کجا تماشای Bengals Vs. رهبران آنلاین به صورت رایگان زندگی می کنند


کانزاس سیتی چیفز میزبان سینسیناتی بنگالز در مسابقات قهرمانی کنفرانس AFC در سال ۲۰۲۲ است!

پس از یک آخر هفته سرگرم کننده تاریخی فوتبال، چهار تیم نهایی تعیین می شوند. در NFC، سان فرانسیسکو ۴۹ers و لس آنجلس رامز با هم برخورد می کنند، در حالی که مسابقه AFC بین روسای دودمانی و بنگال های تازه کار برگزار می شود. مطمئنم که شما به خوبی از رزومه پربار پاتریک ماهومز (چهار حضور متوالی در مسابقات قهرمانی AFC، یک قهرمانی در سوپربول، یک جایزه MVP، یک MVP سوپر بول) آگاه هستید، اما تنها چیزی که بین سومین سوپربول متوالی کانزاس سیتی ایستاده است. ظاهر جو بارو و بنگال است.

این پیروزی یا رفتن به خانه به عنوان بنگال ها مبارزه با روسای! در اینجا نحوه تماشای بازی قهرمانی کنفرانس AFC به صورت آنلاین به صورت زنده و رایگان آمده است.

بازی BILLS-CHIEFS امشب در چه ساعتی / کانال است؟

بازی امروز (۳۰ ژانویه) قرار است از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت شرقی در CBS و Paramount + آغاز شود.

نحوه تماشای مستقیم CHIEFS VS BENGALS به صورت آنلاین:

اگر یک لاگین کابلی معتبر دارید، می توانید بازی Bengals-Chiefs را به صورت زنده در وب سایت CBS یا برنامه CBS تماشا کنید. همچنین می توانید از طریق اشتراک فعال در Paramount + یک جریان زنده پیدا کنید.

Paramount + برنامه Essential (موجود با ۴.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹.۹۹ دلار در سال) و یک برنامه Premium بدون آگهی (۹.۹۹ دلار در ماه یا ۹۹.۹۹ دلار در سال) ارائه می دهد. در حالی که Essential Plan معمولاً شامل پخش زنده محلی CBS نمی شود، این طرح NFL را در CBS ارائه می دهد، به این معنی که می توانید NFL را از طریق همه برنامه های Paramount + پخش کنید. Paramount + یک آزمایش رایگان و ۲۵٪ تخفیف دانشجویی برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهد.

گزینه های پخش زنده بنگالز در مقابل CHIEFS:

همچنین می توانید بازی پلی آف امروز را به صورت زنده با اشتراک فعال در fuboTV، Hulu + Live TV، YouTube TV یا DIRECTV Stream تماشا کنید. همه خدمات فوق الذکر پخش زنده CBS را ارائه می دهند. YouTube TV، Hulu + Live TV، و fuboTV آزمایش‌های رایگان را برای مشترکین واجد شرایط ارائه می‌کنند.

گزینه های پخش زنده رایگان بازی CHIEFS / BENGALS:

بازی‌های زنده محلی و پربیننده NFL نیز برای پخش رایگان در برنامه NFL برنامه Yahoo Sports در دسترس هستند.

جو بارو در حال عبور
عکس: گتی ایماژ

آیا می توانم بازی CHIEFS-BENGALS NFL PLAYOFF را به صورت زنده در HULU تماشا کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (69.99 دلار در ماه) می توانند بازی Chiefs / Bengals را به صورت زنده از طریق پخش زنده CBS Hulu تماشا کنند. این سرویس پخش یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه را برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهد.

بازی امروز را به صورت زنده از fuboTV تماشا کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر