کاترین گراهام زن ماساچوست برنده تعطیلات نیوهمپشایر در فیلم «قیمت مناسب است» شد.


قیمت مناسب بود، اما جایزه فقط کمی به خانه نزدیک بود.

یک زن ماساچوستی با برنده شدن یک تعطیلات در “قیمت مناسب است” هیجان یک عمر را داشت – با این تفاوت که این یک سفر پنج روزه به همسایه نیوهمپشایر بود.

ضربه زننده واقعی؟ پرواز او به ایالت گرانیت از لس آنجلس است، جایی که نمایش بازی در آن ضبط شده است.

کاترین گراهام اخیراً به کالیفرنیا پرواز کرد و در یک فیلم نمایش بازی محبوب که توسط کمدین درو کری در قسمتی که در فوریه پخش شد، شرکت کرد. ۱.

پس از حدس زدن درست یک پیشنهاد برنده، او به کری روی صحنه پیوست تا شانس برنده شدن یک جایزه بزرگ در بازی “ساید بای ساید” را داشته باشد، زمانی که متوجه شد که جایزه تعطیلات به ایالتی است که “یک میلیون بار” از آن بازدید کرده است.

“چهره من گویای همه چیز است. گفتم “اوه شوخی میکنی.” درو می رود” اوه این عالی است. تبریک می گویم، نیوهمپشایر زیبا است! گراهام به WBZ-TV گفت: “درو، من در بوستون زندگی می کنم!”

گراهام، که از نیوهمپشایر بازدید کرد "میلیون بار" پیشنهاد برنده خود را جشن می گیرد.
گراهام که “میلیون بار” از نیوهمپشایر بازدید کرده است، پیشنهاد برنده خود را جشن می گیرد.
سی بی اس بوستون
گراهام که در کنار میزبان درو کری ایستاده بود، پس از انجام یک بازی
گراهام که در کنار میزبان درو کری ایستاده بود، پس از انجام یک بازی “ساید بای ساید” در طول پخش برنامه بازی در فوریه، تعطیلات را برد. ۱، ۲۰۲۲.
سی بی اس بوستون
هزینه تعطیلات پنج روزه 7696 دلار ارزش گذاری شد.
هزینه تعطیلات پنج روزه ۷۶۹۶ دلار ارزش گذاری شد.
سی بی اس بوستون

او پس از حدس زدن درست ارزش جایزه ۷۶۹۶ دلار به جای ۹۶۷۶ دلار برنده این سفر شد. این جایزه شامل پنج شب اقامت در هتل کنکورد با صبحانه و یک شام روزانه و ۸۰ دلار هزینه غذای اضافی است.

گراهام علیرغم برنده شدن در تعطیلات در شهری که کمتر از ۲۰ مایلی با بوستون فاصله دارد، وقتی برنده شد، خوشحال به نظر می رسید و تشویق می کرد و بالا و پایین می پرید.

کاش تاهیتی یا جایی یا بورا بورا بود. شاید یک سفر دریایی در سراسر جهان، “او گفت که این جایزه احساس او را در مورد تجربه تلویزیونی خود تغییر نداد. “گفته شد.”

گراهام اگر بخواهد بلیط هواپیمای رفت و برگشت خود از لس آنجلس به منچستر را دریافت کند، به جای ۳۰ دقیقه رانندگی، باید دو بار به کراس کانتری پرواز کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر