چگونه این نیویورکی خانه “جعبه کفش” را به یک حس ویروسی تبدیل کردوقتی زندگی به شما لیمو می دهد، لیموناد درست کنید – و یک ویدیوی قبل و بعد از این فرآیند.

برای بسیاری از افراد غیر نیویورکی، ایده زندگی در یک آپارتمان استودیویی غیرقابل تصور است، فضای بسیار کوچک. در واقع، ویدئویی که تیفانی کاربر TikTok از واحد جدید ۳۰۰ فوت مربعی خود قبل از اضافه کردن مبلمان گرفته است، بسیار تاریک است.

در حالی که به نظر می رسد آپارتمان خالی اخیراً بازسازی شده است، با رنگ سفید تمیز و کفپوش چوبی به خوبی چیده شده در سرتاسر، دیوار تک پنجره ها و چیدمان تنگ آن به سختی برای یک زندگی کامل کافی به نظر می رسد.

با این حال، یک ویدیوی بعد که نشان می دهد تخت خواب بعد از مبلمان است، به وضوح نشان می دهد که ۳۰۰ فوت مربع قابل اجرا است.

تیفانی، که با @ tpayne0 روی پلتفرم می نویسد، «استودیوی من ۳۰۰ فوت مربع در نیویورک قبلاً»، یک کلیپ کوتاهی را شرح داد که واحد خالی را نشان می داد، سپس «بعد» را در متنی روی ویدیویی نوشت که ظاهر جابجا شده آن را می چرخاند. این ویدئو – که برای آهنگ “همه یک نفر را دوست دارند” فرانک سیناترا تنظیم کرده است – از زمان انتشار در اواخر ماه گذشته بیش از ۱.۸ میلیون بازدید، ۱۱۹۰۰۰ لایک و بیش از ۱۰۰۰ نظر به دست آورده است.

در پاسخ به تقاضای عمومی، تیفانی، که خود را «یک پیوند دیگر در نیویورک» می‌نامد، ویدیوی بعدی را منتشر کرد که حمام کوچک اما عجیب و غریب خود را نشان می‌دهد و به جایی می‌رود که آثار هنری و مبلمان خود را از آنجا تهیه کرده است.

اگرچه تیفانی ممکن است از یک موقعیت کوچک بهترین استفاده را کرده باشد، از نظر داشتن یک واحد واقعاً کوچک، سایر نیویورکی ها صدها فوت مربع ضرب و شتم او را دارند.

ران اروین، کمدین ۶ فوتی ۲، ماه گذشته درباره پد وست هارلم خود به مساحت ۱۰۰ فوت مربع به The Post گفت: “این به من مکانی می دهد تا سرم را بگذارم، غذا درست کنم و روی کامپیوتر باشم.” “اگر من یک تشک با اندازه ملکه را به آپارتمان خود در نیویورک بیاورم، مرا تا حد مرگ له می کند.”

واحدی که اروین آن را در Craigslist پیدا کرد و ماهیانه ۹۵۰ دلار برای آن پرداخت می‌کند، نه اجاق گاز دارد و نه حمام مخصوص به خود (او و همسایگانش یک توالت و دوش مشترک در راهرو دارند).

اروین خاطرنشان کرد: “من یک کانتر کوچک در کنار سینک دارم که روی آن یک اجاق گاز ۱۰ دلاری و یک گریل جرج فورمن که در راهرو پیدا کردم قرار دادم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر