کاربران Gen Z TikTok توضیح می دهند که چرا از رابطه جنسی خودداری می کنند


نسل Z TikTok را یک منطقه بدون جنسیت اعلام کرده است.

کاربران در این پلتفرم با هم ممنوع شده اند تا #CelibacyTikTok را تشکیل دهند – مکانی که جوانان تصمیم به تمرین پرهیز دارند.

پاک‌شناسان به TikTok مراجعه کرده‌اند تا مزایایی را که تجرد برای آنها فراهم کرده است، شرح دهند.

و به طرز شگفت انگیزی، دلایل آنها اغلب ربطی به مذهب ندارد.

یکی از اینفلوئنسرها که بیلی امالی نام دارد، مکرراً نکاتی را درباره مجرد ماندن پست می کند.

در یک ویدیو، او توضیح داد که “مایل به جمع کردن مردان زباله است” و “به همه زنانی که در حال تفریح ​​و گرفتن آن هستند سلام می کند.”

او در دیگری به این سؤال فرضی پاسخ داد: «اما با مجرد ماندن تنها نمی‌شوی؟ چگونه این کار را برای مدت طولانی انجام می‌دهی؟» او به شوخی در توضیح خود پاسخ داد: “نه، زیرا این مردان فقط کار را آسان تر و آسان تر می کنند. #تجرد#خود گلو #سفر خودسرانه.”

یکی از کاربران، به نام Tera Chantelle، در یکی از کلیپ‌های خود یادآوری می‌کند که تجرد امن‌ترین راه برای انجام این کار است، زیرا شما «استرال‌های مقاربتی، ترس‌های بارداری، استرس یا درام» را تجربه نخواهید کرد.

شانتل در یک کلیپ دیگر اضافه کرد که چگونه پرهیز بودن منجر به دوستی های افلاطونی سالم تر می شود. او همچنین ایده “در رابطه با خود” بودن و پرورش عشق به خود را تمرین می کند.

جردن ژپه، اینفلوئنسر سلامتی، دنباله‌روی خود را بر تجرد ماندن ساخته است و فاش می‌کند که چرا تصمیم گرفت خودداری کند.

او در یک ویدیو گفت که به تازگی یک رابطه سه ماهه را به پایان رسانده است و “به طور کامل آن را رها کرده است [her] نیازها و خواسته ها.»

او ادامه داد: «فهمیدم که همیشه سعی می‌کردم شرکایم را اصلاح کنم، اما تنها کسی که واقعاً می‌توانستم درستش کنم، خودم بودم.

امروزه نشان داده شده است که جوانان نسبت به نسل های قبلی کمتر روابط جنسی دارند. یک مطالعه نشان داد که در سال ۲۰۱۷، تنها ۲۴ درصد از جوانان ۱۸ تا ۲۳ ساله گفتند که رابطه جنسی تصادفی دارند. این آمار را می توان با ۳۸ درصد در سال ۲۰۰۷ مقایسه کرد.

نینا برنز، یکی از شرکت کنندگان سابق «مدل برتر بعدی آمریکا»، قبلاً با The Post درباره رفتن به یک «سکس سریع» صحبت کرده بود.

تجرد TikTok
کاربر Billie Emali به شوخی می گوید که مردان تجرد ماندن را «آسان تر» می کنند.
billieemali / TiKTok

این مدل نیویورکی گفت: «این رابطه واقعاً بدی بود. برنز می‌خواست مدتی را صرف تمرکز بر خود و نیازهایش کند، بدون اینکه سرش در اثر رابطه جنسی «ابر» شود.

او افزود: «تجرد راهی بالغ‌تر برای یافتن کسی است که برای چیزهای دیگر در زندگی ارزش قائل است.» “این همان چیزی بود که من نیاز داشتم.”

این شخصیت تلویزیونی واقعیت پایان می‌دهد: «مردم تصمیم می‌گیرند برای سلامت جسمانی خود هوشیار باشند. اما مجرد بودن برای سلامت روان شماست.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر