کارنامه خوبی نداریم که جلوی مردم ارائه کنیم اگر کاری از دستمان بر نمی آید قول ندهیم


حسن کریمی کارنگ عضو رشتریه صبحا در ادامه این نشست گفت: یک سال از انتخاب ما می گذرد اما متأسفانه سابقه خوبی در ارائه خودمان در مقابل مردم نداریم و جز شعار و شغل کاری انجام نداده ایم.

محمدحسین واثق کارگرنیا عصر چهارشنبه در ابتدای این نشست که به پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا معرفی شد، با اشاره به اینکه امروز روز اصناف است، خاطرنشان کرد: حوزه مدیریت شهری به نوعی با اصناف مرتبط است و برای حل و فصل بیشتر موارد نیازمند حمایت است. . مشکلات شهری در حوزه اصناف.

تمدید موارد معین در کمیسیون ماده ۳۸

وی با بیان اینکه شورای شهر در حال بررسی طرح ساماندهی است، گفت: یکی از راه های ساماندهی ایجاد شهرهای صنفی است.

وی در خصوص کمیسیون ماده ۳۸ گفت: این کمیسیون از سال ۹۶ در کشور شروع به کار کرد که متاسفانه طولانی شدن برخی از پرونده های این کمیسیون باعث شده تا شهرداری علاوه بر اصل مبلغ جریمه نیز بپردازد.

کارگرنیا ادامه داد: از زمانی که وارد این کمیسیون شدم قاضی گلایه داشت که چرا شهرداری به این کمیسیون توجه نمی کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر حوزه مشخصی را برای کمیسیون در نظر گرفته ایم و به ۴۴ پرونده موجود به سرعت رسیدگی می شود.

کارگارنیا با بیان اینکه نمایندگان شهرداری در کمیسیون از این موارد بی اطلاع هستند، گفت: من بدون اطلاع به شهردار هشدار دادم که وکیل بگیرد.

وی افزود: شهرداری برای هر دو مورد وکیل تعیین کرده است و من با شهردار نامه نوشته ام که برای هر پرونده یک وکیل تعیین کند یا نمایندگانی را معرفی کند که اصول قانونی و مدیریت شهری را بدانند.

متأسفانه ما سابقه خوبی در ارائه خودمان در مقابل مردم نداریم، شعارها و اشغال ها کاری از پیش نمی برد.

حسن کریمی کارنگ عضو رشتریه صبحا در ادامه این نشست گفت: یک سال از انتخاب ما می گذرد اما متأسفانه سابقه خوبی در ارائه خودمان در مقابل مردم نداریم و جز شعار و شغل کاری انجام نداده ایم.

این شورا با بیان اینکه شهردار باید توجه داشته باشد آسفالت یک وظیفه ذاتی است. این شورا بودجه ای را برای خدمات بهداشتی اختصاص داده است اما هیچ اقدامی در این زمینه ها صورت نگرفته است.

وی افزود: بنگاه ها سال هاست حقوقی پرداخت نکرده اند و شرکت ها با گرفتن قرارداد محضری همچنان بین ۲ تا ۹ سال حقوق کارکنان خود را پرداخت نمی کنند. شهرداری باید نظارت کند اما همچنان نارضایتی در شهرداری وجود ندارد.

کریمی کارنگ ادامه داد: شهرداری ۱۶۰ واحد در مسکن مهر دارد اما خیلی جاها وسایلش دزدیده شده آقای مایر فکری به حال این املاک کنید.

۸۰۰۰ ساخت و ساز غیرقانونی در این ایالت وجود دارد حرم آیت الله سیدمهدی رودباری قرار است برپا شود

شمس الدین شفیع با اشاره به زلزله مهیب رودبار گفت: ۸ هزار بنای غیرمجاز در استان داریم و نباید اجازه دهیم دولت وضعیت رودبار را به صورت جدی تکرار کند.

وی ادامه داد: خیلی از اتفاقاتی که در شهرداری می افتد شورایاری ندارد، این یک روال است; قرار بود مسجد سید مهدی رودباری در آیت الله تاسیس شود اما مسجد سید مجتبی رودباری در آیت الله تاسیس شود.

متخصصان کلینیک حومه شهر برای معاینه افراد وقت نمی گذارند

شمس الدین شفیع اظهار داشت: تذکری هم به دانشگاه علوم پزشکی دارم. صابرین بیش از ۱۰۰ پزشک متخصص دارد اما آنقدر شلوغ است که در عرض سه دقیقه بیماران را معاینه می کنند در حالی که باید یک چهارم وقت هر بیمار را صرف کنند. اگر دانشگاه شکست بخورد، شرکت به سراغ مردم خواهد رفت.

اگر کاری از دست ما برنمی آید قول ندهیم | ساخت انیمیشن برای شهر کار نمی کند

مسعود عباس سونژاد، یکی دیگر از اعضای هیئت رشتیا سویامسواک سنگ (RSS) گفت: از مدیریت شهری می خواهیم مساجد ورودی شهر را شناسایی کرده و در طول مسیر نمازخانه ایجاد کند.

او خطاب به شهردار گفت: پیرمرد ۷۰ ساله برای ما نامه می نویسد که ما به یک پارک در محله نیاز داریم.

عباس نژاد افزود: در پروژه رینگ ۹۰ متری هنوز وضعیت ۷۰ درصد تملک ها مشخص نیست. آیا نمی خواهید مردم با ما مقابله کنند و در انتخابات افتخار کنند؟ ساخت انیمیشن برای شهر کار نمی کند.

وی افزود: اگر کاری از دست ما برنمی آید قول ندهیم.

عباس نژاد گفت: تهدید می کنند که من را از این مداخله نجات می دهند اما در مقابل عباس نژاد می ایستم. من فالو و تبلیغ نمی کنم، همیشه صدای مردم خواهم بود! باعث تاسف است که سال هاست نمی توانم در کشور کار گروهی انجام دهم.

شورای شهر راش کارنامه بسیار خوبی دارد

نادر حسینی، یکی دیگر از اعضای رشتریا سویامسواک سنگ (RSS) ادامه داد: سال گذشته مردم کشور به ما اعتماد کردند و ما را به عنوان نماینده خود انتخاب کردند.

وی افزود: این شورا در سال اول با همه فراز و نشیب ها بر خلاف نظرات فعلی موفق به ثبت رکورد خوبی شده است.

حسینی گفت: فعالیت های سالانه رشتیا سویامسواک سنگ (RSS) شامل افتتاح چندین پارک، تکمیل رصدخانه کوشیار گیلانی و آبنمای شهر رشت، ۲ است.

اشتراک گذاری