کلویی کیم آمریکایی برتر مقدماتی در هاف پایپ


کلویی کیم برای شروع دفاع از مدال طلا وقت خود را تلف نکرد – و در حالی که او در آن بود کار را آسان کرد.

اسنوبرد سوار آمریکایی که در راه کسب مدال طلا در المپیک ۲۰۱۸ در پیونگ چانگ به یک هیجان فوری تبدیل شد، بازی های پکن خود را از روز چهارشنبه در ژانگجیاکو با راهیابی به مقام اول برای فینال روز پنجشنبه آغاز کرد.

ایالات متحده آمریکا
کلویی کیم به فینال هاف پایپ زنان رسید.
رویترز

کیم دومین سوارکار بود که در اولین دوره مقدماتی سقوط کرد و به سرعت بسیاری از تعلیق را از بین برد. این دختر ۲۱ ساله یک سواری تمیز انجام داد و هر پنج ترفندی را که انجام داد را به کار گرفت و امتیاز ۸۷.۷۵ را به دست آورد.

این بومی کالیفرنیا در دومین دویدن خود سقوط کرد، اما اولین سواری قوی او همچنان برای کسب بهترین امتیاز در بین ۲۲ اسنوبردکار کافی بود – با صعود ۱۲ نفر برتر به فینال. با این حال، کیم تنها آمریکایی در فینال خواهد بود، زیرا مدی ماسترو با یک امتیاز نیم امتیازی در مقابل کیو لنگ از چین از دست داد. تسا مود (شانزدهم) و زوئه کالاپوس (هفدهم) همکار آمریکایی نیز کوتاه آمدند.

المپیک
کلویی کیم
AP

پس از کسب طلا در پیونگ چانگ، کیم تقریباً دو سال از اسنوبرد رقابتی مرخصی گرفت تا شکستگی مچ پا (در اوایل سال ۲۰۱۹ متحمل شده بود) را درمان کند و در پرینستون ثبت نام کند. اما او روز چهارشنبه در پکن به سختی از شکست خود گذشت و به خود فرصتی قوی داد تا از مدال طلای خود در روز پنجشنبه دفاع کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر