کشف بیش از ۱۳ تن برنج احتکار شده در اشرفیه عمره | محل احتکار با هماهنگی قضایی پلمب شد


سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف بیش از ۱۳ تن برنج احتکار شده از انباری در شهرستان آستانه اشرفی خبر داد: با هماهنگی قضایی محل احتکار برنج پلمپ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف بیش از ۱۳ تن برنج احتکار شده از انباری در شهرستان آستانه اشرفی خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی با بیان اینکه یکی از اولویت های پلیس در برخورد با کلاهبرداری های مالی مبارزه با احتکار و قاچاق کالا است گفت: پلیس با هرگونه تخلف از نظم و امنیت برخورد قاطع خواهد کرد.

وی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری برنج در یک باغچه در یکی از روستاهای شهرستان آستانه اشرفیه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: پس از بررسی دقیق و بررسی صحت موضوع، هماهنگی قضایی انجام و نمایندگان صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی به محل مورد نیاز اعزام شدند. در بازرسی از انبار ۱۳ تن و ۴۴۰ کیلوگرم برنج کشف شد.

یک مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه متهم ۶۱ ساله این پرونده را برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی می کند، اعلام کرد: با هماهنگی قضایی محل نگهداری برنج پلمب شد.

سردار ملکی افزود: دولت برنج های کشف شده را به زندان ها تحویل داد و کارشناسان ارزش آن را ۱۱ میلیارد و ۱۷۲ میلیون ریال برآورد کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخورد قاطع و قانونی با کلاهبرداران به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و مردم در صورت اطلاع می توانند فعالیت خود را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اشتراک گذاری