کارل نسیب از Raiders یک روز شخصی پس از اظهارات همجنسگرایانه جان گرودن اختصاص داد


جان گرودن روز دوشنبه پس از اینکه ایمیل ها نشان داد او از سال 2010 تا 2018 اظهارات همجنس گرایانه ، نژادپرستانه و نژادپرستانه داشته است ، از سرمربیگری لاس وگاس استعفا داد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس ریدرز با بازیکنانش در حالی که آنها قبل از بازی با شیکاگو برز در ورزشگاه آللیژانت در 10 اکتبر 2021 در لاس وگاس ، ایالت نوو ، در حال کشش هستند صحبت می کند.

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس ریدرز با بازیکنانش در حالی که آنها قبل از بازی با شیکاگو برز در ورزشگاه آللیژانت در 10 اکتبر 2021 در لاس وگاس ، ایالت نوو ، در حال کشش هستند صحبت می کند.
(اتان میلر / گتی ایماژ)

کارل نسیب ، اولین بازیکن آشکارا همجنس بازان در NFL ، حمله دفاعی Raiders ، چهارشنبه یک روز شخصی را با توجه به همه اتفاقاتی که از عصر دوشنبه رخ داده است ، دریافت کرد. مایک مایوک مدیرعامل Raider گفت که از زمان افشای اظهارات گرودن سه بار با نصیب ملاقات کرده است. وی افزود که نسیب هنوز در حال پردازش اطلاعات زیادی است و افزود که تیم از او به طور کامل پشتیبانی می کند.

بر اساس گزارش روز دوشنبه نیویورک تایمز ، گرودن ، راجر گودیل ، کمیسر NFL را توهین ضد همجنسگرایان و “کارمند ضد فوتبال بی سر و صدا” در حداقل یک ایمیل خواند و استدلال کرد که گودل ادعا نمی کند که خیابان سنت را تحت فشار قرار داده است. جف فیشر ، سرمربی لوئیس رمز ، “کوئیرز” را می نویسد. این یک اشاره آشکار به پیراهن دفاعی NFL مایکل سام بود که اولین بازیکن آشکارا همجنس بازان بود که در درفت NFL انتخاب شد.

مارک دیویس ، مالک ریدرز ، از اظهار نظر در مورد جان گرودن خودداری می کند: NFL “همه پاسخ ها” را دارد

پایان دفاعی لاس وگاس ریدرز ، کارل نسیب (94 ساله) ، قبل از بازی با دلفین های میامی در ورزشگاه الژیانت.

پایان دفاعی لاس وگاس ریدرز ، کارل نسیب (94 ساله) ، قبل از بازی با دلفین های میامی در ورزشگاه الژیانت.
(کربی لی- USA TODAY Sports)

به نظر می رسید که این ایمیل با پیام های گرودن در تضاد بود وقتی که نصیب مانند فصل 2021 همجنسگرا شد و اولین بازیکن فعال NFL همجنس باز شد.

بر اساس گزارشات ، Gruden همچنین اظهاراتی در مورد مدیر اجرایی انجمن بازیکنان NFL ، DeMaurice Smith ، انجام داد و گفت: “دامبوریس اسمیت دارای لب هایی به اندازه لاستیک های Michelin است.” گرودن از لیگ به خاطر به کارگیری داوران زن انتقاد کرد. در سال 2015 ، سارا توماس اولین افسر زن دائمی در تاریخ لیگ شد. در سال 2017 ، گرودن به ادعای جنسیت جنسی ادعا از بنیانگذار Hooters در مورد مقامات زن NFL پاسخ داد و پاسخ داد: “کار خوب راجر” ، نیویورک تایمز گزارش داد.

گرودن نوشت که اریک رید مدافع سابق باید به دلیل اعتراض در هنگام سرود ملی اخراج می شد. اهداف انتقادات گرودن همچنین شامل لایحه ای بود که واشنگتن ردسکین را مجبور می کرد در سال 2015 نام خود را تغییر دهند ، کیتلین جنر و باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق و جو بایدن ، معاون رئیس جمهور.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مارک دیویس ، مالک Raiders هفته گذشته گفت که ایمیل مربوط به اسمیت “نگران کننده است و نه آنچه که Raiders نشان می دهد” و گفت که تیم در حال بررسی ایمیل های اضافی است.

ریچ بیساکیا ، کمک مربی تیم Raiders ، به عنوان سرمربی موقت تیم انتخاب شد.

رایان گایدوس از Fox Gay در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید