کریستوفر فلانیگان، مربی بروکلین، خواستار “برگرداندن” افسران پلیسی شد که برای سوگواری مرگ جیسون ریورا، بازپرس پلیس نیویورک جمع شده بودند.


یک معلم مدرسه دولتی روز شنبه استوری اینستاگرامی منتشر کرد که خشم بهترین اعضای عمومی نیویورک را برانگیخت.

بر اساس صفحه لینکیند، کریستوفر فلانیگان، که در جزیره کانی در بروکلین، آماده سازی ریاضیات را تدریس می کند، روز جمعه در خیابان پنجم برای هزاران افسر در کلیسای جامع سنت پاتریک برای ریورا تیراندازی کرد. در این پست آمده است: شرایط مناسب برای اجرا

حادثه فلانیگان نشان می‌دهد که یک مرد مینه‌سوتا هنگام رانندگی با خودروی پلیس نیویورک بین معترضان بروکلین در پی ترور پلیس جورج فلوید کشته شد.

پلیس گفت که کسی به طور جدی آسیب ندیده است. شهردار سابق بیل دالاسیو این تصویر را “ناراحت کننده” خواند، اما از مخالفان به دلیل عدم اطلاع از آن انتقاد کرد. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

پلیس در مراسم تشییع جنازه بازپرس مقتول پلیس نیویورک، جیسون ریورا در 28 ژانویه 2022 شرکت می کند.
پلیس در مراسم تشییع جنازه بازپرس مقتول پلیس نیویورک، جیسون ریورا در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ شرکت می کند.
رابرت میلر
مقامات اقدامات فلانیگان را محکوم می کنند "چندش آور."
مقامات، اقدامات فلانیگان را محکوم کردند و آن را “نفرت انگیز” خواندند.
cjftherapy.com/ درمانگر

فلاگانگان – یک نوازنده تحسین شده برای اولین پاسخ دهندگان در آغاز اپیدمی کووید-۱۹ NY1 در نیویورک – شنبه شب یک پست از طریق تلفن دریافت کرد، اما ناگهان قبل از اینکه در مورد محتوای شخصی اش از او سوال شود، تلفن را قطع کرد. منابع گفتند اکانت اینستاگرام با افسران زیر به اشتراک گذاشته شده است.

I.G معلم او از این که افسران پلیس که از ماجرا مطلع بودند، حمله غیرمنتظره دیگری به افسرانی که طی تماس خانه به خانه در کمین گرفته بودند، خشمگین شد.

این بسیار شرم آور است که یک معلم از اعمال تروریستی چشم پوشی کند. یک افسر پلیس منهتن به پست گفت: من نمی‌خواهم فرزندانم آموزش ببینند.

یکی از افسران پلیس بروکلین گفت: “شما یک کارمند شهری دارید که می خواهد کارکنان شهر شما را در طی مراسمی مجروح یا مجروح کند. این آخرین عمل بزدلانه است.

وزارت آموزش و پرورش بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اوایل روز شنبه، ژاکلین گوزمن، هنرپیشه، به دلیل گفتن «کمدی اف کینگ» در یک تفسیر آنلاین در مراسم تشییع جنازه، از شرکت تئاتر شهر نیویورک خود اخراج شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر