کارگران IATSE در فیلم و تلویزیون ممکن است روز دوشنبه حمله کنند


الیزابت اولسن در حال فیلمبرداری صحنه WandaVision است که در آن واندا دستیار جادوگر را نشان می دهد.

الیزابت اولسن در صحنه فیلمبرداری WandaVision.
اسکرین شات: دیزنی + / مارول

هفته گذشته ، اکثریت بزرگ اعضای اتحادیه بین المللی شرکت های هنرهای نمایشی تئاتر به اجازه یک کشور رای مثبت دادند ضربه زدن– جنبشی که بلافاصله تولید فیلم ها و سریال ها را در سراسر کشور کند می کند. اکنون ، اتحادیه به وضوح اعلام می کند که قصد دارد به قول خود عمل کند.

صبح امروز ، رئیس IATSE متیو لوب در حساب توییتر خود اعلام کرد که در صورت مذاکره با اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون ، 60،000 اعضای اتحادیه روز دوشنبه اعتصاب خود را آغاز می کنند.

که در یک بیانیه رسمی مطبوعاتی از IATSE که توییت های لوب را تکرار می کند ، او اظهار داشت که ، اگرچه او و همکارانش بیش از پیش متعهد به ادامه مذاکرات با AMPTP هستند ، اما با توجه به ماه های مذاکرات در حال انجام ، لازم است تاریخ مشخصی برای اعتصاب احتمالی آن اعلام شود. هنوز به توافق قابل توجهی نرسیده اند.

لوب گفت: “با این حال ، سرعت مذاکرات هیچ گونه فوریتی را نشان نمی دهد.” “بدون تاریخ پایان ، می توانیم برای همیشه به صحبت خود ادامه دهیم. اعضای ما اکنون شایسته برآوردن نیازهای اساسی خود هستند. ”

تقاضاهای IATSE از AMPTP عمدتا بر حداقل دستمزد بالاتر برای کارگران به طور کلی و تخصیص سخاوتمندانه زمان توقف بین راه اندازی و زمان خاموشی در روزهای تولید متمرکز است. علاوه بر این ، اعضای IATSE در صدد برابری بیشتر برای پخش جریانی محصولات هستند که معمولاً حقوق کارمندان آنها کمتر از همتایان خود است که در تولیدات تلویزیونی سنتی کار می کنند. در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که AMPTP چگونه می تواند به تشدید IATSE واکنش نشان دهد ، درک مراحل زیر در حال حاضر بسیار ساده به نظر می رسد.


نمی دانید RSS ما به کجا می رود؟ تو می توانی جدید را در اینجا انتخاب کنیدبه

دیدگاهتان را بنویسید