کارگران جوان موسسه مالی گلدمن ساکس شبح به زیر پا گذاشتن اصول اجرایی برای ۵ روز در هفته کردند.


موسسه مالی‌های جوان در گلدمن ساکس شبح می‌کنند کدام ممکن است همراه خود کاهش همه‌گیری، ۵ روز در هفته سؤال نمی‌پرسند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند روسای آنها بی‌صدا حضور آنها را تجزیه و تحلیل می‌کنند.

در حالی کدام ممکن است پاداش ها در وال استریت به بالاترین حد شخصی می رسد، فرزندان زیر تذکر گلدمن – به مدیریت سرپرست مسئله روی حیله و تزویر کوش دیوید سولومون – باقی مانده است اجتناب کرده اند شرایط کاری ۱۰۰ ساعته “Hellhol” شکایت دارند.

اخیراً، برخی اجتناب کرده اند گلدمن‌های اخیر کار اعلام کردن کرده‌اند کدام ممکن است برای به نظر می رسد «۵-۰» مورد «قلدری» قرار می‌گیرند – یعنی ۵ روز است کدام ممکن است در محل کار کار کرده‌اند، اجتناب کرده اند خانه صفر – را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلدر توسط آنها دستکاری می‌شود. مدیران ارشد مسلح .

گلدمن در ادعا‌ای کسب اطلاعات در مورد نمایندگی شخصی، Blind، ذکر شد: «مدیریت ارشد GS می‌گوید کدام ممکن است این می تواند یک محدوده کارگران است، با این حال آنها پیگیری می‌کنند کدام ممکن است کدام نیروی کار در محل کار است. .

قاضی گلدمن افزود: «مدیریت ارشد می‌گوید کدام ممکن است آنها اولین اشخاص حقیقی هستند. این کارمند به نقل اجتناب کرده اند مدیران ارشد مدیریت نوشت: “در مونتاژ نیروی کار ما، سرپرست درجه شیک نظارت را به ما آرم داد کدام ممکن است کدام واحدهای MD به تعهدات شخصی در محل کار حرکت نمی کنند.”

کارگران طلایی
حضور کارگران گلدمن در محل کار توسط اداره نظارت تبدیل می شود.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند کارگران گلدمن فریاد زد: «به تذکر می‌رسد همه حضورشان را زیر تذکر دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران فهرستی اجتناب کرده اند افرادی را بدست آمده می‌کنند کدام ممکن است تحمل تذکر هستند به همان اندازه آنها را به زورگویی وارد کنند.

سال قبلی، سولومون کشف کردن اجتناب کرده اند خانه را {به دلیل} اخلاق کاری اجتناب کرده اند همپتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفر آخر هفته تمدید شده‌اش در دریای کارائیب «خطرناک» نامید.

با این حال پس اجتناب کرده اند اینکه همه کارگران اجتناب کرده اند او خواستند در ماه ژوئن ۵ روز در هفته {به سمت} شخصی بازگردد، گلدمن ساکس لازم بود پس اجتناب کرده اند خروج اومیکرون در دسامبر استعفا دهد. موسسه مالی در ماه فوریه یک بار دیگر همه کارگران را فراخواند.

دیوید سلیمان
دیوید سولومون روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند کارکنانش خواست اجتناب کرده اند دفترش کار کنند، شناخته شده به عنوان دی جی {در سراسر} ملت کار می کرد.
GettyImagesforSafe & Sound’s GettyImagesforSafe & Sound[“የጌቲምስሎችለደህንነትእናድምጽ”[“GettyImagesforSafe&Sound”

«دیوید سلیمان منتظر است» کاربر یک مرد نابینا را گرفت. هیچ‌کس نمی‌خواهد ۵-۰ باشد و بسیاری از شرکت‌ها مایلند به هیبریدی اجازه دهند.

در واقع، برخی از کارگران جوان می گویند که در مصاحبه ای با غرامت بهتر و شرکت های فن آوری انعطاف پذیرتر، به دنبال وال استریت “GTFO” هستند. او با اشاره به فیسبوک، آمازون، آلفابت، نتفلیکس و گوگل، گفت: «او در حال مذاکره با دو FAANG بود.

سخنگوی گلدمن از اظهار نظر در مورد این رکورد خودداری کرد. یکی از نزدیکان بانک استدلال کرد که ناامیدی زیادی وجود دارد. این پست به دور از تحقیقات علمی، چند نظر را از یک انجمن آنلاین انتخاب کرده است که هیچ کس تا به حال نام آنها را نشنیده است.

جی پی مورگان به نوبه خود رویکرد آرام تری نسبت به گلدمن در پیش گرفته است. این بانک بزرگ به رهبری جیمی دیمون، گزینه های مختلفی را ارائه می دهد و بسیاری از کارمندان اجازه دارند حداقل یک بار در هفته از خانه کار کنند.

جیمی دیمون
جی پی مورگان، به رهبری جیمی دیمون، ترکیبی از شرایط کاری را برای برخی از کارمندان ارائه می دهد.

با این حال، کارکنان به کوچ کردن ادامه می دهند. یکی گفت که از راه دور کار می کرد تا اینکه «اخراج شدم». دیگران پرسیدند که اگر صرفاً از بازگشت به دفتر خودداری کنند، مجازات خواهند شد.

من نمی خواهم به دفتر بروم و می خواهم WFH را ادامه دهم. آیا کسی برای عدم بازگشت به دفتر انتظار اقدامی از سوی مدیر یا نیروی انسانی دارد؟ کاربری پرسید

یکی دیگر از کارمندان جی پی مورگان گفت که قصد ندارد وارد دفتر شود، حتی اگر این کار به معنای قطع شدن بود. گفتم: بله.

جی پی مورگان از اظهار نظر خودداری کرد.

ایالت نیویورک به طور متوسط ​​۲۵۷۵۰۰ دلار ایالت نیویورک – در طول همه گیری، بانک ها تلاش های خود را برای خوشحال کردن کارگران کوچک افزایش دادند. .

گلدمن و جی پی مورگان پرداخت های سال اول خود را حدود ۳۰ درصد افزایش دادند – به ۱۱۰۰۰۰ دلار. مورگان استنلی گفت که حقوق سال اول خود را به ۱۱۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد داد، در حالی که بانک سرمایه گذاری بوتیک Evercore حقوق سال اول خود را به ۱۲۰۰۰۰ دلار افزایش داد.