کسب و کار کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]


۳ تا از هدایای ۳ روزه ۳ روزه است و من مشتاقانه منتظرم تا برخی از هدایای مورد علاقه ام را با شما به اشتراک بگذارم کار و کسب های خرد امروز !!!

IMG_4828

ما همیشه باید از کسب‌وکارهای کوچک حمایت کنیم، اما سال ۲۰۲۰ سالی بود که از کسب‌وکارهای کوچک حمایت کردیم و به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک، کاملاً درک می‌کنم که امسال کلاه بیشتری بر سر گذاشتیم و به جلو حرکت کردیم.

هر کسب و کار کوچکی است که من شخصا آن را خریده یا از دیگران خریداری کرده ام و نمی توانم منتظر بمانم تا شما آنها را پیدا کنید.

  1. Gypsy Sol Nail Studio – دخترم الکس یک درمانگر اتاق هنر ناخن است، قسم می خورم! او انرژی فوق‌العاده‌ای دارد و هر بار که ناخن‌هایم را می‌کشم، گفتگوی بسیار خوبی داریم.

IMG_4830

الکس یک سالن ناخن فوق العاده دارد و چیزهای زیبایی را در خانه اش می فروشد. IMG_4836

او وینیل Pro-Fresh را تولید می کند که روغن های دستکاری شده، بسته های ساجک و چاپ لباس را نمایش می دهد. او هر سه مورد را به یک برنده هدیه می دهد!
IMG_4838

 

۲. گوشواره دست ساز گل طلایی – دخترم لورن یک ستاره راک است و این گوشواره های گلی زیبا را با دست درست می کند. او بسیار با استعداد است و چنین طرح های شگفت انگیزی از جمله این گنوم های زیبا ایجاد می کند.

IMG_4831

برای تمام نیازهای هدست خود، فروشگاه Etsy را بررسی کنید. لورن ۳ جفت گوشواره می دهد!!

IMG_4827

۳. شرکت پوشاک Cutetees این تزئینات زیبای کریسمس خانگی، ژاکت و موارد دیگر را می سازد! او ۲۵.۰۰ دلار به فروشگاه شگفت انگیز خود اهدا می کند.

IMG_4832

۴. Star Designs یک فروشگاه زیبا برای هر یک از نیازهای هدبند شما و موارد دیگر است! من از تابستان این هدبندها را تاب می دهم و بسیار نرم هستند. آنها در جای خود باقی می مانند و با هر لباس یا ورزشی زیبا هستند. او همچنین ماسک ها و لوازم جانبی زیبایی می سازد. او یک جفت پرینت حیوانات زیبا را ارائه می دهد!

E13F37D4-1CBE-4DDF-B5A8-81A3AD07EFC0

۵. شرکت Wolf and Hound برای آرایشگاه مورد علاقه شما لوازم تهیه می کند! مشتریانم با یکی از سگ هایشان به من هدیه کریسمس دادند و کیتا سرم را تکان داد. این پارچه خیلی زیبا بود!! شما می خواهید آنها را در etsy ببینید. آنها ۲۵.۰۰ دلار به فروشگاه خود اهدا می کنند!

D8585553-7036-4625-9549-4E7436874B91

۶. دخترم جنا میلر یکی از بهترین همسران کالج همسرم است! ما سال ها پیش با هم آشنا شدیم و از شناختن او بسیار سپاسگزارم. او سبک است! او یک آرایشگر است و من یک تن آرایش از او خریدم. Beautycounter یک ماده شگفت انگیز برای محصولات زیبایی با کیفیت بالا است.

IMG_4833

جنا یک برنده از بسته Gloss Trio ارائه می دهد که نمی خواهید آن را از دست بدهید!

با تشکر از این زن کسب و کار کوچک شگفت انگیز برای به اشتراک گذاشتن محصولات خود را برای تکمیل هدیه امسال !!

لطفا همراه باشید و با یافتن موارد ارسالی برای برنده شدن از آنها حمایت کنید!

همچنین لطفا برای فالو کردن آنها به اینستاگرام بروید و دوستان خود را در کامنت تگ کنید تا مطالب بیشتری را ثبت کنند.

با خودت روراست باش

xo Kasey

gTe5ebKTd1

هدیه رافلکوپتر

 

 

 

عکس از امیلی رز

پست کسب و کار کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020] اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر