چگونه توفر گریس توسط خوب کوسه در بخش متای سیتکام ABC بنزین گرفته شد


«اقتصاد خانه» بعد عکس به کمربند ستاره بازدید کننده متاورز-یان خواهد داد مارک کوبان – عملکرد مهمی در نیمه چهارشنبه عصر (۹ به همان اندازه ۳۰ در ABC) ایفا می تنبل.

او دوربین‌ها را مونتاژ. [before] توفر گریس، ۴۳ ساله، به پست اظهار داشت: “را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مفهوم نویسندگان ما بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما در نظر گرفته شده کردیم کدام ممکن است کمک بزرگی به حاضر ما {خواهد بود}.”

کوبا خودش را در اتاقی تفریحی می تنبل کدام ممکن است در آن تام (گریس) را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهرش سارا (کیتلین مگی) سعی می کنند برادرزاده شان کانر را الهام بخش کنند.جیمی تاتروخوب نمایندگی سهامی خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست دخترش جو (تتونا جکسون) شهر را توقف کردند به همان اندازه رویای شخصی را دنبال کنند. تام آهاز او را انتخاب کنید و انتخاب کنید سارا خوب کپی اجتناب کرده اند فیلم ۱۹۹۶ “داستون چک می تنبل” – “لباس میمون مورد کنجکاوی” کانر – خوب مونتاژ اتصال برادرشوهر را برای مقابله با می آورند.

هنگامی کدام ممکن است آنها می رسند، کانر سعی می تنبل همراه خود تظاهر به خواب آلودگی اجتناب کرده اند شر آنها خلاص شود – به معنای واقعی کلمه هستند، او میزبان خوب تفریحی بوکس ۸۰۰ دلاری همراه خود کوبا است کدام ممکن است {هیچ کس} به هیچ وجه همراه خود دوست خانوادگی شخصی Spags ندیده است. کدام ممکن است اینجا است کدام ممکن است بگوییم. برخورد کردن. ”

پس اجتناب کرده اند تعدادی از بازو، کانر به تام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سارا اجازه داد به همان اندازه به تفریحی بپیوندند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند تعدادی از زمان دردسر (را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سارا) کوبا همراه خود هم شناخته شده شد، او خرس تأثیر رمان در کارش قرار گرفت.

توفر گریس، جیمی تاترو و کاتلین مگی در نقش تام، کانر و سارا از سریال.  سارا که در آستانه در ایستاده است، یک قابلمه زرد پر از سوپ در دست دارد.
تام (توفر گریس) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سارا (کاتلین مگی) همراه با پسرشان کانر (جیمی تاترو) ایستاده اند.
ABC

گریس اظهار داشت: “وقتی تام پیدا شد کدام ممکن است او ۱ نسبت است، به برادر کوچکترش حسادت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ تنها خوب تجهیزات گلف بازی کردن دارد، اما علاوه بر این اجتناب کرده اند آن اطلاعی هم ندارد.” یکی اجتناب کرده اند نویسندگان پرسید، اگر مدل کوبا بالا گروه بود چه؟ خواه یا نه در نظر گرفته شده می کنید او انجام می دهد؟ اجازه دهید اجتناب کرده اند او بپرسیم. او ۹ تنها به اینجا رسید، اما علاوه بر این خوب ماهر کلی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام سویه ها را محافظت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد ماشین عجیب و غریب کدام ممکن است هلیکوپتر اصابت کرده بود به نظر می رسد شد.

او خوب شخص روال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز به جمع کردن جوک های سرگرم کننده دار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را وارد این سیستم کرد. [to the cameo]; او احتمالاً یکی اجتناب کرده اند سه هر دو ۴ میلیاردر ستاره فیلم جهان است، این دلیل است است کدام ممکن است او فوق العاده سودآور است – او واقعاً روحیه ماجراجویی دارد. بیش اجتناب کرده اند حد پیش بینی. پیچ خوبی بود ”

داستان حول محور مارینا (کارلا سوزا)، دنیز (ساشر زاماتا) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامیلا (چالو جو رانتری) می‌چرخد.

کامیلا، مارینا و دنیز به اتاق زیر شیروانی نگاه می کنند.  دنیز یک چراغ قوه، مارینا یک خفاش و کامیلا یک تنبل در دست دارد.
کامیلا، مارینا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیز به اتاق زیر شیروانی به نظر می رسید می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می‌کنند کدام ممکن است خواه یا نه کمینی موجود است هر دو خیر.
ABC

به گزارش “House Economics”، توافق مخزن کوسه کوبا در ABC، خرس تاثیر قرار نگرفت.

گریس اظهار داشت: “من می خواهم خوب طرفدار غول پیکر “مخزن کوسه” هستم. “من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرم [Ashley Hinshaw] آنها هر ۲ بازیگر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما بافت می کنیم کار را درک می کنیم. نمی دانیم چه خبر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم هر قسمتی را کدام ممکن است مردمان توسل به این سیستم های تولید دیگری می شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه با آنها می نشستم را تماشا می کردم. [Cuban] را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر گونه سوالی اجتناب کرده اند او بپرسید. [‘Shark Tank’] را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحث کردن همراه خود او به مدت ۲ روز برتر بود.

«اقتصاد خانه» تعدادی از هفته پیش در بخشی اجتناب کرده اند اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی خبرساز شد [fictional] ABC “دریاچه تاثیرگذار” نامیده تبدیل می شود. این موقعیت یابی برای عجله در رسانه های اجتماعی اجتناب کرده اند جمله تخلیه آن در یوتیوب مورد ملاحظه قرار گرفت.

برخی اجتناب کرده اند گروه دهندگان می گویند، “شاید ما باید چرخ دنده تبلیغاتی را شلیک کنیم.” [for ‘Influence Lagoon’] گریس اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را برای {افرادی که} بازاریابی ABC را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیسانس را برداشتن می کنند کشتی کنید. [‘Home Economics’] اپیزود – همراه خود تبلیغ آغاز تبدیل می شود، سپس سیاه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتاق آغاز تبدیل می شود – را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان در نظر گرفته شده می کنند آن یک است تبلیغ بین کانرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر ما است.

وی اظهار داشت: جامعه ABC آن را در مقطع کارشناسی منتشر شده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند رادیو منتشر شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از نشریه آشکار شد. {افرادی که} مجری این این سیستم ساختگی بودند در جاری مصاحبه همراه خود «اینترتینمنت امشب» بودند.

باقی مانده است صحبتی با اشاره به اینکه خواه یا نه Home Economics برای فصل سوم بازخواهد گشت هر دو خیر {وجود ندارد}.

گریس اظهار داشت: «من می خواهم عاشق نوک فصلمان هستم. «تام به خاطر می آورد کدام ممکن است کتاب را آشکار کرده است. ریس داربی عملکرد نویسنده را تفریحی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسندگان راه فوق العاده خلاقانه ای را برای مکان یابی این موضوع پیدا می کنند. دقیقاً آن چیزی نیست کدام ممکن است ممکن است در نظر گرفته شده می کنید. خیلی متا هستش

کتاب ۹ تنها شبیه به حاضر است، اما علاوه بر این فونتی کدام ممکن است روی جلد کتاب تام می‌بینید، فونتی است کدام ممکن است روی لوگوی شخصی استفاده کرده‌ایم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثار هنری روی کتاب همین مدل اجتناب کرده اند بیلبوردهایی است کدام ممکن است ما داریم. سال

او اظهار داشت: «همه شخصیت‌ها بر این کتاب تاثیر می‌گذارند – حتی در مدرسه درس کالج تام – با این حال آنها واقعاً دانستن درباره حاضر صحبت می‌کنند. «یکی اجتناب کرده اند شاگردان تام اظهار داشت: «نمی‌توانم بگویم کدام ممکن است او برادرش است. [Connor] دوفوس هر دو تکنولوژیست؟ متوجه نشوم. چگونه ممکن است این همه پول داشته باشد؟