کاردینال ها مایک شیلد را پس از غافلگیری در نیمه دوم اخراج کردند


مایک شیلد با کاردینال ها.

مایک شیلد بعد از چهار فصل حضور در تیم کاردینالز غایب است. (عکس توسط Jim McIsaac / Getty Images)

خیابان سنت لویی کاردینال ها با یک مسابقه وحشی باورنکردنی در نیم فصل توجه بیس بال را به خود جلب کردند ، اما این برای نجات شغل مدیر مایک شیلد کافی نبود.

به گفته جف پاسان از ESPN ، کاردینال ها شیلد را پس از معجزه تیم در نیمه دوم اخراج کردند.

این بازی با توجه به بازی خوب کاردینال ها در نیمه دوم یک شگفتی است. به نظر می رسید که همه چیز در زمان تجارت تیره و تار است. کاردینال ها در 52-52 نشسته بودند و هفت بازی با نقطه عادی فاصله داشتند. کاردینال ها پشت به دیوار جمع شده بودند. این تیم در 58 بازی بعدی خود از 38 به 20 رسید که شامل 17 برد در سپتامبر بود. این برد از پیروزی ها باعث شد تا تیم به آخرین مکان در بازی های وحشی لیگ ملی برسد.

شانس این تیم در بازی عادی با شکست 3-1 مقابل لس آنجلس داجرز تمام شد. کاردینال ها بازی را بسته نگه داشتند و در یک روز راهپیمایی در انتهای نهم شکست خوردند.

جان موزلیاک ، رئیس عملیات بیس بال کاردینالز ، گفت که شیلد به دلیل “اختلافات فلسفی” برکنار شد.جایی که ما دیدیم وضعیت تیم چگونه استبه “

موزلیاک گفت شیلد “بسیار تحت تأثیر قرار گرفت“در مورد تصمیم

طبق گزارشات ، کاردینال ها مجبور بودند فوراً تصمیم بگیرند و از MLB اجازه گرفتند تا این حرکت را در همان روزی انجام دهد که داجرز و سان فرانسیسکو غولها پنجمین بازی NLDS را انجام دادند.

شیلد ، 53 ساله ، با رکورد 252-199 ، چهار فصل هدایت این باشگاه را بر عهده داشت. کاردینال ها در هر سه فصل گذشته به فصل پس از فصل صعود کردند ، اما تلاش کردند و رکورد 4-9 را در پلی آف کسب کردند.

کاردینال ها پس از اخراج مایک شیلد به کجا می روند؟

هنوز تعداد زیادی مشتری احتمالی برای جایگزینی شیلد وجود ندارد. موزلیاک اشاره کرد که تیم چندین مورد را در نظر خواهد گرفت نامزدهای داخلی برای جایگزینی شیلد. این تیم همچنین می تواند به نامزدهای خارجی نگاه کند ، اگرچه موزلیاک هیچ نامی ذکر نکرده است.

با توجه به حضور اخیر تیم در فصل بعد ، به احتمال زیاد کاردینال ها به دنبال سرمربی خواهند بود که بتواند پیشکسوتان پیشکسوت تیم را پیش از آنکه دیر شود به عنوان قهرمانی دیگری در سری جهانی برساند. دو نفر از قدیمی ترین بازیکنان تیم ، یدیر مولینا و آدام وینورایت ، فصل آینده 40 ساله می شوند. هر دو پل گلدشمیت و مت کارپنتر حدود 30 سال سن دارند.

پنجره کامپیوتر بسته می شود. به کاردینال ها بستگی دارد که فرد مناسب را پیدا کنند تا بتواند یک سال عالی را از پیشکسوتان تیم قبل از شروع دوره جدید بیس بال کاردینالز بیرون بکشد.دیدگاهتان را بنویسید