کارگران جان دیر کامیون دار را متقاعد می کنند که از خط پیکت عبور نکند


در حال حاضر حدود 10،000 کارگر در شرکت Deere & Co. ، صاحب نام تجاری کامیون John Deere ، مشغول به کار هستند در اعتصاب، و در برخی از نامزدهای محتمل همبستگی پیدا کرده اند: رانندگان نیمه کامیون که تحویل می دهند.

کارگران Deere ، که بخشی از اتحادیه کارگران خودروی متحد هستند ، حداقل یک راننده نیمه اتومبیل را با موفقیت متقاعد کرده اند که از خط پیکتی در اتوموا ، آیووا عبور نکند ، که در اصل به این معنی است که کامیون حمل و نقل روزانه خود را انجام نمی دهد. شما می توانید آن را در ویدئوی زیر مشاهده کنید ، با احترام یونس فرمن ، که این حمله را به طور عمیق پوشش داده است:

نیمه هادی بوق را می زند و حرکتی با دست انجام می دهد که به نظر می رسد نشان می دهد که بچرخد. فرمن خاطرنشان کرد که داستانهای مشابهی از Davenport Local 281 و Dubuque Local 94 وجود دارد ، اگرچه در حال حاضر وی هیچ ویدئویی برای به اشتراک گذاشتن نداشت.

اگر با جنبش کارگری آشنا نیستید ، عموماً اعتقاد بر این است که عبور از خط کشی بد سلیقه ای است. اتحادیه ها برای مذاکره در مورد مواردی مانند افزایش یا شرایط بهتر کار به قدرت جمعی متکی هستند ، بنابراین هرچه مردم در حمایت نکردن از شرکت موردنظر همبستگی بیشتری نشان دهند ، فشار بیشتری برای مذاکره برای رفع نیازهای کارگران بر این تجارت وارد می شود. هیچکس شما می توانید انتخاب کنید که از خط پیکت عبور نکنید – سایر کارکنان شرکت ، شرکای تجاری ، مصرف کنندگان یا رانندگان تحویل ، مانند شریک مورد نظر در این ویدیو.

امسال شاهد ادعاهای وحشیانه زیادی در مورد یک مورد بوده ایم اعتصاب کامیون داران، عمدتا به این دلیل که بسیاری از نیمه رساناها در طول همه گیری COVID-19 بازنشسته یا ترک کار کردند ، بنابراین با بهبود وضعیت اقتصادی ، از کامیونداران خواسته شده تا ساعتهای طولانی تری کار کنند و از آنها خواسته می شود راهپیمایی را که در آنجا انجام می شود از سر بگیرند ، زیرا بسیاری از مردم از کارهای کامیون دار اجتناب می کنند. خیلی راحت می توان تصور کرد که مرد پشت فرمان نیمه اتومبیل در اتموا نگرانی های خود را می داند.

اگر نمی دانید چرا کارکنان Deere اعتصاب می کنند ، این امر بسیار ساده است. آنها می خواهند دستمزد بهتری داشته باشند که متناسب با سودهای میلیاردی شرکت باشد و قرارداد موقت بین اتحادیه و Deere پس از تصویب قرارداد توسط کارکنان سقوط کرد. اساساً ، مدیریت برای اکثر کارکنان پنج یا شش درصد افزایش یافته بود ، که در طرح بزرگ چیزها بسیار ناچیز است.دیدگاهتان را بنویسید