کاهش قیمت در بازار خودرو تیبا، ساینا، سمند، دنا آخرین قیمت


در این مدت قیمت خودروهای سمند کاهش یافت به گونه ای که سمند LXEF7 مدل ۱۳۹۹ چهارشنبه گذشته از ۳۱۲ میلیون تومان به ۳۱۰ میلیون تومان و سمند LX سده مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۷ میلیون امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، تحلیل نوسانات قیمت در بازار خودرو حکایت از افت شدید قیمت ها در این بازار از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز داشت.

بررسی نوسانات قیمت در بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت خودروهای پراید از اواخر هفته گذشته تا امروز کاهش یافته است، به طوری که پراید ۱۵۱ مدل ۲۰۱۹ از ۱۶۹ میلیون تومان در روز گذشته به ۱۶۸ میلیون تومان رسید.

در بین خودروهای پژو نوسانات قیمت متفاوت است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۲۰۱۹ از آخرین روز هفته گذشته تا امروز با افزایش قیمت از ۳۴۸ میلیون تومان در روز چهارشنبه به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است. در عین حال خودروهای پژو پارس در این مدت با افت قیمت مواجه شدند به طوری که پژو پارس ساده LX مدل ۱۴۰۰ روز چهارشنبه از ۳۶۲ میلیون تومان به ۳۶۱ میلیون تومان رسید و این در حالی است که مدل ۱۴۰۱ این خودرو با افت ۲ میلیون تومانی مواجه شد. ۳۷۲ میلیون تومان قیمت دارد.

خودروهای ساینا نیز در این مدت کاهش قیمت داشته اند به طوری که ساینا EX Gear مدل ۱۴۰۰ روز چهارشنبه از ۲۰۶ میلیون تومان به ۲۰۵ میلیون تومان رسید. .

خودروهای سمند نیز در این مدت شاهد کاهش قیمت بوده اند که سمند LXEF7 مدل ۱۳۹۹ از ۳۱۲ میلیون تومان چهارشنبه گذشته به ۳۱۰ میلیون تومان رسید. رسیده است

قیمت روز خودرو در جدول زیر نشان داده شده است:

به اشتراک بگذارید