کسانی که خود را عزادار ملت می دانند از حوادث این ایام دلشان شاد می شود


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه با تجلیل از هوشمندی ملت ایران که با توطئه سازماندهی شده دشمنان در روزهای گذشته همراهی نکرد، تاکید کرد: دشمنان و موج جدید نفاق که به نظر می رسد در حال رسیدگی است. خود امروز کسانی که دشمنان را محاصره می کنند، به عنوان بار کشور، حتی محاصره و حمله نظامی به کشور را تشویق و تشویق می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه آمده است: تاریخ انقلاب اسلامی پر از کینه توزی و کینه توزی از دشمنان قسم خورده خارجی و هموطنان فریب خورده ای است که قصد حمله دارند. آنها از نظام و هر فرصت و بهانه ای برای رسیدن به اهداف شوم و شوم خود برای میهن اسلامی استفاده کردند.

این بیانیه می افزاید: بحران های منطقه ای و قومیتی در ابتدای پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی; همراهی و حمایت از رژیم بعث عراق در جنگ تحمیلی هشت ساله. چندین خیانت در پی مقاومت مقدس بود. ترور دانشمندان و نخبگان کشور؛ بکارگیری جنگ اقتصادی و تحریم های وحشیانه گسترده و دائمی. عملیات روانی امروز، تبلیغات عمومی، رسانه های گروهی و جنگ مشترک و به دنبال آن روایت های دروغین و هدفمند به افکار عمومی با تظاهر به مرگ یکی از هموطنان، نمونه هایی از فهرست فعالیت های نظام سلطه است. صهیونیسم و ​​پیاده نظام آن علیه جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران هستند.

این بیانیه تشریح و بیان می کند که توطئه اخیر دشمن برای جمع آوری، جمع آوری، سازماندهی، تربیت تمامی استعدادهای شکست خورده و پراکنده و تجهیز آنها به سلاح خشونت و رفتار داعش تلاشی بیهوده و محکوم به شکست است. تردیدی نیست که خیانت، انتقام جایگاه، پیشرفت، موفقیت و دستاوردهای راهبردی اخیر جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف نظام و کشور ایران، به ویژه در عرصه های اقتصادی و سیاسی از جمله عضویت در سازمان شانگهای است. پس از خنثی شدن تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمن، سفر الهام بخش رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی به نیویورک و اعلام مواضع قاطع، شفاف، هوشمندانه و معتبر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، سخت و داعش. رفتار در مقابل مردم جامعه و نیروی انتظامی موجب رسوایی و رسوایی نخواهد شد و شکست تلقیناتی دیگر به لیست شکست های جبهه متحد ضدانقلاب و دشمنان ایران اسلامی اضافه خواهد شد.

قدردانی از عدم همکاری ملت ایران با توطئه سازماندهی شده نفاق و دشمنان انقلاب در حمله به ارکان امنیت کشور به ویژه نیروهای حافظ نظم، امنیت و آرامش جامعه در فرماندهی انتظامی کشور. مردم قدرشناس ایران اسلامی هیچگاه از تلاش نیروهای امنیتی و تظاهراتی که با حضور و حضور پرشور خود در حفظ و برقراری امنیت مرز و شهر، مانع تراشی، مانع تراشی در برابر قانون شکنان و آشوبگران شدند، کوتاهی نکردند. ایثارگران و با عزت. نقش مقابله قاطع فراموش نمی شود. نظم عمومی و بهداشت عمومی، آنها همیشه قدردان خدمتگزاران واقعی خود هستند.

در این بیانیه از رفتار هوشیارانه، مقتدرانه، درایت و خویشتن داری فرماندهان و کارکنان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت و آرامش کشور در برابر فتنه گران و مردم تقدیر و تحسین می کنیم. خرابکاران اموال، فرماندهی مقتدر نیروی انتظامی همواره تاکید می کرد: جان حافظ مال و افتخار ملت ایران بود و در این راه پر خطر و مقدس به فضل و یاری خداوند شهدای گرانقدر تقدیم میهن اسلامی کرد. همراهی هموطنان عزیز و همکاری سایر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور، برگ زرین دیگری از سربلندی در صیانت از آن، امنیت و آرامش جامعه و مردم و مقابله با توطئه دشمن را با موفقیت خواهد افزود. رکوردی از افتخارات او

در بخشی دیگر از این بیانیه به لزوم هوشیاری و هوشیاری در برابر تلاش شوم و شیطانی دشمن برای هدف قرار دادن عواطف پاک جوانان پرشور امروز و سوء استفاده از آنها از طریق جنگ روانی و رسانه ای اشاره شده است. با اشاره به دانش آموزان عزیز به عنوان پرچمداران علم و آگاهی در عرصه آگاهی بخشی و خنثی سازی توطئه های دشمن تاکید ویژه ای شده است: بدون شک نسل جوان جامعه نوظهور انقلابی آینده سازان این کشور خواهند بود. دانش آموزان فهیم، با نگاه به اهداف و آرمان های اصلی انقلاب، راه روشن پیش روی کشور، نقشه های شوم دشمن را بیش از گذشته مشخص می کنند، خواهند اندیشید. درباره مسئولیت های بزرگشان در تداوم پیشرفت و سربلندی ملت.

این بیانیه دلیل دیگری بر هجمه گسترده رسانه‌ای به جمهوری اسلامی و جنایات میدانی دشمنان در مقطع کنونی است که حضور بی‌نظیر، شگفت‌انگیز، توانمند و معنادار مردم در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را تحت الشعاع قرار داده است. نشانه ترس از بدخواهان، اقتدار و قدرت و پیشرفت نظام و ملت بزرگ ایران اسلامی و آرمان های تمدن را می دانست.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه با تاکید بر اینکه حافظه تاریخی ملت ایران کینه توزی و خیانت منافقین، خودشیفتگان، میهن پرستان و مستکبران به ملت ایران را هرگز از یاد نخواهد برد: جبهه دشمنان و موج جدید نفاق. تداوم و حتی تهاجم نظامی در کشور بدون شک در دل حوادث این روزها خوشحال هستند.

در پایان این اطلاعیه ضمن تسلیت به خانواده و بستگان متوفی مهسا امینی، از دستگاه قضایی خواستار شناسایی و برخورد قاطع، عادلانه و آموزنده با شایعه سازان و جاعلان در فضای مجازی و واقعی شده است که امنیت روانی را به خطر می اندازند. جامعه ای که انجام می دهند

به اشتراک بگذارید