کارگر Home Depot 400000 دلار پول نقد را جایگزین می کند


یک سرویس مخفی فاش کرده است که یک کارمند Home Depot در چهار سال گذشته از پول آمازون برای سرقت ۴۰۰۰۰۰ دلار از فروشگاه فونیکس استفاده کرده است.

این اقدام جسورانه در ماه دسامبر زمانی رخ داد که خرده فروش با آژانس تماس گرفت تا صدها هزار دلار از دست رفته در فروشگاه را بررسی کند.

پول واقعی با پول مضحک خریداری شده در آمازون جایگزین می شود. این کشف برای کارمندان هوم دیپو که در دزدی ادعایی دخیل بودند آنقدرها هم خنده دار نبود.

ادعای استفاده از پول های تقلبی در Amazon.com در ۳۱ ژانویه علیه سرویس مخفی فدرال شکایت کرد و مدعی شد که “پرداخت اسکناس های ۱۰۰ دلاری یک جعلی دو لبه واقعی برای تزئینات و فیلم های مهمانی است.” دادگاه در آریزونا

کارمند Adrian Jean Pineda مسئول شمارش پول در سوابق فروشگاه Tempe در آریزونا و قرار دادن پول در کیف پولی بود که به ولز فارگو می رفت. ظاهراً او پول واقعی را برداشت و آن را با چیزی که در آمازون خریده بود جایگزین کرد.

سرقت در انبار خانه آریزونا در زمانی که خرده‌فروشان در سراسر کشور غارت و غارت می‌شوند، گروه‌هایی از مردم مغازه‌ها – از خرده‌فروشان لوکس گرفته تا داروخانه‌ها – را غارت می‌کنند و چه چیزی را بدیهی می‌دانند؟ آنها می خواهند.

معرفی انبار خانه، با نمایشگر گیاه.
مقامات می گویند که یک صندوقدار از رجیستری پول واقعی را با خمیر تقلبی که در Amazon.com خریداری کرده است جایگزین کرده است.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

صاحبان فروشگاه ها و دیگر مقامات مجری قانون خشمگین هستند و دزدان در حال افزایش هستند.

پیندا که توسط دوربین های مدار بسته تحت نظر است، پول نقد موجود در کیف خود را با پول های تقلبی در کیف خود جایگزین کرد. بنا به این شکایت، در تاریخ ۳۱ دی ماه ساعت ۱۵.

در آن زمان، Pineeda 5300 دلار از فروشگاه و ۷ اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی برداشته بود.

وی اذعان کرد که ۲۲۰۰۰ دلار دیگر پول نقد از خانه آنها کشف و ضبط شده و آژانس آن را ضبط کرده است.

تماس با Pineda برای نظر امکان پذیر نیست و Home Depot از اظهار نظر خودداری کرد.

به گفته نیویورک تایمز، سرویس مخفی به مرور زمان با یک مربی شخصی و یک ماشین جدید بهبود یافت.

فرانک بودر جونیور، مامور ویژه سرویس مخفی ایالات متحده در فینیکس، روز یکشنبه در بیانیه ای گفت که “هزینه آن بیشتر از هزینه خواهد بود.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر