کادرفنی تیم ملی فوتبال بانوان بسیار دلسوز هستند و فدراسیون بعد از کافه ها به ما فرصت می دهد.


هرندی با اشاره به اینکه نتایج خوب همیشه ثواب دارد و پاداش آن ارتقای درجه است، خاطرنشان کرد: پاداش بهترین نتایج این کادر حضور در تیم ملی بزرگسالان بانوان ایران است که تیم ملی بزرگسالان ایران حضور داشت.

امید هرندی مدیر تیم ملی بانوان ایران در گفتگوی اختصاصی با دیامیرزا از اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: این کار را برای اولین بار انجام دهید.» در تاریخ فوتبال کشور، فدراسیون تصمیم گرفت این تیم را نایب قهرمان آسیا کند و سپس با تیم ملی جوانان بانوان ایران برای اولین بار در مسابقات غرب آسیا قهرمان شود. ، همین کادرفنی را به تیم ملی بزرگسالان ایران برد.

نتایج خوب همیشه پاداش دهنده هستند | کمبود چند بازیکن تیم ملی

وی با بیان اینکه نتایج خوب همیشه ثواب دارد و ارتقای مدرک پاداش دارد خاطرنشان کرد: پاداش بهترین نتایج این کادر حضور در تیم ملی بزرگسالان بانوان ایران است که تیم ملی بزرگسالان ایران حضور داشت.

مدیر تیم ملی بانوان ایران با بیان اینکه یک سال است در تیم های بانوان حضور دارم، گفت: امسال با تیم شهرداری سیرجان نایب قهرمان و با تیم ملی قهرمان شدم. در دوران پس از انقلاب بی سابقه بود.

هرندی گفت: پس از انتخاب به عنوان کادر جدید تیم ملی بزرگسالان بانوان ایران، لیست ۳۵ نفره را به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم که متاسفانه ۱۱ بازیکن در تیم ملی بزرگسالان ما در تیم خاتون بم و ۶ بازیکن نیز حضور دارند. هفت بازیکن همیشگی ما هستند.” آنها به دلیل بازی تیم در باشگاه های آسیایی بازیکنان خود را به ما ندادند.

وی افزود: ۸۰ درصد بازیکنانی که به باشگاه سپاهان اصفهان دعوت کردیم به ما گفتند مصدوم هستند!

فدراسیون فوتبال ایران حمایت کامل خود را از تیم ملی بانوان انجام می دهد

این پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: با این شرایط تیم را برای حضور در کافه با یک تیم نیمه و نیمه اما تنها با حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال ایران و هشت روز زمان تمرین آماده می کنیم.بسیار سخت و کار سخت.”

هرندی همچنین تصریح کرد: با تمام شرایط ذکر شده به دلیل علاقه به وطن و کمک به جوانان کشور چون اهل فوتبال هستیم این مسئولیت را پذیرفته ایم.

وی در خصوص شروع تمرینات تیم ملی بانوان گفت: بازیکنان ما از تیم هایی مانند شهرداری سیرجان، باطری کاران سنندج، ایلام، البرز، سپاهان، ملوان بندرانسلی و سبحان هستند.

وی در گفت و گو با دیورمیرزا مدیر تیم ملی بانوان ایران گفت: مسابقات باشگاه های بانوان کشور در تاریخ ۱۶ خرداد ۲۰ روز پس از تمرین به پایان رسید و متاسفانه بازیکنان آمادگی کافی نداشتند.

بعد از کافه ها فدراسیون به ما فرصت می دهد کادرفنی تیم ملی فوتبال بانوان بسیار دلسوز هستند.

وی با تشکر از حمایت های فدراسیون پیشکسوتان فوتبال ایران و انجام هر کاری که در توان داشت برای ما انجام داد، افزود: تمام تلاش خود را می کنیم تا حداقل های فدراسیون را برآورده کنیم.

هرندی با اشاره به اینکه بازی های سختی در کفا خواهیم داشت، گفت: تیم ها روز به روز قوی تر می شوند بنابراین از دبیر فدراسیون فوتبال آقای کامرانی فر می خواهم که حداقل بعد از مسابقات کفا به ما فرصت بدهد. “

او گفت: ما به زمان نیاز داریم و اگر این زمان را به ما بدهند می‌توانیم فوتبال بانوان را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

دیامیرزا مدیر تیم ملی بانوان ایران با بیان اینکه کادرفنی تیم ملی فوتبال بانوان بسیار دلسوز هستند، گفت: مشکل اصلی ما کمبود وقت و کمبود بازیکن است.

من با باشگاه داماش گیلن قرارداد ندارم و فقط می توانم از راه دور کمک فکری کنم.

پیشکسوت فوتبال گیلان در خصوص داماش گفت: نام من به عنوان سرمربی این تیم اعلام شده است اما باید بگویم که قراردادی با باشگاه گیلان ندارم و آقای بهزاد داداش زاده گیلان از دوستان خوب من است. به خاطر زحمات او برای فوتبال.” به طور نمادین از من خواسته شد که در این تیم باشم.

وی ادامه داد: از ۵ تیرماه در اردوی تیم ملی هستم، فقط از راه دور می توانم کمک فکری کنم وگرنه مسئولیتی بر عهده این تیم ندارم.

اشتراک گذاری