چگونه «پم و تامی» لیلی جیمز را به پاملا اندرسون تبدیل کردند


لیلی جیمز متلاشی شد این هنرپیشه ۳۲ ساله با بازی در نقش یک بانوی اشرافی در سریال «Downtown Abbey» به شهرت رسید و در فیلم اقتباسی «جنگ و صلح» از BBC بازی کرد. اکنون، او برای بازی در نقش پاملا اندرسون در سریال جدید هولو «پم و تامی» که چهارشنبه منتشر می‌شود، دستخوش تحولی چشمگیر شده است.

جیسون کالینز، طراح جلوه های ویژه آرایش و پروتز، به The Post در مورد بازآفرینی ویژگی های کلیدی اندرسون برای جیمز گفت: «ما به سختی به عقب و جلو رفتیم و سینه های پاملا را حداقل سه یا چهار بار دوباره مجسمه سازی کردیم تا درست درست شوند. .

شرکت او، Autonomous FX، جیمز و سباستین استن، ۳۹ ساله، که در نقش تامی لی، راک‌باز Mötley Crüe بازی می‌کند، با بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار پروتز تجهیز کرد.

مهم این بود که سینه ها بیش از حد نمایشی یا حواس پرتی تماشاگر به نظر نرسد. کالینز، ۴۷ ساله، از ۳۴ صفحه سینه ای شکل DD که تیمش برای جیمز ساخته بود، گفت: ما آنها را ایجاد کردیم تا با ذوق زیبایی پم و کار لیلی به عنوان یک بازیگر را منعکس کنند.

در نمایش، جیمز ماهرانه اندرسون را در حالی به تصویر می‌کشد که او و لی در حال بررسی پیچش‌های وحشتناک دزدی و توزیع نوار جنسی خود در سال ۱۹۹۵ هستند – که در نهایت تبدیل به اولین افشای برهنه‌های سلبریتی ویروسی در جهان خواهد شد.

در ابتدا، بازآفرینی جذابیت بی‌نظیر دهه ۹۰ پین‌آپ سابق پلی‌بوی و تندخویی هیجان‌انگیز درامر هوی متال برای مو، آرایش و خدمه FX این سریال دلهره‌آور بود.

دیوید ویلیامز، رئیس بخش آرایش به The Post گفت: “من آنقدر عصبی بودم که ساعت ۴ صبح با مشاور معنوی خود تماس گرفتم و او را از رختخواب بلند کردم تا در مورد حجم کارم برای روز آینده صحبت کنم.”

در "پم و تامی" تیم گلم به طرز چشمگیری جیمز (راست) را به پاملا اندرسون دوران دهه 1990 تبدیل کرد.
تیم گلم “پم و تامی” به طرز چشمگیری جیمز (سمت راست) را توسط پاملا اندرسون به دهه ۱۹۹۰ تبدیل کرد.
مجموعه اورت، اریکا پاریس / هولو

میکاپ آرتیست که سه بار برنده جایزه امی شده است، افزود: «این ظاهر بسیار نمادین است. و من احساس کردم که این یکی از بزرگترین لحظات زندگی حرفه ای من خواهد بود.

ویلیامز ۵۶ ساله بر تغییر چهار ساعته روزانه جیمز به اندرسون نظارت داشت. این فرآیند پر دردسر شامل تجسم مجدد پیشانی، ابروها، چشم ها، لب ها و ناخن های بازیگر زن بود. او همچنین بر انتقال سه ساعته استن از مرد تمیز مارول به یک درامر هوی متال خالکوبی شده و خوش‌چشمی نظارت کرد.

ویلیامز، که از نزدیک با رئیس بخش مو، بری لی مو، ۴۲ ساله، و همچنین هنرمند FX، کالینز، کار می کرد، گفت: “تیم من و من به شدت در اجرای عدالت در مورد هر دوی این افراد که در شهرت آمریکا بسیار شناخته شده هستند، تعهد داشتیم.” . .

جیمز و استن به طور مرتب چندین ساعت مو، آرایش و پروتز می‌کردند تا بتوانند پاملا اندرسون و تامی لی را با دقت به تصویر بکشند.
جیمز و استن به طور مرتب چندین ساعت مو، آرایش و پروتز می‌کردند تا بتوانند پاملا اندرسون و تامی لی را با دقت به تصویر بکشند.
جیمز آیلوت / گتی ایماژ، بک گرید
یک تیم گلم هر روز چهار ساعت را صرف تبدیل بازیگر زن لیلی جیمز به پاملا اندرسون می کرد.
یک تیم گلم هر روز چهار ساعت را صرف تبدیل بازیگر زن لیلی جیمز به پاملا اندرسون می کرد.
پس زمینه

آن‌ها می‌دانستند که ظاهر درستی را به سینه اندرسون زده‌اند، زمانی که یکی از اعضای گروه فیلم‌برداری در حین حرکت از دکل مصنوعی جیمز، نزدیک بود از پشت یک کامیون بیفتد.

ویلیامز گفت: “من به لیلی نگاه کردم، لبخند زدم و گفتم: “فکر می‌کنم ما آنها را درست فهمیدیم” و افزود: سینه‌های خود لیلی هرگز آشکار نشد. او همیشه از صفحه سینه مصنوعی استفاده می کرد.

این به سختی تنها پروتز مورد استفاده بود. جیمز همچنین از یک نرم افزار سیلیکونی برای پیشانی استفاده کرد که خط موی او را پوشانده بود تا نمایه اندکی برجسته تر اندرسون را ایجاد کند و یک بوم مناسب برای ابروهای باریک و نازک او ایجاد کند. این هنرپیشه همچنین در مجموعه‌ای از دندان‌های مصنوعی سفارشی ظاهر شد که به او کمک کرد تا لبخند مشخص و تهوع افسون‌کننده بازیکن پلی‌بوی را به تصویر بکشد.

در همین حال، استن برای صحنه‌های بسیار صمیمی‌تر به آلت تناسلی انیماترونیک مجهز شده بود. او همچنین از نوک سینه های مصنوعی سوراخ شده استفاده کرد تا «تضمینی برای مخاطبان داشته باشد [could] کالینز گفت که حلقه های نوک سینه تامی را در زیر هر پیراهن ببینید.

تیم آرایش و جلوه‌های ویژه استن را با خالکوبی‌های قابل شناسایی لی و سوراخ کردن نوک پستان تزئین کردند.
تیم آرایش و جلوه‌های ویژه استن را با خالکوبی‌های قابل شناسایی لی و سوراخ کردن نوک پستان تزئین کردند.
جف کراویتز / FilmMagic، HULU

سپس جوهر زیادی برای تکرار وجود داشت. این هنرمند پیشکسوت گریم و جلوه های ویژه با اشاره به اینکه مجبور شد چند طرح را برای مقاصد قانونی اصلاح کند، افزود: «خالکوبی های او از نظر تحقیقات به حدود یک ماه آمادگی نیاز داشت.

در واقع اجرای طرح ها کار سختی بود. کالینز با توضیح اینکه چگونه او و تیمش بدن استن را با پوشش ساران و نوار پلاستیکی پوشانده بودند، هر یک از بیش از ۳۰ خالکوبی لی را ترسیم و اندازه گرفتند، گفت: «برای اینکه آنها را درست روی سباستین قرار دهیم، کاری به نام انتقال نوار انجام دادیم. ، سپس نقاشی ها را در فتوشاپ آپلود کرد تا روی کاغذ آب اسلاید چاپ شود تا خالکوبی های جعلی ایجاد شود که می تواند روی پوست استن اعمال شود. روند روزانه حداقل دو ساعت طول می کشد.

کالینز توضیح داد: «این کار زمان‌بر است، اما به ما کمک می‌کند فاصله دقیق بین قسمت‌های مختلف بدن او را به دست آوریم تا همه خالکوبی‌ها کاملاً روی بازوها، نیم تنه، پاها و پشت او قرار بگیرند.»

و وقتی نوبت به تکرار مدل‌های موی منحصربه‌فرد لی و اندرسون رسید، مو و تیمش از هیچ هزینه‌ای برای کلاه گیس‌های سفارشی، درمان‌های تخصصی و تکنیک‌های یک ظاهر طراحی منحصربه‌فرد دریغ نکردند.

استن و جیمز هر دو بودند "کاملا مشمول" طبق گفته تیم گلم، از نظر فیزیکی تبدیل به اندرسون و لی برای سریال شد.
به گفته تیم گلم، استن و جیمز هر دو “کاملاً” در تبدیل شدن به اندرسون و لی برای این سریال “کاملاً مشمول” بودند.
HULU

مو به The Post گفت: «لیلی چهار کلاه گیس سفارشی مختلف را پوشید که توسط راب پیکنز از Wig Maker Associates در لس آنجلس ساخته شده بود. هزینه مجموعه واحدهای ماهرانه ۸۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار است.

در ابتدا او و جیمز در مورد رنگ کردن قفل های قهوه ای شنی او برای تطابق با تارهای پلاتینی اندرسون صحبت کردند، اما هنچوی مو در نهایت برای جلوگیری از آسیب رساندن به یال طبیعی بازیگر، کلاه گیس انتخاب کرد.

او می‌گوید: «کلاه گیس‌ها بسیار آسان‌تر و مؤثرتر از رنگ کردن موهای لیلی بودند. “و دیوید، جیسون و من با هم کار کردیم تا خط مو را با پیشانی مصنوعی و آرایش هماهنگ کنیم تا به طور دقیق روشی را که موهای پم صورتش را قاب کرده بود، بازسازی کنیم.”

او خندید: «ما واقعاً جادوی فیلم را آنجا ساختیم.

استن برخلاف بانوی اصلی خود، کلاه گیس سر نمی کرد. در عوض، مو و استایلیست ستاره مارول، اریکا آدامز، از یک درمان صاف کننده برزیلی استفاده کردند و به موهای استن بافت صاف تری دادند که یادآور صحنه گرانج دهه ۹۰ است.

تیم گلم، ست روگن و تیلور شیلینگ را به رند گوتیه، مردی که نوار جنسی پم و تامی را می دزد و می فروشد، و همسرش اریکا، ستاره پورن، تبدیل کردند.
تیم گلم، ست روگن و تیلور شیلینگ را به رند گوتیه، مردی که نوار جنسی پم و تامی را می دزد و می فروشد، و همسرش اریکا، ستاره پورن، تبدیل کردند.
HULU

لیست A این پروژه از اعضای بازیگران حمایت کننده – از جمله ست روگن، ۳۹ ساله، در نقش رند گوتیه، نجار ناراضی که VHS جنسی اندرسون و لی را می دزدد. تیلور شیلینگ، ۳۷ ساله، در نقش اریکا، همسرش که بازیگر پورن است. و نیک آفرمن، ۵۱ ساله، در نقش عمو میلتی، یک تهیه‌کننده فیلم‌های مستهجن که به توزیع نوارهای نازک کمک می‌کند – هر کدام از آنها موی‌های سفارشی استفاده می‌کردند.

مو می‌گوید: «ایجاد مدل‌های مو و جستجو برای این شخصیت‌هایی که دنیا قبلاً هرگز آن‌ها را ندیده بود، چالش بسیار جالبی بود. “ما توانستیم این بازیگران بسیار شناخته شده را به افراد معمولی و بسیار کمتر شناخته شده تبدیل کنیم.” که نقش های اصلی را در نابودی پم و تامی، چه به صورت عمومی و چه خصوصی، ایفا کردند.

و در حالی که سریال حول محور فیلم درجه بندی X زوج قبلی است، داستان آن اندرسون و لی – که در سال ۱۹۹۸ به دنبال یک دعوای خشونت آمیز خانگی از هم جدا شدند – به عنوان اهداف بی گناه در یک لحظه بی قانونی احترام می گذارد.

ویلیامز توضیح داد: داستان ما درباره نوار جنسی نیست. این در مورد سرقت فیلم های صمیمی یک زوج متاهل است که آن را در معرض دید جهانیان قرار می دهد در زمانی که تقریباً هیچ قانونی در اینترنت وجود نداشت و تأثیر مخربی که بر زندگی مشترک آنها داشت.

"پم و تامی" هدف این است که آسیب هایی را که نوار جنسی دزدی آنها به آنها و دیگران وارد کرده است، روشن کند.
هدف Pam & Tommy این است که آسیبی را که نوار جنسی غیرقانونی آنها به آنها و دیگران وارد کرده است، روشن کند.
گتی ایماژ، ارین سیمکین / هولو

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر