ژو یی، اسکیت باز آمریکایی، به دلیل نمایش ضعیفش به شدت انتقاد کرد


یک اسکیت باز آمریکایی که تابعیت ایالات متحده را برای شرکت در بازی های المپیک زمستانی برای چین رد کرد، روز یکشنبه پس از یک عملکرد ناامیدکننده در محبوب ترین برنامه رسانه های اجتماعی این کشور مورد انتقاد قرار گرفت.

ژو یی، ۱۹ ساله، که برای تشویق روی یخ اسکیت کرد، در جریان برنامه تیمی کوتاه زنان دو بار سقوط کرد و کشور میزبان را از رتبه سوم به پنجم سقوط کرد.

به گزارش سی ان ان، «زو یی سقوط کرده است» بلافاصله پس از نمایش ضعیفش که در عرض چند ساعت ۲۰۰ میلیون بازدید داشت، به برترین موضوع در Weibo – معادل چینی توییتر – تبدیل شد.

این اسکیت باز که توسط چین برای پیوستن به تیم آنها استخدام شده بود و برای این کار تابعیت آمریکا را رها کرده بود، در حین اجرای روتین خود به دیوار برخورد کرد و در حین اجرای کوتاه دوباره سقوط کرد.

یی ژو از تیم چین پس از کوبیدن به دیوار می افتد.
یی ژو از تیم چین پس از کوبیدن به دیوار می افتد.
VCG از طریق Getty Images
یی ژو از تیم چین در طول رویداد تیم برنامه کوتاه اسکیت زنانه رقابت می کند
ژو یی از تیم چین در طول رویداد تیمی برنامه کوتاه اسکیت تک زنانه رقابت می کند.
توسط Minzhe / CHINASPORTS / VCG از طریق Getty Images
زو یی
ژو یی تابعیت آمریکا را برای رقابت برای چین انصراف داد.
اینستاگرام/@beverly.zhu
زو یی
عملکرد ژو یی چین را از رتبه سوم به پنجم سقوط کرد.
اینستاگرام/@beverly.zhu

به گزارش سی ان ان، یکی از مفسران در Weibo با دریافت ۱۱۰۰۰ لایک نوشت: «این خیلی مایه شرمساری است.

به گزارش دیلی میل، ژو در مصاحبه ای پس از اجرا گفت: من ناراحت و کمی خجالت زده هستم. حدس می‌زنم فشار زیادی را احساس کردم، زیرا می‌دانم که همه در چین از انتخاب تک‌نفره‌های خانم‌ها بسیار شگفت‌زده شدند و من واقعاً می‌خواستم به آنها نشان دهم که چه کاری می‌توانم انجام دهم، اما متأسفانه این کار را نکردم.»

کاربران شبکه‌های اجتماعی همچنین از ژو به خاطر اینکه به زبان چینی روان صحبت نمی‌کند، انتقاد کردند و او را با ایلین گو، عزیز چینی-آمریکایی و اسکی آزاد، که برای بازی در چین استخدام شد و کشور را با ماندارین کامل خود مجذوب خود کرد، مقایسه کردند.

ژو یی، از چین، به دنبال عملکرد خود در مسابقات اسکیت نمایشی تیمی برنامه کوتاه زنان در بازی‌های المپیک زمستانی 2022، یکشنبه، فوریه، واکنش نشان داد.  6، 2022
زو یی در Weibo مورد انتقاد قرار می گیرد.
AP Photo / برنات آرمانگوئه
زو یی
ژو یی دو بار در طول این رویداد سقوط کرد.
اینستاگرام/@beverly.zhu
یی ژو از تیم چین در رویداد تیمی برنامه کوتاه اسکیت زنانه در روز دوم بازی‌های المپیک زمستانی 2022 پکن در استادیوم سرپوشیده پایتخت در 6 فوریه 2022 در پکن، چین رقابت می‌کند.
کاربران شبکه های اجتماعی همچنین از ژو یی انتقاد کردند که به زبان چینی روان صحبت نمی کند.
توسط Minzhe / CHINASPORTS / VCG از طریق Getty Images

یکی از کاربران Weibo در مورد ژو نوشت: “لطفاً اجازه دهید او ابتدا زبان چینی را یاد بگیرد، قبل از اینکه در مورد میهن پرستی صحبت کند.”

“زو یی، عملکرد شما چقدر مسخره است! چطور جرات می کنی برای چین اسکیت بزنی؟ شما حتی نمی توانید یک شمع را برای یک آماتور نگه دارید! دیگری چنگ زد

بازی های المپیک زمستانی پکن از جمعه آغاز شد. رقابت ها به تازگی آغاز شده است، اما نروژ در حال حاضر با سه مدال پیشتاز است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر