه ثانیه از اولین Lobsterite ، من دوباره برمی گردم! “یکی دیگر در جاده! من مثل لباس شنا آنجا هستم! ”معلوم است که مست است.

ما ریاضیات سریع انجام می دهیم ، درست است؟ یک لوبستریت: 890 کالری. حدس بزنید کی دوتا داشت؟ بگذار دستم را بلند کنم.

1780 کالری کاملاً برای نوشیدنی بود. چیزهایی که حتی ممکن است من را تا حد زیادی پر نکنند. مطمئناً از آن لذت بردم ، اما 1700 نفر بیشتر از چیزی است که من در یک روز می خورم … اگر بازی نوشیدنی های مخلوط چنین باشد ، ترجیح می دهم شات های تکیلا را مستقیم انجام دهم. (با این حال ، من به هیچ وجه از آن دفاع نمی کنم. کافی است بگویم.)

اینجا حرف من است. کالری ها نباید هدر بروند. البته غذای خوبی وجود دارد که مردم دوست دارند از آن لذت ببرند … اما چقدر برای بدن شما ارزش دارد؟ مردم از Twinkie خوششان می آید تمام روز اما لعنت به آنها اگر متوجه نشوند که این مواد آنقدر از غذا دور هستند که نمی میرند. هیچ ماده مغذی در یک twinkie وجود ندارد که حتی باعث قالب گیری یا پوسیدگی آن شود. چقدر می تواند برای بدن شما ارزشمند باشد؟

این مرا به نوشیدنی ها می رساند. اگر هیچ ماده مغذی در نوشیدنی شما وجود نداشته باشد ، کالری خالی است. از دست دادن فرصت تغذیه مناسب بدن. شما در حال مصرف چیزی هستید که به هیچ وجه برای بدن شما مفید نیست.

نوشیدنیفکرش را بکنید. اگر من هر روز به مدت 30 روز یک پپسی 20 اونس مصرف کنم ، یعنی حدود 250 کالری (100 کالری در هر 8oz)؟ بنابراین ، این مجموعاً 7500 کالری برای نوشیدن یک پپسی روزانه است. با درنظر گرفتن اینکه 3500 کالری معادل یک پوند است … شما با ترک عادت پپسی حداقل دو پوند از دست می دهید. به آن اینگونه نگاه کن. آب پرتقال در هر وعده غذا حدود 100 کالری دارد. شما ویتامین C ، کلسیم و ویتامین B را با منشا طبیعی خود دریافت خواهید کرد (یعنی این ویتامین ها به طور طبیعی در پرتقال وجود دارند ، که دانشمندان آنها را در آزمایشگاه شیمی قرار نداده اند) و به دلیل وجود این مواد مغذی ، بدن شما به آن دست یافته است. شما به شکل ویتامین نیاز دارید و این سیگنال را برای شما ارسال می کند که دیگر به آن احتیاج ندارید.

کدام یک از 100 کالری برای بدن شما مفیدتر است؟ 8 اونس پپسی یا 8 اونس آب پرتقال؟ بیشتر به این دلیل که تقریباً می توانم به شما اطمینان دهم که نه نیاز نوشیدن تمام آب پرتقال که می تواند در نوشابه بنوشد. بعداً در این باره بیشتر بدانید.

هر بار که غذا می خورید ، باید از فرصت تغذیه بدن خود استفاده کنید. بله ، نوشابه می تواند انرژی لازم را از قند برای شما تامین کند ، اما آیا چای سبز نیز همین کار را نمی کند؟ یک فنجان معمولی قهوه برای شما بهتر از یک فنجان نیست [insert super long name] از استارباکس؟ و واقعا ، من نمی خواهم هر چیزی آیا بهتر از فنجان آجیل 860 کالری است؟ (بله ، 860 کالری ، و وقتی آن را دیدم ، شروع به گریه کردم. من تخم مرغ را دوست دارم).

چه چیزی می توانم بنوشم من شدم بسیاری از از آب. من چای زیاد می خورم. هر از گاهی خوشحال می شوم و یک لیوان رم برای خودم سرو می کنم. مدت زیادی از ترک نوشابه می گذرد و نوشیدن پرتقال به شکل نوشیدنی برایم سخت است. من از آب سیب در حد اعتدال استفاده می کنم. من چیزی که تا حدی می تواند از یک پودر تهیه شود یا هر چیزی که طعم میوه را بازآفرینی کند ، نمی نوشم (بنابراین همه تقلیدکنندگان توت فرنگی ، انگور ، هندوانه و پرتقال ، بله ، این بدان معناست که شما ، Sunny D) باید عقب نشینی کنید !)

از شما می خواهم به عادات غذایی روزانه خود خوب نگاه کنید. آیا کالری بیهوده اضافی وجود دارد؟ اگر چنین است ، چرا آن را به چیزی که برای بدن شما مفیدتر است تغییر ندهید؟ به شما قول می دهم ، چندین بار از شما تشکر می کنم.

به من بگو … ترک کدام نوشیدنی ها برای شما سخت تر خواهد بود؟ سعی می کنید کدامیک را کنار بگذارید؟ خبرم کن!دیدگاهتان را بنویسید