کتی هوهلول پس از تشییع جنازه پلیس جدید با منهتن دا آلوین براگ ملاقات کرد.


فرماندار کتی هوچول قرار است بعدازظهر جمعه با یک دادستان منطقه منهتن ملاقات کند – ساعاتی پس از آن که بیوه پلیس نیویورک کشته شده در مراسم تشییع جنازه شوهرش از سیاست های جنایتکارانه خود صحبت کرد.

در یک کنفرانس خبری نامرتبط در لانگ آیلند پس از مراسم یادبود افسر تازه کار جیسون ریورا، هوچول آن را “یک تراژدی دیدن یک بیوه جوان” خواند.

او می گوید: «این واقعا مرا به گریه انداخت.

هوهول گفت: «ما می‌خواهیم با برادران و خواهرانمان که یونیفورم ما را پوشیده‌اند به توافق برسیم، زیرا آن‌ها برای محافظت از جانشان بیرون هستند.

او گفت: “بله، ما باید از حقوق مردم محافظت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که عدالت و انصاف در سیستم عدالت کیفری وجود دارد، نقص هایی وجود دارد و ما باید آنها را برطرف کنیم.”

اما اینها اهداف متضادی نیستند.

منهتن دا آلوین براگ
دفتر منهتن دا آلوین براگ قول داده است که گلوله های پلیس را “پیگرد قانونی” کند.
استیون هرشه
فرماندار Kathy Hohlul در کنار تابوت جیسون ریورای سقوط کرده در کلیسای جامع سنت پاتریک ایستاده است.
فرماندار Kathy Hohlul در کنار تابوت جیسون ریورای سقوط کرده در کلیسای جامع سنت پاتریک ایستاده است.
POOL / AFP از طریق Getty Images

هوچول درباره ملاقات با براگ در دفترش در منهتن گفت: “من در مورد تمایلم برای رسیدن به هر دو هدف به طور همزمان صحبت می کنم زیرا معتقدم که آنها می توانند اتفاق بیفتند.”

براگ روز جمعه در مراسم تشییع جنازه شرکت کرد و در توییتر ارسال شد. او گفت که پس از واکنش به یک حادثه خانگی در هارلم در ۲۱ ژانویه، “غمگین است و برای ریورا و همکارش، ویلبرت مورا” دعا می کند.

براگ نوشت: “حمله به افسران پلیس غیرقابل قبول است و دفتر من حملات به افسران پلیس را به شدت محکوم می کند.”

شهردار نیویورک، اریک آدامز (C) و فرماندار کیتی هوچول (L) در مراسم تشییع جنازه افسر کشته شده NYPD جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک در 28 ژانویه 2022 شرکت کردند.
شهردار اریک آدامز گفت که ممنوعیت وثیقه توسط دولت کیتی هوچول، طرح جرم را متوقف نمی کند.
گتی ایماژ
فرماندار کتی هوچول و شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه مرحوم جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک شرکت کردند.
فرماندار کتی هوچول و شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه مرحوم جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک شرکت کردند.
SIPA America توسط AP

روز چهارشنبه، حوثو اعلام کرد که این قدرت را دارد که براگ را به دلیل دستورات بحث برانگیز مبنی بر تعقیب نکردن برخی جرایم، به حداقل رساندن برخی جرایم، و عدم درخواست وثیقه یا “مجازات اجباری” از سمت خود برکنار کند. این شامل حملات جدی است.

او به هیئت تحریریه پست گفت: “من گزینه هایی دارم، اما وضعیت را از نزدیک زیر نظر خواهم گرفت.”

در یادداشتی در ۳ ژانویه ۲۰۱۰ “روز اول”، دفتر منهتن دا بیان کرد که براگ خواستار استعفای او شده بود و حداقل ۹ ADA از جمله دادستان ارشد جوآن ایلو-اوربون استعفا دادند.

در 28 ژانویه 2022، کتی هوهلول، فرماندار نیویورک، در مراسم تشییع جنازه جیسون ریورا، یک افسر پلیس نیویورک در کلیسای جامع سنت پاتریک، نیویورک، نیویورک شرکت کرد.
فرماندار کتی هوچول قول داد که با منهتن دا آلوین براگ ملاقات کند تا اطمینان حاصل شود که آنها با حل و فصل خشونت اسلحه “همسو هستند”.
SIPA America توسط AP

اوایل این هفته، براگ سخنگوی خود را با بیل دبلاسیو شهردار سابق، آخرین سخنگوی مطبوعاتی، دنیل فلسون، جایگزین کرد و یک وکیل جدید دفاعی کاخ سفید، پیتر بیشاپ، دستیار تازه منصوب شده دادستان کل منطقه را استخدام کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر