کریس هووان مدیر هالیوود در سن ۴۷ سالگی درگذشت


بر اساس گزارش ها، کریس هووان، مدیر محبوب هالیوود، یکشنبه شب در سن ۴۷ سالگی در اثر خودکشی ظاهری پس از مبارزه با افسردگی درگذشت.

هووان با مشتریانی مانند چادویک بوزمن فقید، مارگو رابی، مارگارت کوالی و جولیان مور در مدیریت ۳۶۰ کار می کرد.

شرکای مدیریت ۳۶۰ در بیانیه‌ای به Deadline دوشنبه گفتند: «ما امروز صبح بیش از حد کلام ویران شده‌ایم، کریس به سادگی «بهترین بهترین‌ها» بود.

“یک مدیر درخشان، همکار و دوست کامل، سنگی از شرکت و فرهنگ ما، مورد علاقه هر فردی که او را ملاقات کرده است. این یک ضایعه غیرقابل محاسبه است و قلب ما برای خانواده و دوستان او است.

همه ما برای شناختن کریس بهتر هستیم و متعهد می شویم که هر روز به میراث او احترام بگذاریم.

کریس هووان
کریس هووان مدیر هالیوود یکشنبه شب در سن ۴۷ سالگی درگذشت.
WireImage

مشتری سابق او هنری وینکلر مرگ هووان را “دلخراش” خواند و گفت: “کریس بسیار متفکر و آگاه و مراقب دلسوز بود… او اکنون آزاد است.”

هووان قبل از تعویض شغل، سردبیر ارشد ساحل غربی GQ بود. او در سال ۲۰۱۰ با پیوستن به مدیریت ۳۶۰ مدیر شد و در سال ۲۰۱۵ به عنوان شریک ارتقا یافت.

همسرش کول هووان از او به یادگار مانده است که در تیم مدیریت تراویس اسکات کار می کند و با جولیا فاکس دوست دختر کانیه وست بهترین دوست است.

کریس هووان و لیو تایلر.
کریس هووان و لیو تایلر.
گتی ایماژ

همسرش به مناسبت تولدش در ماه ژوئن، ویدئویی از آواز خواندن او را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «تولدت مبارک به بخشنده ترین و دلسوزترین فردی که همه ما می شناسیم. ممنون که این زندگی را با من به اشتراک گذاشتی. من خیلی خوش شانسم که تو را در کنارم دارم. هر کس شما را بشناسد خوش شانس است. شما یک نوع هستید و مراقب همه هستید، اما امروز روز شماست. تو لایق دنیا هستی خیلی دوستت دارم.»

به گزارش هالیوود ریپورتر، در جولای ۲۰۲۱، هووان در فیس بوک درباره افسردگی خود صحبت کرد.

کول هووان ماه گذشته در کنار بهترین دوست جولیا فاکس و دوستش برایانا آندالور عکس گرفته است.
کول هووان ماه گذشته در کنار بهترین دوست جولیا فاکس و دوستش برایانا آندالور عکس گرفته است.
اینستاگرام / colehuvane

او در کنار عکسی از داوطلب شدن در Habitat for Humanity نوشت: «این روز را به خوبی به یاد دارم. هفته چهارم یک افسردگی فلج کننده بود که برای مدت طولانی ادامه داشت و هنوز هم من را تا به امروز ترکش می کند. با وجود داشتن دلایل فراوان برای زندگی، پیدا کردن انگیزه برای زندگی برایم سخت بود. مغز به اشتباه سیم‌کشی شده بود که باعث شد برای اولین بار در چهل و چهار سالگی دچار حملات پانیک شوم.»

او گفت که بازپرداخت به او کمک کرده است تا از بین برود و افزود: «پیدا کردن کمی انگیزه کمک کرد. در واقع بعد از این روز برای من بدتر شد اما دیدن عکس واقعاً من را به یاد آن دوران زندگی ام انداخت. اخلاق امروز [sic] این است که s-t می تواند و بهتر خواهد شد. شما به کمک بسیاری از افراد نیاز خواهید داشت. یاد بگیر اعتماد کنی همتون میدونید که کی هستید. “

برادران هووان نیز از بزرگان هالیوود هستند: استفن شریک Slate PR و کوین شریک در CAA است.

اگر شما یا شخصی که می‌شناسید تحت تأثیر هر یک از مسائل مطرح‌شده در این داستان قرار گرفته‌اید، با خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی به شماره ۸۰۰-۲۷۳-TALK (8255) تماس بگیرید یا به خط متن بحران به شماره ۷۴۱۷۴۱ پیام دهید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر