کارین رایتفلد، تصویر سبک فرانسوی، عطر جدیدی حاضر کرده است.


کارین رویفیلد اجتناب کرده اند قبول این واقعیت کدام ممکن است نعناع هندی کدام ممکن است ماده بی نظیر عطر جدیدی است کدام ممکن است به تماس گرفتن او نامیده می شود، انصافاًً قطبی شده است، خودداری می تنبل. ماهیت داستان پایین داستان گرانگی-هیپی برای همه نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید این انگیزه بی نظیر دوست از گرفتن شماست.

سال‌ها پیش، یکی اجتناب کرده اند نمادهای سبک فرانسوی کدام ممکن است کنجکاوی‌مند به جست‌وجوی پاتچولی در فروشگاه‌های وارداتی هند در پاریس بود، اظهار داشت: “این می تواند یک روحیه به سختی مشابه با ممکن است است.” «در نظر گرفته شده می‌کنم مردمان پاسخ فوق العاده شدیدی نسبت به آن است دارند، از مشخص است، مثل اینکه اجتناب کرده اند یک کافه می‌گذری را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور غیر منتظره اسپرسو جدیدی می‌خواهی. ممکن است معتقدم کدام ممکن است ماجراجویی پاتچولی صدا می زند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور غیر منتظره آنها را شجاع می تنبل.

رویترزفلد – Vog Paris به مدت ده سال یک چهره کلیدی در تام فورد {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون مدیریت امپراتوری چاپ، ساخت محتوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطر را توسط دست دارد، کدام ممکن است به آن است CIR Fashion Book، CR Studio و هفت Lovers – بروزترین tp-date “عطر” لقب گرفته است. او ادامه دارد آن را تعهد خصوصی شخصی از آن آگاه است.

او خلق «کارین» را به استارکرهای شانزلیزه تشبیه کرد (احتمالاً تبلیغ سال ۲۰۱۹ برای بازاریابی انصافاًً برهنه کارین رویفیلد پرفیومز). ممکن است می‌خواستم رایحه‌ای غیرمنتظره، احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرقابل پیش‌سوراخ بینی خلق کنم، مثل اینکه ادیتورهای مدم را خلق کردم هر دو لباس‌هایی پوشیدم.»

بوی کارین رویفیلد
عطر “کارین” ۲۶۰ دلار کارین رایتفیلد
ماکس فون گامپنبرگ

او همراه خود سازنده عطر Dominic Roppion، خالق عطرهای مهمی مشابه با Victor and Rolf “Flowerbomb” را انتخاب کنید و انتخاب کنید Yves Saint Laurent “Y” زحمت کشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را به اندیشه هایی رساند کدام ممکن است رایتفلد می خواست درک تنبل. جنس ترمه شفاف او می گوید: «کشمیر را به ممکن است راه اندازی شد کنید.

سایر نت‌های عطر او (در CarineRoitfeld.com، کیث در پاریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هارودز در بریتانیا) عبارتند اجتناب کرده اند وتیور، یاس، حیاط پشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات.

برای تبلیغ کار عاشقانه جدیدش، یاران رویترز همراه خود عکاس ماکس فون گامپنبرگ، دستیار سردبیر عجیب و غریب، به گفتگو نشستند. او می‌گوید: «ممکن است ادراک داشتم کدام ممکن است او می‌تواند پیچیدگی‌های عطر را اجتناب کرده اند طریق عینک‌هایش مدیریت تنبل. ممکن است در همه زمان ها اجتناب کرده اند کار او لذت برده‌ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید او توانسته است این سمت اجتناب کرده اند چیزهایی را کدام ممکن است ممکن است قبلاً به هیچ وجه نمی‌شناختم، بیاورد. ممکن است بافت سرزنده، فحاشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحال از می کنم به کاری کدام ممکن است {در این} سال ها انجام داده ام به همان اندازه جایی کدام ممکن است هستم باشم.”

او همراه خود لباس ارغوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسطوخودوس، اجتناب کرده اند اوج به همان اندازه پا، روبان ساتن یاقوتی به تن داشت کدام ممکن است در مسیر درست حرکت کنید مبارزات انتخاباتی آن را «مردمان برهنه کارین رایتفیلد» توضیح دادن کرد. تحمیل رایحه. “همراه خود کارین، دری را به روی احساسات، خاطرات، ایده ها، اهداف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کابوس هایم باز کردم. آن را حیاتی است آسیب رسان است، با این حال علاوه بر این فوق العاده فاجعه بار است.

در حال حاضر، مادربزرگ ۶۷ ساله‌اش، رویفیلد، می‌گوید کدام ممکن است به هیئت آموزشی شخصی در پاریس قابل اعتماد است، در درس‌های بوکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید باله مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم می‌ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد دارد آن را رها تنبل. “{چه کسی} می گوید خواهید کرد نمی توانید چیزی بپوشید ساده به این انگیزه کدام ممکن است سن خاصی دارید؟ ممکن است به هیچ وجه اصول را رعایت {نمی کنم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع آغاز {نمی کنم}.”

را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً چرا باید وسایلت را عوض کنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آدم بهتری بشی؟ خصوصی به تازگی در یک واحد پست اینستاگرامی کامنت گذاشته است، “ممکن است آرزو می کنم مشابه با کارین پیر شوم.” این باعث شد ممکن است حتی تا حد زیادی بافت خوشحالی کنم.»