کسانی که با شیطان رابطه عشقی برقرار می کنند، ساده لوح هستند و از حقیقت پشت پرده بی خبرند


فلاحتی گفت: عملکرد سران آمریکا در عرصه بین الملل مملو از نفاق، نفاق و بی اعتمادی است و گاه کسانی که با شیطان در ارتباط هستند ساده لوح و از واقعیت های پشت پرده بی اطلاع هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی با اشاره به هفته منتهی به ۲۱ تیرماه سالروز جنایت فجیع ناو آمریکایی وینسنس در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرانی، در خطبه نماز جمعه راش تاکید کرد: سابقه در رسیدگی. حقوق بشر آمریکای جنایتکار که برای رسیدن به خواسته های شیطانی خود هیچ حد و مرز اخلاقی و انسانی نمی شناسد، جهاد رسالتی است که نیازمند تبیین و روشنگری دانشگاهیان و چهره های رسانه ای در چارچوب مأموریت هاست.

آیت الله فلاحتی به تبیین برخی از جنایات ضدبشری آمریکایی ها به عنوان مدافعان حقوق بشر در اقصی نقاط جهان پرداخت و افزود: افکار عمومی جهان به ویژه نخبگان سیاسی و آزاداندیشان اخلاق هنوز خاطرات تاریخی را به یاد دارند. او جنایات عظیم آمریکایی ها در بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی، جنگ کره، کشتار مردم در ویتنام، حمله به پاناما و تجاوزات ناعادلانه به عراق و افغانستان را فراموش نکرده است. جهان

امام جمعه رشت در ادامه به تشریح علل و پیامدهای دشمنی آمریکا با نظام اسلامی در ۴۳ سال گذشته گفت: علاوه بر تلاش مستقیم شیطان بزرگ برای براندازی نظام اسلامی که در حادثه طباز ناکام ماند، می توان آن را نیز انجام داد. تحریک منافقین کوردل به ترور شخصیت های مختلف، علمی، سیاسی و مذهبی اشاره کرد که اوج را نشان می دهد.

وی با محکومیت جنایات دیگر رهبران نظام امپریالیستی ایران، یاد و خاطره شهدای بزرگی چون آیت الله صدوقی، شهدای دانشمندان هسته ای را گرامی داشت و در رأس این کشتارها، شهادت سردار جبهه مقاومت، سپهسالار را گرامی داشت. سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای تروریسم این کشور، پر و در حال رشد در رابطه با شیطان، زمان ساده لوحانه و از واقعیت های پشت پرده بی خبر است.

نماینده ولی فقیه در گیلان در این خصوص خصومت ها علیه ایران در همه مجامع بین المللی را مصداق دیگر اعتبار آمریکایی ها دانست و افزود: اعمال تحریم های ناجوانمردانه برای برهم زدن روند توسعه ایران اسلامی، بسترسازی و حمایت از قیام های مدنی از این قبیل است. به عنوان فتنه ۸۸ شورش های دی ۹۶ و آبان ۱۳۷۷ نمونه های بارزی است که تنوع سیاست های آمریکا با ارزش های ناب اسلامی و انسانی این کشور را یادآوری می کند.

آیت الله فلاحتی در بخش پایانی سخنان خود، ضرورت آگاهی نسل جدید جامعه از کارنامه سیاه حقوق بشر آمریکا در جنگ نرم رسانه ای-تبلیغی کنونی را ضروری دانست و به همه فعالان عرصه های فرهنگی توصیه کرد. ، رسانه ها، سیاست ها و دانشگاه ها باید هر چه بیشتر به این اولویت های مهم توجه کنند.

به اشتراک بگذارید