چگونه Super Bowl 2022 در Hulu به نظر می رسد


پس از فصل Wild NLL (و بخش تاریخی Fun Division)، زمانی که Super Bowl 2022 با بازی لس آنجلس رامز و اولین درگیری سینسیناتی بنگال با هم بازی کنند، به دو مرحله نهایی صعود خواهیم کرد.

پس از یک فصل ناامیدکننده که در آن تیم سیان مک‌وی با لیونز کاب مت استفورد معامله کرد، رامز NFC West را ۱۲-۵ شکست داد. لس آنجلس سپس به سوپر بول رفت و دو رقیب بخش (کاردینال ها و ۴۹رز) و یک بز (تام برادی و بوکانیرز) را حذف کرد. در سراسر دشت، تعداد بسیار کمی از مردم خارج از سینسیناتی بنگال را انتخاب کرده اند. جو بورو و شرکتش از سال ۱۹۸۹ برنده سرخ‌ها، تایتان‌ها و چیف‌ها شده‌اند تا به اولین سوپربول خود برسند و در ۴۹ سال به جو مونتانا و ۴۹ ساله دلخراش باختند.

Super Bowl 2022 یکشنبه، ۱۳ فوریه در NBC و Peacock Premium پخش می شود، اما آیا می توانید بازی بزرگ را در Hulu تماشا کنید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

آیا می توانید Super Bowl 2022 را به صورت زنده در HULU تماشا کنید؟

بله، اما نه با ثبت سنتی Hulu. مشترکین تلویزیون زنده Hulu + می توانند Super Bowl را به صورت زنده در جریان مستقیم NBC تماشا کنند.

HULU + تلویزیون زنده قیمت آزمایشی قیمت، نحوه نزدیک شدن

Hulu + Live TV به عنوان بخشی از بسته جدیدی که شامل Hulu (تبلیغ شده)، Disney + و ESPN + با ۶۹.۹۹ دلار در ماه است در دسترس است. با ۷۵.۹۹ دلار در ماه، می توانید بسته رایگان نسخه Hulu را خریداری کنید.

می‌توانید Hulu + Live TV را در چندین دستگاه پخش کنید، از جمله iOS، Android، Rock، Fire TV و Fire stick، Apple TV (نسل چهارم)، Chromecast، Xbox One و Xbox 360، PlayStation 4، Samsung (انتخاب کنید). مدل‌های تلویزیون سوئیچ)، ال‌جی (مدل‌های تلویزیون انتخابی) و نینتندو.

آیا HULU + Live TV آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

اصلا. متأسفانه Hulu اخیراً آزمایش رایگان هفت روزه خود را به حالت تعلیق درآورده است.

گزینه های پخش زنده SUPER BOWL 2022

اگر دسترسی کابلی دارید، می توانید Super Bowl 2022 را به صورت زنده در وب سایت NBC، برنامه NBC Sports، وب سایت NBC Sports یا برنامه NBC تماشا کنید. همچنین می توانید این بازی را به صورت زنده با قیمت ۴.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹.۹۹ دلار در سال در Peacock Premium دانلود کنید.

همچنین می‌توانید Super Bowl را از سرویس برتر NBC که شامل FubTV، Sling TV و DIRECTV STREAM است تماشا کنید.

متیو استفورد توپ را به زمین می اندازد
عکس: گتی ایماژ

چگونه Super Bowl 2022 را به صورت رایگان تماشا کنیم

Super Bowl 2022 همچنین به صورت رایگان در برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL در دسترس است.

آیا می توانم Super Bowl را در تلویزیون YouTube تماشا کنم؟

آره! YouTube TV هر دو ورزش NBC و NBC را پخش می کند. برای مدت محدودی، YouTube TV با ۵۴.۹۹ دلار در ماه (بعد از ۶۴.۹۹ دلار در ماه) برای سه ماه اول در دسترس است. این سرویس همچنین یک آزمایش دو هفته ای رایگان ارائه می دهد.

Super Bowl را در Hulu + Live TV تماشا کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر