کریستن گونزالس، نامزد سنا ایالت سوسیالیست، برای امریکن اکسپرس کار می کند


اولین کاندیدای اعلام شده برای یکی از مناطق پیشنهادی جدید سنای ایالت نیویورک، یک سوسیالیست اهل کوئینز است که شغلی کاملاً سرمایه داری دارد.

کریستن گونزالس مدیر محصول امریکن اکسپرس است – اما این دختر ۲۶ ساله هرگونه اثری از آن کار را از حضور آنلاین خود پاک کرد، لینکدین خود را حذف کرد و حساب فیس بوک خود را قفل کرد.

و وب سایت کمپین او و حساب توییتر با توجه به پرونده های اوراق بهادار، هیچ اشاره ای به استخدام او با این غول مالی که ۹.۸ میلیارد دلار سود و ۴.۶ میلیارد دلار هزینه کارت اعتباری در سال ۲۰۲۰ به دست آورد، نیست.

گونزالس برای نامزدی سیاسی، در حالی که دفتر اعلام نشده بود، در دسامبر ثبت نام کرد. ۲۱، ۲۰۲۱. او روز چهارشنبه، یک روز پس از انتشار توصیه‌های حزبی خود توسط گروه ویژه قانونگذاری ایالتی در مورد تحقیقات جمعیتی و گزارش مجدد، پیشنهاد خود را برای منطقه ۱۷ سنا اعلام کرد. منطقه جدید شامل بخش هایی از وودساید، ریج وود، ماسپت، گرین پوینت و شهر لانگ آیلند است.

کریستن گونزالس روز چهارشنبه پیشنهاد خود را برای منطقه 17 پیشنهادی سنا اعلام کرد
گونزالس پیشنهاد خود را برای منطقه پیشنهادی سنا در ۱۷ فوریه اعلام کرد. ۲، ۲۰۲۲.
latfor.state.ny.us

گونزالس در المهرست بزرگ شد و پس از مرگ پدرش، طبق سایت کمپین او و رسانه های اجتماعی، با بورس تحصیلی در مدرسه نخبگان دالتون تحصیل کرد. او در دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل شد، جایی که در رشته علوم سیاسی، قومیت و مطالعات نژادی تحصیل کرد، دموکرات‌های کالج را اداره کرد و در یک «جلسه اطلاعاتی» که توسط مدیر عامل گلدمن ساکس برای دانشجویان علاقه‌مند به امور مالی برگزار شد، شرکت کرد.

فعالیت‌های سیاسی و مدنی او از زمان فارغ‌التحصیلی شامل مشارکت با سوسیالیست‌های دموکرات آمریکا و انتصاب در هیئت ۴ جامعه کوئینز بوده است – البته طبق صورتجلسه هیئت مدیره به ندرت ظاهر می‌شود.

او همچنین برای پرزیدنت اوباما و سناتور کارآموزی کرد. چاک شومر (DN.Y.)، دومی از طریق یک برنامه انستیتوی هیسپانیک کنگره که توسط والمارت ضد اتحادیه تامین مالی شده بود.

گونزالس در هیچ یک از مطالب کمپین خود هیچ اشاره ای به کارفرمای خود نمی کند.
گونزالس در هیچ یک از مطالب کمپین خود هیچ اشاره ای به کارفرمای خود نمی کند.
gonzalezforny.com

به گفته StreetEasy، امروزه او بالاتر از پرولتاریا در یک ساختمان مجلل ۵۸ طبقه در شهر لانگ آیلند زندگی می کند، جایی که اجاره بها از ۲۷۰۰ تا ۶۳۹۷ دلار متغیر است. امکانات رفاهی ساختمان عبارتند از استخر سرپوشیده، سالن سینما، و سونا و اتاق بخار.

کمپین او در بیانیه ای گفت: “کریستن با تماشای تلاش مادرش برای نگه داشتن سقف بالای سر و گذاشتن غذا روی میز بزرگ شد.” او در اوایل زندگی تصمیم گرفت که در اولین فرصت خود را در موقعیتی قرار دهد که بتواند مخارج خانواده اش را تامین کند و این دقیقاً همان کاری بود که انجام داد. او یک بچه طبقه کارگر از کوئینز است که آن را ساخته است – و او بابت آن عذرخواهی نمی کند. او همچنین می‌داند که اگرچه توانست سخت کار کند و با حمایت خانواده‌اش به موفقیت دست یابد، سخت کوشی همیشه کافی نیست. عرشه در برابر طبقه کارگر انباشته شده است.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر