کم توماس مبتدی که نتس را روی نیمکت تقویت کرد


کم توماس در جمعه شب در یوتا از کل ۵ بازی ابتدایی نتز پیشی گرفت، این خبر فوق العاده ای برای گارد تازه کار در حال پیشرفت است، اما خبر وحشتناکی برای بقیه مدعیان احتمالی قهرمانی در حال سقوط است.

توماس ۳۰ امتیاز در ۳۱ دقیقه از روی نیمکت نتس به دست آورد، دو امتیاز بیشتر از مجموع مجموع امتیازات واحد شروع – بدون ستاره های کوین دورانت (زانو) و جیمز هاردن (همسترینگ) – در شکست ۱۲۵-۱۰۲ مقابل جاز. این هفتمین شکست متوالی نتز بود که یکشنبه در دنور وارد بازی آنها شد.

“شما همیشه می خواهید با آن برنده شوید. خوب است که از اینجا و آنجا کمی تمجید کنیم، اما هیچ معنایی ندارد زیرا ما با ۳۰ امتیاز هم شکست خوردیم. ۲۶ مقابل ناگتس. بنابراین ترجیح می‌دهم این برد و تحسین را داشته باشم، اما همیشه خوب است که در سال تازه کاری خود چنین تمجیدی داشته باشید.»

کایری اروینگ ۱۵ امتیاز در شوت ۶ بر ۲۰ به دست آورد، پتی میلز ۱۱ و جیمز جانسون دو امتیاز به ثمر رساندند. نیک کلاکستون که فقط ۵ دقیقه به دلیل مشکل همسترینگ بازی کرد و کسلر ادواردز تازه کار بدون گل نگه داشتند.

کام توماس، گارد نتز، با رانندگی به سبد، در باخت به جاز 30 امتیاز کسب کرد.
کام توماس، گارد نتز، با رانندگی به سبد، در باخت به جاز ۳۰ امتیاز کسب کرد.
NBAE از طریق Getty Images

توماس، بیست و هفتمین انتخاب کلی در درفت NBA 2021، دومین بازیکن جوان (۲۰ سال و ۱۱۴ روز) در تاریخ فرنچایز شد که یک بازی ۳۰ امتیازی را به ثبت رساند. کلیف رابینسون (۱۹ سال و ۳۶۲ روز) در مارس ۱۹۸۰ در یک بازی ۴۵ امتیاز کسب کرد.

استیو نش، سرمربی تیم، در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهد توماس ۲۰ ساله را در ترکیب اصلی قرار دهد، پاسخ داد: “من فکر می‌کنم بسته به اینکه چه کسی در دسترس باشد، هر چیزی ممکن است. ما خواهیم دید که چه کسی در دسترس است و خواهیم دید که در چند روز و بازی های آینده چطور پیش خواهد رفت، اما چه او را شروع کنید و چه از روی نیمکت بیاید، او همچنان دقایق زیادی خواهد داشت و ظاهر زیادی خواهد داشت.”


هاردن و کلاکستون برای بازی یکشنبه مقابل ناگتس به عنوان مشکوک لیست شده اند. دورانت و لامارکوس آلدریج (مچ پا) از بازی خارج می شوند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر