کمبود آب در کشور به حدی جدی است که نیاز به محاسبه قانون بودجه بر اساس هدف سرزمینی وجود دارد.


دلخوش با بیان اینکه بزرگترین مشکل کشور بحران آب است، بیان کرد: با توجه به ساخت سدهای بزرگ توسط ترکیه و همکاری رژیم صهیونیستی، بحران آب در کشور بسیار جدی است مگر اینکه راه حلی اتخاذ شود. کشاورزی و اقتصاد کشور در سال های آینده سقوط خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی سپاه، سید قاسم دلخوش عصر امروز در دیدار با جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات در خصوص امور اقشار، کارشناسان و روسای برخی از سازمان های اقشار اظهار داشت. وی در بیانیه بسیج آکشار با بیان اینکه سازمان بسیج آکشار یکی از نهادهای مهم کشور برای حل مشکلات کشور است، گفت: شورای اسلامی به ویژه مجمع نمایندگان گیلان شورای اسلامی همواره از ظرفیت ها استفاده می کند. بسیج برای حل مشکلات استان گیلان.
وی با تاکید بر لزوم تشکیل کارگروهی در سازمان بسیج آکشار برای حل مشکلات استان گیلان، گفت: استان گیلان در حوزه های مختلف مشکلات زیادی دارد بنابراین برای حل مشکلات این استان باید کارگروهی تشکیل شود. بسیج برای حل مشکل استان در آکسار تشکیل شد.
رئیس مجمع نمایندگان شورای اسلامی گیلان با بیان اینکه محاسبه قانون بودجه مربوط به هدف سرزمینی به عنوان راهکاری برای حل مشکلات مختلف استان گیلان مطرح است، افزود: قوانین و قانون بودجه. به خصوص سازمان بسیج اقشار استان گیلان را باید اینگونه حساب کرد، می توانیم اعتبار خوبی به استان گیلان بدهیم.
دلخوش با تاکید بر لزوم توجه به تخصیص بودجه ویژه برای ساماندهی تالاب های استان گیلان گفت: در بحث بودجه سالانه مبلغ قابل توجهی برای ساماندهی تالاب های استان گیلان تخصیص می یابد زیرا کمک زیادی می کند. . رونق کشاورزی در استان گیلان.
وی با بیان اینکه بزرگترین مشکل کشور بحران آب است، بیان کرد: ترکیه سدهای عظیمی ساخته است و با همکاری رژیم صهیونیستی اگر چاره اندیشی نشود، بحران آب در این کشور بسیار جدی است. کشاورزی و اقتصاد کشور در سال های آینده سقوط خواهد کرد.
رئیس مجمع نمایندگان شورای اسلامی گیلان گفت: باید جلسات هماهنگی بین نمایندگان مجلس و اعضای اتاق فکر برگزار شود. اعضای مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی هرچه بیشتر مردم را بسیج کنند لذا از مسئول سازمان بسیج اکشار سپاه قدس گیلان تقاضا دارم ۱۰۰ نفر از نخبگان بسیجی را از تمامی حوزه ها دعوت و یک کارشناس تشکیل دهند. ملاقات
دلخوش در صحن علنی شورای اسلامی از تمایل همایش نمایندگان گیلان در شورای اسلامی برای ارائه طرحی برای حل مشکلات گیلان خبر داد: تجربیات در مقاطع مختلف نشان می دهد که مشکلی وجود نخواهد داشت. تا زمانی که ما از توان بسیج استفاده نکنیم، این کشور نمی تواند آن را حل کند، برای این کار اتاق فکر بسیج قدس گیلان باید برای حل مشکل در حوزه های علمی، اشتغال، کسب و کار و مسکن چاره اندیشی کند. ساخت و ساز، فاضلاب، مسکن.
وی مشکل تولید، اشتغال و مسکن را مشکل اصلی کشور دانست و خاطرنشان کرد: تدوین اقشار راه های فرار از این وضعیت باید در گیلان انجام و به زبان اسلامی به مجمع نمایندگان گیلان ارائه شود. بنابراین شورا به عنوان یکی از اعضای قوه مقننه قانون مجلس را تصویب می کند و می تواند مشکلات را حل کند.

بر برگزاری جلسات فصلی با مجمع نمایندگان گیلان مطابق با آمار مشکلات استان گیلان تاکید شده است.

سرهنگ عباس حسینی در دیدار با رئیس مجمع نمایندگان گیلان در شورای اسلامی در محل سالن جلسات بسیج آکشار با بیان اینکه بسیج آکشار در هر بحرانی خود را مردمی می داند اظهار داشت: پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی این مقدس است. نظام همواره در معرض انواع هجمه‌های استکبار جهانی بوده است، اما مردم در مقابل هر شرایطی از انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند و امام راحل (ره) اطاعت کردند و از مشکلات جان سالم به در بردند. و مقام معظم رهبری
وی امنیت در همه عرصه ها را مهم ترین موضوع در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: برقراری امنیت اجتماعی و روانی در همه عرصه ها از اهداف نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه ها است، از این رو در ردیف های بسیج باید توجه ویژه و جدی داشته باشد».
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور گروه های اجتماعی، مسائل اقتصادی و کارگری را از اولویت های اصلی سازمان بسیج الاکشر دانست و گفت: یکی از فوری ترین مسائل نظام جمهوری اسلامی است. هدف سازمان بسیج آکشار سپاه قدس گیلان با مکاتب مختلف، حل مشکلات اقتصادی، اشتغال و مسکن، تلاش برای حل این مشکلات در استان است که آن هم با حل علمی.
حسینی با اشاره به نقش مجمع نمایندگان گیلان در شورای اسلامی در اجرای طرح ها و برنامه های سازمان بسیج الاشغر، تصریح کرد: سازمان بسیج الشعبی در همه بخش ها از جمله کشاورزی دارای جوانان نخبه است. ، علم، کارمند، رسانه، اصناف، وکلا.. استعدادی است که هر کدام در رشته خاص خود استعداد بسیار خوبی دارند، لذا امیدواریم در همایش نمایندگان شورای اسلامی گیلان به این مجموعه های قوی توجه شود. .
وی با تاکید بر برگزاری نشست فصلی با مجمع نمایندگان گیلان برای بررسی مشکلات استان گیلان، گفت: اعضای سازمان بسیج اکشار جلسات فصلی برگزار می کنند و بر این اساس برای رفع مشکلات راهکارهایی می اندیشند. استان گیلان در حوزه های مختلف است اما برای اجرای این پروژه ها به حمایت و مساعدت مجمع نمایندگان شورای اسلامی نیاز است.
معاون امور اقشار فرمانده سپاه قدس گیلان با قدردانی از تلاش های بسیج در تمامی سطوح در اجرای سیاست های دولت در خصوص حذف ارز ترجیحی تصریح کرد: پس از حذف ارز ترجیحی و در راستای تنظیم بازار، تعداد ۳۰۰ تا ۴۰۰ بسیجی بسیجیان برای کمک به دستگاه های اجرایی آمده اند و نقش بسیار مهمی در ثبات بازار داشته اند.

به اشتراک بگذارید